totolotek-nowy-bonus
Dodano: 07 czerwca 2018

Totolotek oferuje nowy bonus, 1111 zł + 25 zł freebet


Totolotek odświeżył swoją stronę, która prawdę powiedziawszy trąciła trochę myszką. Teraz wygląda ona zdecydowanie lepiej, może jeszcze do najlepszych im brakuje ale to na pewno krok w dobrą stronę. Z tej okazji, oraz z okazji nadchodzącego Mundialu zmienił się także bonus powitalny dla nowych graczy w Totolotku. Od teraz Totolotek oferuje:

Bonus Powitalny 1111 zł na start + 25 zł freebet 

Ale ale, ten bonus jest dostępny tylko z naszym kodem: Prezent. Normalna oferta na stronie jest mniejsza. Więc warto skorzystać z naszego kodu aby otrzymać jeszcze lepszą ofertę powitalną.

Bonus 100% od pierwszej wpłaty:

• Otrzymasz Bonus 100% od pierwszej dokonanej wpłaty max. do 1111 zł
• Minimalna wpłata by otrzymać bonus to 20 zł
• Bonus przyznawany jest automatycznie od pierwszej wpłaty, ale udział w promocji rozpoczynasz z chwilą zawarcia zakładu z salda Bonusowego (tzw. aktywacja Bonusa)
• Wygrane z bonusu automatycznie dopisywane są do salda głównego i mogą być wypłacone po osiągnięciu wymaganego obrot

Bonus 20 zł freebet!

Dodatkowo za otwarcie konta w serwisie i po jego aktywacji, otrzymasz darmowy Freebet 25 zł do wykorzystania na grę na zakłady bukmacherskie. Kupon bonusowy musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 2,00. Bonus należy obrócić trzykrotnie.

Więcej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bonus_powitalny
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zak%C5%82ady_internetowe


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi