bruk-bet-top-bukmacher
Dodano: 06 maja 2018

TYP DNIA Mecz 04.05 Ekstraklasy Lechia Gdańsk – Bruk Bet Termalika Nieciecza to ostatnia szansa w walce o utrzymanie się w lidze.


Czy Lechia może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów, zobacz analizę meczu u bukmacherów.

 Jak wyglądają kursy firm bukmacherskich? W lepszej sytuacji wydaje się być zespół gospodarzy plasujący się wyżej w tabeli ligowej. Ma to zapewne wpływ na to, że uważany jest za faworyta tego spotkania. Ma to też przełożenie na wysokość kursów u poszczególnych bukmacherów. Kształtują się one następująco: 1,80 – 3,55 – 4,30. Ostatni, przegrany, mecz Lechii ze Śląskiem pokazuje, że niczego nie można być pewnym. Ale na dalsze straty punktowe bez pewnych konsekwencji nie można już sobie pozwolić. Tym bardziej jeśli spotykają się z zespołem, który aktualnie wyprzedzają o 5 pkt., ale są tuż nad progiem spadkowym.


fortuna-ekstraklasa

 

Tym bardziej, że teraz spotykają się zespoły – jeden jeszcze niedawno, bo w ubiegłym roku, kandydował do zajęcia miejsca na podium, a obecnie musi się bronić przed spadkiem                     z drużyną, która nie może ustabilizować swojej formy na tyle, aby spokojnie zająć miejsce                w środku tabeli i nie martwić się o przedłużenie pobytu w Ekstraklasie. Wynik remisowy zapewne nie zadowoli żadnej z drużyny, ale jak widać do tego momentu, szczególnie                       w zespole Bruk Betu, nie ma przysłowiowej artylerii. A wiadomo, że aby zdobywać punkty to trzeba wygrywać, aby wygrywać trzeba strzelać bramki. A z tym na chwilę obecną                            w drużynie Bruk Betu T. nie jest najlepiej. Niewiele lepiej z tą skutecznością jest w zespole Lechii. Należy tylko mieć nadzieję, że akurat w tym spotkaniu piłkarze obu drużyn przypomną sobie w czym tkwi sens piłki nożnej i te bramki zaczną zdobywać. A to czy piłkarze je zdobędą można obstawiać w zakładach bukmacherskich. My sądzimy, że to raczej drużyna Lechii winna zakończyć to spotkanie zdobyciem kompletu punktów. A to stwarza szanse tego zespołu na dalszy pobyt w Ekstraklasie.

Mecz na żywo

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi