Dodano: 28 lutego 2018

Wybierz swojego top bukmachera cz.1


Który bukmacher jest tak naprawdę TOP? Zakłady bukmacherskie online „w pigułce”.

W Polsce jest obecnie 7 bukmacherów internetowych, którzy są legalni i działają zgodnie z obowiązującą ustawą hazardową. Jest dosyć łatwo sprawdzić, który bukmacher online jest legalny, natomiast dużo trudniej jest dowiedzieć się, która firma oferuje najlepsze internetowe zakłady sportowe w Polsce.

Każdy użytkownik czy to początkujący czy ten bardziej zaawansowany ma swoje określone preferencje odnośnie produktu, kolorystyki, łatwości użytkowania, jakości obsługi klienta. Na pierwszy rzut oka wszystkie serwisy mogą wydawać się podobne, ale już po pierwszych krokach, będzie można zauważyć przewagę jednej firmy nad inną.

Zakłady Bukmacherskie online – formularz rejestracji

Na początek chcąc wejść w świat polskich zakładów bukmacherskich, zaczynamy od formularza rejestracyjnego. Każdy użytkownik musi wypełnić szereg danych osobowych jak imię, nazwisko, pesel czy kopie dowodu osobistego czy paszportu.

I tutaj pojawiają się pierwsze różnice. Niektóre firmy formularz rejestracyjny rozwiązują w jednym kroku, inne w kilku. Kluczowy jest fakt, szczególnie gdy rejestracja w zakładach sportowych odbywa się przez komórkę, nie posiadania przy sobie dowodu osobistego czy paszportu, a już przy rejestracji jesteśmy o niego proszeni, co ważne nigdy nie będziemy mogli złożyć zakładu, dopóki tego procesu nie przejdziemy, jest to pewnie „bolesne”, ale bezpieczeństwo naszego konta ponad wszystko, więc warto się tutaj wysilić i zweryfikować konto.

Warto też przy rejestracji zwrócić uwagę co oferuje dany bukmacher jako ofertę powitalną,  gracz może wybierać z naprawdę szerokiej ilości opcji i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, czy będzie to cashback, czy bonus od depozytu (warto zwrócić uwagę na warunki obrotu, ale o tym w innym artykule).

Generalnie twój top bukmacher powinien zaoferować Ci łatwą i przejrzystą rejestrację w serwisie. Pomóc Tobie jak najłatwiej przejść przez ten proces oraz przedstawić na swojej stronie ofertę powitalną – już w trakcie procesu rejestracji, z pewnością warto zwrócić na to uwagę przy wyborze buka. Trochę jak z randkowaniem, pierwsze spotkanie bywa całkiem ważne. W następnym artykule będzie można przeczytać o ofertach powitalnych, jak najlepiej wybrać tę optymalną dla siebie.


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi