realmadryt-bayern-typdnia
Dodano: 30 kwietnia 2018

TYP DNIA – Walka tytanów 01.05 Liga Mistrzów – Półfinał – Real Madryt – Bayern Monachium.


Dzień Święta Pracy, – ale wygląda na to, że niektórzy będą musieli solidnie popracować. Liga Mistrzów wchodzi w topowy czas, jak to widzą bukmacherzy online? 

Dotyczy to zwłaszcza zawodników obu drużyn Realu i Bayernu. Ekscytujące spotkanie nie tylko dla sympatyków piłkarstwa, ale i dla firm bukmacherskich. Jak wyglądają szanse Realu i  Bayernu u legalnych firm bukmacherskich?  Informujemy, że spotkanie to będzie można obserwować na żywo i jednocześnie obstawiać wydarzenia z nim związane na bieżąco. Umożliwiają to zakłady bukmacherskie online za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji i aplikacji na smartfony.

Wielu sympatyków piłkarstwa, kibiców tak jednej jak i drugiej drużyny zastanawia się czy dojdzie do tzw. powtórki z rozrywki. Wszak już raz zespół Bayernu był w podobnej sytuacji i doprowadził do dogrywki, w której uległ Realowi. Część sympatyków zespołu niemieckiego uważa, że Robert Lewandowski i jego klub zawiedli w pierwszym półfinale z Realem. Zastanawiają się, czy to koniec szans na triumf w Lidze Mistrzów? Bayern wydaje się być pod ścianą i będzie musiał zagrać va banque. Wszyscy zdaje się oczekują przebudzenia Roberta Lewandowskiego i jego kolegów. Ale zrealizowanie takich celów nie będzie takie łatwe. Przecież do bogatego grona piłkarzy już kontuzjowanych w Bayernie dołączyli po ostatnim spotkaniu J Boateng i A. Robben.As zespołu gospodarzy Cristiano Ronaldo także nie zapisze pierwszego spotkania z Bayernem do zbyt udanych. Wyglądało to wprawdzie jakby miał jakąś dolegliwość, która, uniemożliwiała mu pokazanie wszystkich swoich możliwości, ale jak się okazało koledzy wzięli cały ciężar gry na siebie i to w sposób niezwykle skuteczny. Ale i Real nie ustrzegł się osłabień na ten mecz. Będzie musiał obejść się bez Isco i Carvajala, co przy braku na prawej stronie obrony wcześniej już kontuzjowanego Nacho, może być dla Zidanea sporym problemem. Ufamy, że trenerzy obu drużyn potrafią poradzić sobie z tymi problemami.

Kursy firm bukmacherskich – 2.05 – 3,85 – 3,20 lekko faworyzują, jak widać zespół gospodarzy. Tym razem musimy się z tym zgodzić. Ale z tyłu głowy jest jednak też to, co wydarzyło się niedawno na boisku Realu w meczu z Juwentusem. Każda opcja jest więc możliwa.

Real
x
Bayern

Mecz na żywo

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi