Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
totalbet-opisbukmachera
Dodano: 20 sierpnia 2018

Totalbet Zakłady Bukmacherskie – Opinie, Oferta i Recenzja


Opis zakładów bukmacherskich Totalbet

Totalbet jest najnowszym bukmacherem wśród legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce. Strona internetowa tego bukmachera wystartowała latem 2018 roku, jeszcze w trakcie trwania piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji. Totalbet posiada stosowne zezwolenie wydawane przez polskie Ministerstwo Finansów, zostało ono wydane na okres 6 lat. Dla osób zainteresowanych numer zezwolenia to PS4.6831.15.201. Totalbet należy do ZPR Media czyli następcy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. ZPR Media pozostaje pod kontrolą Zbigniewa Benbenka przedsiębiorcy związanego z branżą medialną m.in. Radia Eska czy Super Expressu oraz właśnie usługami hazardowymi. Totalbet jest ósmym bukmacherem, który otrzymał stosowne zezwolenie na prowadzenie legalnej działalności bukmacherskiej w Internecie. Kapitał zakładowy spółki wynosi 4 mln złotych. Totalbet planuje także otwierać punkty naziemne.

W ramach tej sekcji podajemy także na koniec pakiet podstawowych informacji na temat bukmachera Totalbet potwierdzający jego wiarygodność. Totalbet Zakłady Bukmacherskie z siedzibą w Warszawie. Podlega pod Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawa. KRS numer: 0000662497, kapitał zakładowy: 4.000.000 zł; NIP: 1132929621.

Bonus powitalny Totalbet

Podobnie jak w innych przypadkach omawiając bonus powitalny czy jakikolwiek inny bonus bukmacherski przede wszystkich należy starannie zapoznać się z regulaminem. Poniżej w celach informacyjnych oraz, żeby nieco podnieść poziom wiedzy początkujących graczy zamieszczamy i interpretujemy kluczowe informacje z regulaminu bonusa powitalnego w Totalbet.

Totalbet bonus na start 100% do 500 złotych

Bonus powitalny w Totalbet powiązany jest z koniecznością złożenia pierwszego depozytu. Wynosi 100% od pierwszej wpłaty. Należy zwrócić uwagę, że celem aktywacji bonusa należy dokonać obrotu całym wniesionym depozytem, należy zagrać nie mniej niż 2 odmienne kupony każdy z nich o kursie wyższym niż 2.00. Celem wypłaty środków z konta bonusowego należy je obrócić 6x po kursie nie niższym niż 2.00. Dodatkowo każdy kupon musi zawierać nie mniej niż trzy zdarzenia z kursem 1.20. Podobnie jak u wielu innych legalnych bukmacherów w Polsce konto gracza u bukmachera Totalbet podzielone jest na dwa salda – saldo bonusowe, które pokazuje stan konta bonusowego, czyli środki za które gracz może wnosić zakłady, a które po spełnieniu warunków obrotowych zostaną dopisane do salda głównego, które jak sama nazwa wskazuje pokazuje stan konta głównego. Klienci Totalbet mają 60 dni na spełnienie wymogów co do obrotu, podobnie jak u innych bukmacherów zakłady wypłacone, rozliczone dzięki opcji Cash-Out nie są zaliczane do wymogów obrotowych. Początkujący gracze powinni zwrócić uwagę, że wymóg obrotu 6x po kursie 2.00 jest relatywnie wysokim wymogiem. Dla porównania u liderów rynkowych firm Fortuna czy STS jest to wymóg 3x lub 4x.

Totalbet 25 PLN Freebet

Zakłady bukmacherskie Totalbet oferują także 25 PLN Freebet, gracz po zarejestrowaniu konta i dokonaniu pełnej aktywacji, czyli po pozytywnej weryfikacji przesłanych dokumentów otrzymuje 25 złotowych freebet, a wygranych środków z niego nie trzeba obracać. Przyznany Freebet w Totalbet będzie dostępny do wniesienia na elektronicznym kuponie, czyli z angielska bestslipie w prawym dolnym rogu ekranu. Każdy gracz może sprawdzić stan konta freebetowego w zakładce Moje konto – Freebety. Tak, aby skorzystać z tej oferty należy wnieść kupon pojedynczy czyli Solo lub akumulowany o kursie minimalnym nie niższym niż 2.00 oraz z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać freebet 25 złotych.

Zakłady bukmacherskie Totalbet – oferta

Na wstępie omawiając ofertę bukmachera Totalbet należy wspomnieć o unikatowym rozwiązaniu zastosowanym przez te zakłady bukmacherskie.

totalbet1

Tymczasowa rejestracja u bukmachera Totalbet

totalbet2Jest to unikatowe rozwiązanie, gdyż do tej pory proces rejestracji w legalnych podmiotach bukmacherskich wymagał oprócz podania danych osobowych także dołączenia skanów dowodu osobistego lub paszportu oraz podanie numer konta bankowego. Tymczasem rejestracja u tego bukmachera przebiega dwustopniowo. Po podaniu podstawowych danych otwierane jest konto tymczasowe, co ciekawe status ten umożliwia dokonywanie wpłat, wnoszenie zakładów, a nawet skorzystanie z oferty powitalnej bonus 100%. Po weryfikacji dokumentów konto gracza w Totalbet zostaje przekształcone w konto stałe przez co gracz uzyskuje możliwość realizowania wypłat. Także po uzyskaniu statusu konta stałego gracz otrzymuje od Totalbet 25 złotowy Freebet.

Na stronie Totalbet dominuje kolor zielony. Jeżeli chodzi o dostępne metody płatności zarządzający Totalbet postawili na sprawdzone rozwiązania czyli PayU oraz Dotpay. Obydwie te metody płatności umożliwiają deponowanie za pośrednictwem metody płatności Blik.

Opisując ofertę Totalbet należy zauważyć, że pomimo funkcjonowania bukmachera dopiero od krótkiego okresu czasu dostępny jest Cashout, czyli funkcja, która umożliwia zamknięcie, rozliczenie kuponu przed zakończeniem wszystkich zdarzeń, które zostały umieszczone na kuponie. Zarówno kupony pojedyncze, akumulowane jak i z oferty meczy na żywo są objęte usługą cash out.

totalbet3

PayU i Dotpay metody płatności bukmacher Totalbet

Podobnie jak u innych bukmacherów wpłaty są natychmiastowe oraz nie są pobierane prowizje.

Customer Service Totalbet działa w godzinach od 9 do 23.

totalbet4Social media częścią strony głównej Totalbet

Totalbet bodajże jako pierwszy legalny bukmacher w Polsce w taki sposób skonstruował główną stronę swojego serwisu, że znaczące segmenty zajmowane są przez aktywność bukmachera w social media.

Rozwiązania technologicznie podobnie jak dla bukmachera Forbet dostarcza szczecińska firma Sbbetting. W momencie tworzenie tej recenzji czyli w sierpniu 2018 roku w ofercie bukmacherka znajdują się zakłady przedmeczowe oraz zakłady live. W ofercie na ten moment nie ma sportów wirtualnych.

totalbet5Zakłady specjalne w Totalbet

Mimo krótkiego stażu na rynku Totalbet posiada szeroką ofertę, praktycznie każdy zainteresowany gracz powinien znaleźć dla siebie sport, czy dyscyplinę, której obstawianiem jest zainteresowany. Dostępna jest nawet szeroka oferta zakładów specjalnych. W momencie tworzenia niniejszej recenzji można obstawiać na wiele ewentualnych zdarzeń z udziałem nowego, znanego z nazwijmy to delikatnie bardzo emocjonalnych reakcji trenera Legii. Zainteresowani mogą nawet pokusić się o obstawienie po kursie 1000 do 1, że Sa Pinto wystawi sam siebie do składu uznając, że napastnicy, których ma do dyspozycji do niczego się nie nadają. Biorąc pod uwagę liczbę problemów z którym boryka się stołeczny klub kurs 7.50 do 1 za to, że Sa Pinto nie doczeka nowego roku będąc trenerem Legii może być wartym rozważenia.

Bonusy bukmacherskie Totalbet dla regularnych graczy

Oprócz bonusa powitalnego gracze w Totalbet mają także możliwość skorzystania z oferty bonusów oferowanych stałym graczom. Po krótce poinformujemy o aktualnie oferowanych bonusach zwracając jednocześnie uwagę szczególnie na te punkty regulaminów ofert bonusowych Totalbet które ignorują początkujący gracze. Zdecydowanie nie należy kierować się jedynie wysokością kwoty tylko starannie przeczytać regulamin i upewnić się, że dobrze rozumiemy warunki oferty.

Totalbet Total bonus bukmacherski

Oferta bonusowa Totalbet o nazwie Total bonus aktywowane jest automatycznie po wniesieniu pięciu lub więcej zdarzeń na kuponie akumulowanym. Ewentualna wygrana zostanie powiększona od 5% do nawet 30%. Wysokość bonusu wynosi odpowiednio dla 5ciu zdarzeń – 5%, 6ciu zdarzeń – 10%, 7-miu zdarzeń – 15%,  8-miu zdarzeń – 20%, 9-ciu zdarzeń – 25% oraz 10-ciu i więcej zdarzeń – 30%.

Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.20. Oferta Total bonus nie łączy się z ofertami Freebet i bonus powitalny od depozytu 100%.

O czym zatem należy pamiętać w kontekście tej oferty?

Jak to wy życiu, nie ma nic za darmo. Dodawanie zdarzeń na kuponie zwiększa marzę bukmachera czyli zmniejsza szanse gracza na wygraną.

Zakłady bukmacherskie Totalbet oferta bezpieczny zakład

Oferta Totalbet o nazwie Bezpieczny zakład przyznawana jest dla kuponów, które spełnią poniższe trzy warunki:

  1. a) minimalna liczba zdarzeń to 10
  2. b) stawka jest nie niższa niż 10 złotych
  3. c) minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1.20
  4. d) kupon będzie zawierał tylko jeden błąd przykładowo 9 zdarzeń trafnych na 10, czy 14 na 15.

O czym powinien pamiętać świadomy gracz w kontekście tej oferty bukmachera Totalbet?

Przede wszystkim o fakcie, że wnoszenie kuponów z nie mniej niż 10 zdarzeniami na kuponie ze swojej natury jest niezwykle ryzykownym sposobem obstawiania. Wnoszenie tak wysoce akumulowanych kuponów, zwanych potocznie „taśmami” przez graczy jest bardzo ryzykowne. Szanse na wygraną są niewielkie, a marża bukmachera wysoka. Dodatkowo wbrew temu co się może wydawać rzadkie są sytuacje, że graczowi nie wejdzie dokładnie jedno zdarzenie przy powiedzmy 15-tu obstawionych meczach na kuponie. Każdy świadomy gracz powinien o tym pamiętać.

Totalboost Totalbet czyli zakład specjalny o podwyższonym kursie

Totalbet oferuje możliwość skorzystania z  zakładu specjalnego o nazwie Totalboost, jest to zakład przedmeczowy o nieco wyższym kursie niż standardowo. Mecz, zakład oferowany w ramach oferty Totalboost wybierany jest przez bukmachera Totalbet

Zaangażowanie w sponsoring sportu Totalbet

Ze względu na fakt, że Totalbet wystartował ze swoim serwisem dopiero w lipcu 2018 roku (recenzję tworzymy w sierpniu) nie jest jeszcze zaangażowany w sponsoring polskiego sportu. Niemniej jesteśmy przekonani, że podobnie jak w przypadku innych firm bukmacherskich jest to jedynie kwestia czasu zanim Totalbet ujrzymy jako sponsora podczas wydarzeń sportowych w naszym kraju.

UdostępnijKontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi