Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
typy na dzis
Dodano: 11 listopada 2018

Typy na dziś


Jak typujemy?

Każdy z nas chciałby się chociaż raz obudzić rano i mieć gotowe typy na dziś. Czy nie byłoby to piękne? Budzisz się z przekonaniem, tak dziś wygra Milan! Stawiasz, wygrywasz, wypłacasz. Czy jest to jednak możliwe? Typowanie to nie jest taka prosta sprawa, tym bardziej, że zawodnicy to nie maszyny, również popełniają błędy. Wówczas wszelkie typowanie długoterminowe jest bezużyteczne. Jedna nieprzewidziana porażka, może zniszczyć kilkudniowy plan na typowanie.

Pewniaki.

Każdy z nas chciałby zawsze mieć pewne typy bukmacherskie, jednak jest tak wiele zmiennych składających się na tak zwane pewniaki, że nie za każdym razem nasze „pewne typy bukmacherskie” okazują się trafione. Wystarczy, że topowy gracz drużyny dostanie kontuzji i będzie musiał zejść z boiska w trakcie meczu.

totolotek thanks
Bonus: 1111 PLN + 25 PLN freebet
fb ikonaFacebook – 5900 polubień
twitter ikonaTwitter – 2700 obserwujących
instagram ikona Instagram – 750 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź
fortuna thanks
Bonus: 125 PLN + 1000 PLN bonus
fb ikonaFacebook – 54000 polubień
twitter ikonaTwitter – 4400 obserwujących
instagram ikona Instagram – 850 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent125
Sprawdź
forbet thanks
Bonus: 2100 PLN (2000 zł + 100 zł extra)
fb ikonaFacebook – 1800 polubień
twitter ikonaTwitter – 650 obserwujących
instagram ikona Instagram – brak
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź

 

Jak znaleźć dobre typy?

Jeśli jesteś nowym graczem i nie znasz się na sporcie, możesz skorzystać ze stron, które oferują pewne typy bukmacherskie. Jednak nie traktuj ich jako typowe strzały. Istnieją strony, gdzie o kursach wypowiadają się najlepsi typerzy, stawiając z nimi, zwiększasz nieco szanse, że nie stracisz na swoim zakładzie. Jednak jest również wiele stron, gdzie, oczywiście nikogo nie obrażając, są typerzy niskiego szczebla oferujący typy na dziś i typy na jutro, korzystając z nich możesz ponieść porażkę. Oczywiście nie można takich stron przekreślać. Jak każdy zepsuty zegarek, pokazujący dwa razy na dobę poprawnie godzinę, na takich stronach również zdarzają się typy, o jakich profesjonalne strony mogą pomarzyć. Nie można mieć pretensji do takich stron, za przegrany zakład, jeśli proponują one darmowe typy kursowe. Wiadomo, jeśli coś jest „za darmo” musimy brać poprawkę na wiarygodność takiego źródła.

Super typerzy.

Dlatego właśnie strony typerskie nabierają na popularności, coraz więcej osób zgłasza się jako super typerzy i próbują swoich szans poprzez innych graczy. Może to też jest forma nauki? Jednak czy warto ryzykować? Stawiać zakłady i zostać królikiem doświadczalnym darmowych typerów. Jak zatem znaleźć stronę, z której warto korzystać? Poczytaj o typowaniu na forach bukmacherskich, na Facebooku i Twitterze. Z pewnością znajdziesz tam innych graczy, którzy mieli kiedyś ten sam problem, z którym mierzysz się teraz właśnie Ty.

Kto jest wiarygodny?

W Internecie jest wielu typujących graczy, którzy chętnie podadzą Ci typy na jutro i są one sprawdzone. Jeśli chcesz, możesz postawić zakład zanim typy bukmacherskie na jutro zaktualizują się, uważaj jednak jeśli jest to tenis. Tutaj turnieje rozgrywają się bardzo dynamicznie, więc czasami typy bukmacherskie na dziś nie sprawdzają się. Często zdarzają się kontuzje zawodników lub odwołanie meczu z przyczyn pogodowych, które całkowicie zmieniają bieg wydarzeń w danym turnieju. Typując zatem tenis najlepiej jest śledzić spotkanie i stawiać swoje typy w trakcie spotkania. Jeśli nie masz takiej możliwości, typuj to co jest przewidywalne według Ciebie. Jeśli wolisz obstawiać piłkę, oferta jest bardzo szeroka.

Jakie wybierać spotkania

Piłka nożna typy najbardziej przewidywalne może oferować na mecze ligi mistrzów. Tutaj spotkania odbywają się cyklicznie, zatem wiedząc, jakie drużyny zwyciężyły w ostatnim tygodniu, będzie Ci łatwiej wytypować, kto teraz może ponieść porażkę. Jeśli znalazłeś pewne typy bukmacherskie na jednej ze stron, skorzystaj z nich, wówczas po ogłoszeniu wyników, jeśli typy bukmacherskie na dziś się sprawdziły, typy bukmacherskie na jutro masz już gotowe.

Sport to nie robotyka.

Oczywiście, nawet w najbardziej przewidywalnych spotkaniach zdarzają się niespodzianki, to jest najpiękniejsze w sporcie. Nie jest zero-jedynkowy. To gra, gdzie biorą udział prawdziwi ludzie i każdy może popełnić błąd, który doprowadzi do porażki Twojego kuponu. Musisz niestety się z tym liczyć. Mimo, że wytypowany kupon miał być pewny, zawsze może się zdarzyć, że typy nie do końca wypaliły. Nawet typer z najlepszą historią także może się mylić i przedstawiać prognozy, które nie okażą się trafne.

Czy dyscyplina jaką typujesz ma znaczenie?

Typując w zakładach bukmacherskich zawsze w pierwszej kolejności zastanów się, w co chcesz grać. Oczywiście cała oferta bukmachera jest po to, abyś miał szeroki wybór do składania swoich typów. To, jaką dyscyplinę sportową będziesz typować nie ma już większego znaczenia jeśli chodzi o bukmacherskie typy. Może to być hokej na lodzie, futbol amerykański, piłka ręczna lub klasycznie piłka nożna. Wszystkie dyscypliny są trudne do typowania jeśli się na tym nie znasz. Jednak nie martw się, jeśli poczytasz opinie, na jakich stronach darmowe typy bukmacherskie są godne polecenia, czerp stamtąd wiedzę. Możesz nie typować od razu, zobacz na kogo stawiają inni i sprawdź ich wyniki. To najlepsza nauka dla nowego gracza. Ranking bukmacherów pokaże Ci, która firma proponuje bonusy bukmacherskie bez depozytu. Jest to start, który pozwoli Ci na przetestowanie strony, na jakiej zamierzasz rozpocząć swoje typowanie. Zakłady niewiele różnią się w konkurencyjnych firmach, wyłącznie kursy mogę być zmienne, zatem jeśli oferta bukmachera Ci odpowiada możesz grać w jednym serwisie. Wszędzie możesz postawić swoje pewne typy bukmacherskie.

Dla stałych graczy.

Jeśli jednak grasz już od dawna i widzisz swój potencjał w typowaniu, czy nie myślałeś aby podzielić się swoją wiedzą z innymi? Oczywiście, jeśli jeszcze tego nie robisz. Posiadasz pewne typy bukmacherskie? Zarejestruj się na forach i podziel się z innymi graczami, jakie są Twoje typy na dziś, typy na jutro. Nic na tym nie stracisz, przecież jeśli Ty sam wytypujesz poprawnie kupon, wygrasz swoje typy dnia i zgarniesz pulę. Pomożesz w ten sposób również innym i sprawisz, że zakłady bukmacherskie nie będą już stanowiły zagadki dla nowicjuszy.

Statystyki.

Możesz stworzyć statystyki, które pomogą Ci w długoterminowej grze ale również dadzą obraz nowym graczom. Może dzięki Twoim radom, młodzi typerzy jutro postawią wygrane kupony? Z pewnością w takim przypadku satysfakcja gwarantowana. Nie bój się również porażki, nikt nie jest nieomylny, a to tylko typy, nie gotowy przepis na wygraną. Decyzję zawsze podejmuje gracz, Ty tylko pokazujesz drogę, jaką może ale nie musi się kierować.

Niski kurs to pewna wygrana?

Zazwyczaj wszyscy myślą, że zakłady z niskimi kursami to pewne typy. Jednak nie zawsze selekcje o niskich kursach idą w parze ze 100% wygraną. Weź pod uwagę, że kurs 1,01 to dla Ciebie wygrana poniżej wytypowanej stawki, biorąc pod uwagę 12% podatek od stawki. Musimy pamiętać, że u legalnych bukmacherów ustawa nie pozwala na taką sytuację, abyś wygrał mniej niż postawiłeś. Więc nawet jeśli uda Ci się znaleźć i wytypować taki zakład stawka zostanie zwrócona, po jego rozliczeniu lub system nie pozwoli Ci wytypować takiego kuponu.

Ustawa hazardowa po nowelizacji, nie przewiduje wypłaty wygranej poniżej kwoty postawionej stawki, co chociaż w minimalnym stopniu ratuje Cię, jeśli obstawiasz handicapy. Więc jeśli znajdziesz super pewne typy bukmacherskie z bardzo niskim kursem, czasami nie warto się na nich skupiać, można jedynie dodać je do zakładu wielokrotnego (kombi/ako) w celu podniesienia kursu całkowitego kuponu.

Na co możesz trafić?

Zakłady sportowe to bardzo szerokie pole manewru do typowania, każdy szanujący się bukmacher proponuje szereg zakładów na piłkę nożną. W ofercie znajdziesz najważniejsze ligi, początek listy to polska ekstraklasa, kolejno premier league, primera division, ligue 1, super league i oczywiście liga mistrzów. Wszystkie typy bukmacherskie są dostępne w ofercie przed meczowej oraz na żywo, dla urozmaicenia gry. Twoje szanse na wygraną zmieniają się, dlatego typując sprawdzaj jak pewne typy bukmacherskie zmieniają się w trakcie spotkania. Aktualizacja typów bukmacherskich w sekcji na żywo może odbywać się co kilkanaście sekund, czasami ciężko jest przez to wytypować swój kupon. Dlatego jeśli masz pewniaka, nie czekaj do ostatniej chwili i wytypuj kupon przed meczowo. Pamiętaj jednak, że pośpiech w bukmacherce nikomu jeszcze na dobre nie wyszedł. Zatem spiesz się ale powoli.

Niektórzy lubią typować wyłącznie finałowe rozgrywki, ponieważ śledząc wszystkie kolejki masz pogląd na kondycję drużyn oraz poszczególnych, kluczowych zawodników. Lubisz angielską piłkę? Anglia premier league, tutaj pozostało jeszcze wiele kolejek do finału, abyśmy mogli poznać tegorocznego zwycięzcę. Czy Manchester City znowu zostanie angielską gwiazdą? Tego bukmacher jutro Ci jeszcze nie powie, i również z pewnością na takie „bukmacherskie na jutro” nie mamy co liczyć, będzie trzeba jeszcze poczekać, jednak śledząc mecze tej ligi, możesz już badać prawdopodobieństwo takiego scenariusza.

I Ty możesz zostać typerem.

Teraz Twoja kolej, zostań typerem już dziś. Pamiętaj, że aby typować wyniki i mieć z tego satysfakcję nie musisz grać i tracić gotówki. Zanim przekonasz się na swoich kuponach, jak trudne jest typowanie, sprawdź swoje siły typując „na sucho”.

UdostępnijKontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi