Zwrot 50 zł za remis 0:0 w meczu Wisły z Legią
Dodano: 28 marca 2019

Zwrot stawki za wynik 0:0 w meczu Wisły z Legią


W najbliższą niedzielę, 31.03 na boisku naprzeciw siebie staną dwaj odwieczni, piłkarscy rywale, Wisła Kraków i Legia Warszawa.

Z tej właśnie okazji bukmacher LVbet ma dla swoich graczy ofertę zwrotu stawki w zakładzie postawionym na ten mecz. Zwrot zostanie przyznany za nietrafiony zakład postawiony na mecz Wisła – Legia, jeżeli w tym meczu padnie remis 0:0.

Aby zakład gracza mógł zakwalifikować się do tej oferty, musi on zostać postawiony ze stawką, co najmniej 50 zł.

Promocja dotyczy zakładów zawartych na stronie lvbet.pl. Czas trwania promocji: od 28.03.19 10:00 do 31.03.19 17:59.

Do promocji kwalifikują się pojedyncze oraz wielokrotne zakłady przedmeczowe o stawce 50 PLN lub większej. Kupony kombi są ważne, jeśli zawierają zakład postawiony na spotkanie Wisła Kraków – Legia Warszawa i zakład ten okaże się przegrany, a pozostałe wydarzenia na kuponie będą zwycięskie.

Minimalny kurs zakładu uprawniający do udziału w promocji to 1.5.

Obstaw mecze Wisły Kraków z Legią Warszawa bez ryzyka. W przypadku nietrafionego zakładu na ten mecz, otrzymasz zwrot stawki do 50 zł!

Pamiętaj, że jeżeli nie masz jeszcze konta w LVbet, możesz założyć je, korzystając z poniższego linku. Przechodząc na stronę LVbet z naszego linku, otrzymasz prezent w postaci freebeta 20 zł!

lvbet baner oferta


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi