Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
Dodano: 18 listopada 2020

Superbet Bonus Powitalny


Legalny bukmacher, jakim jest Superbet działa na polskiej arenie bukmacherskiej stosunkowo niedługo. Jego wersja online jest jedną ze świeższych pozycji na rynku i trzeba przyznać bardzo ciekawych. Firma idzie za ciosem i staje naprzeciw oczekiwaniom graczy, spełniając przyjęte przez inne spółki standardy w postaci licznych promocji i dodatkowych środków na start. Warto więc sprawdzić Superbet Bonus, który zaciekawi najbardziej wymagających typerów. Rumuński gigant dobrze zaaklimatyzował się już na naszym rodzimym rynku i ma ogromne predyspozycje, by zawitać do ścisłej czołówki.

Superbet – bonus powitalny

Bukmacher przygotował dla nowych graczy łącznie aż do 550 zł na start. Powitalna promocja składa się z tygodniowego grania bez ryzyka. Jeśli Twoje typy nie będą trafne, możesz otrzymać nawet 500 zł cashbacku. Superbet dodatkowo przygotował bonus od pierwszej wpłaty w wysokości do 50 zł. Podstawą będzie oczywiście założenie konta gracza, której proces zawiera akceptację oferty powitalnej.

Cashback od Superbet

Ten bonus od bukmachera pozwala cieszyć się grą bez ryzyka przez 7 dni. Jeśli pierwszy tydzień obstawiania zakończysz na minusie, przegrane pieniądze otrzymasz w formie bonusu – maksymalnie do kwoty 500 zł. Dodatkowe środki należy obrócić czterokrotnie. Jaki kupon będzie zaliczał się do obrotu? Muszą na nim znajdować co najmniej 2 zdarzenia z kursem minimalnym 1.3 na każdą pozycję oraz z kursem łącznym, wynoszącym 1.8. Warunki spełnisz, grając zarówno środkami bonusowymi, jak i depozytowymi. Dobrą informacją jest fakt, że przy obrocie są brane pod uwagę także przegrane kupony.

50 zł na start od Superbet

Pierwszy depozyt złożony w ciągu 14 dni od zaakceptowania oferty powitalnej w kwocie minimum 20 zł, będzie skutkował przyznaniem bonusu 100% od pierwszej wpłaty. Ta oferta uprawnia do przyznania maksymalnie 50 zł dodatkowych środków. W tym przypadku warunki obrotu są niezwykle korzystne, gdyż wystarczy jednorazowe zagranie kuponu po określonej kwocie. Tak jak w  kwestii cashbacku na kuponie muszą znajdować się co najmniej dwa mecze z łącznym kursem 1.8. Każda pozycja musi mieć także minimalny kurs 1.3. Do obrotu wliczają się także przegrane kupony, a na spełnienie jego wymagań bukmacher dał 7 dni.

 Jakie inne bonusy i promocje oferuje Superbet?

Bonus powitalny od Superbet to nie jedyna ciekawa propozycja w ofercie bukmachera. Decydując się na grę w tej spółce, czeka na Ciebie wiele ciekawych stałych promocji oraz cyklicznych dodatków od firmy. Interesujące pozycje znajdą gracze preferujący granie zakładów prematch, jak i live.

Zakłady specjalne na najpopularniejsze zdarzenia od Superbet

Tak, jak wielu topowych bukmacherów Superbet umożliwia w swojej ofercie obstawianie zakładów specjalnych.  Zapewniają one z całą pewnością niemało emocji i stanowią nieszablonową alternatywę dla standardowych zakładów. Wspomniane pozycje na naszym kuponie to m.in. wybranie strzelca bramki, ilości rzutów rożnych i wielu innych ciekawych kombinacji. Bukmacher ułatwia odnalezienie meczów, w których typer ma okazję wybrać zakłady specjalne, poprzez oznaczenie przyciskiem gwiazdki w szarym prostokącie.    

Super Mecz i Super Ekstra – powiększ swoje kursy na spotkania

Obie promocje pozwalają na zagranie niektórych ze spotkań po większym kursie, co automatycznie zwiększy ewentualną wygraną na Twoim kuponie. Dobrą informacją na wstępie jest fakt, że pozycje z obu ofert można ze sobą łączyć, więc tym samym będzie podwójnie super.

SUPER MECZ to wyselekcjonowane przez bukmachera wydarzenia, które oferują wyższe kursy, niż w zwykłej ofercie. Promocja ta dotyczy różnych sportowych dyscyplin na ich przedmeczowe zakłady. Granie pozycji z wyższym mnożnikiem nie narzuca typu kuponu, dowolnie może być to zakład SOLO, AKO lub systemowy. Niepodważalnym plusem jest też możliwość zagrania kilku zdarzeń typu SUPER MECZ.

SUPER EXTRA jest ukłonem w stronę faworytów spotkań, których nie dodaje się często na kupon ze względu na bardzo niski kurs. Ta promocja to codzienna dawka wyższych kursów na faworytów z różnych dyscyplin. Jeśli zdecydujesz się na dorzucenie do swojego kuponu „pewniaczka” ze zwiększonym kursem, musisz być świadomym, że możesz zrobić to wyłącznie raz, mając przynajmniej 6 zdarzeń na kuponie z minimalnym kursem 1.10.

Promocja od Superbet dla grających na żywo

Dla miłośników emocji na żywo Superbet przygotował promocję SUPER LIVE. Wyselekcjonowane w niej spotkania mają wyższe kursy w porównaniu do standardowych meczów LIVE. W porównaniu do wcześniej wspomnianych promocji tutaj zróżnicowanie typów zakładów jest znacznie większe i nie ogranicza się wyłącznie do 1,X,2.

Nie wszedł Ci jeden mecz? Odbierz wygraną dzięki promocji Super Szansa od Superbet

Kolejną z bardzo korzystnych promocji Superbet jest SUPER SZANSA. Któż z graczy nie miał sytuacji, kiedy to obiecujący kupon zespół jeden nieszczęsny mecz. Na takie nieprzyjemne, lecz często występujące sytuacje bukmacher przygotował dedykowaną promocję. Jeden błąd na kuponie pozwala zgarnąć całkiem satysfakcjonującą sumę, która, chociaż w części zrekompensuje nam niewielką pomyłkę. By kupon podlegał zabezpieczeniu, musi znaleźć się na nim 11 spotkań, a Ty otrzymasz 10% potencjalnej wygranej, pomniejszonej o błędnie wytypowany mecz. Niestety udogodnienie te obowiązuje jedynie w punktach Superbet.

Super Bonus od Superbet – powiększ wygraną nawet o 150%

Kolejna oferta przeznaczona dla graczy lubiących obstawiać w tradycyjny sposób w lokalnych punktach. Promocja niezwykle warta rozpatrzenia, szczególnie dla typerów specjalizujących się w kuponach z wieloma zdarzeniami. Przy zagraniu 5 spotkań z minimalnym kursem 1.35 każdy kolejny dodany mecz powiększy wygraną o 5%. Zaznaczyć należy, że spotkania z oferty SUPER MECZ i SUPER EXTRA są pomijane przy wyliczeniu bonusu. Jeśli zaś zagrasz, kurs niższy od wcześniej wspomnianego promocja zostanie usunięta.   

Super spin – zakręć kołem i zgarniaj bonusy

Tę promocję Superbet wprowadził dość niedawno. Trzeba jednak przyznać, że ciężko o podobną akcję wśród konkurencji, więc na start można przyznać temu pomysłowi plus za innowację. Jednokrotnie każdego dnia możesz zakręcić kołem, które wylosuje jeden z dostępnych na nim bonusów. Wylosować można:

  • Wirtualne bonus – 5 zł na zakłady wirtualne
  • Sport Bonus – 5 zł
  • Super Sport Bonus – 10 zł
  • Mega Sport Bonus 30 zł
  • Jackpot 10.000 – 10 000 zł
  • Brak wygranej – 0 zł

Kod promocyjny do Superbet

Kod promocyjny to ciekawa opcja dla wszystkich typerów, zakładających konto na stronie bukmachera. Niestety Superbet nie posiada jeszcze takiej możliwości, jednak patrząc na predyspozycje firmy i nieustanny rozwój, bardzo prawdopodobne, że niedługo bukmacher udostępni taką szansę na pozyskanie dodatkowych środków na start.

Aplikacja mobilna Superbet

Ten legalny polski bukmacher nie poprzestaje na podstawowych rozwiązaniach. Chcąc należeć do ścisłej czołówki polskich firm, musi iść za panującymi trendami. Tak jak konkurencja postanowił też uruchomić aplikację mobilną. Ciężko mówić tu o specjalnej innowacji, gdyż aplikacja mobilna staje się standardem, ale funkcjonalna i stabilna wersja softu z pewnością pomaga zachęcić potencjalnych klientów. Aplikacja Superbet jest przejrzysta i bez problemu można znaleźć niezbędne pozycje podczas jej użytkowania. Jeśli przy obstawianiu korzystasz z telefonu, jej ściągnięcie będzie jak najbardziej słusznym krokiem. Skorzystać mogą z niej zarówno konsumenci systemu operacyjnego android, jak i IOS. Jej intuicyjność i płynność będzie z pewnością dużym ułatwieniem w selekcjonowaniu zakładów, jak i przy samym obstawianiu.

Czy warto skorzystać z Superbet?

Rumuński bukmacher, który z powodzeniem zaadaptował się na polskim rynku, jest zdecydowanie opcją wartą sprawdzenia. Solidny bonus powitalny i inne liczne promocje mogą skusić nawet wymagającego gracza. Dodatkowymi atutami firmy jest dobrze zoptymalizowana aplikacja mobilna oraz szeroki wybór form płatności, za pomocą których możemy przelać pieniądze na grę. Niekiedy przy przyznawaniu bonusów może pojawić się lekka nieterminowość, ale trzeba być świadomym, że ciężko o spółkę pozbawioną drobnych niedociągnięć. Całokształt wypada bardzo pozytywnie i zachęca do skorzystania z tego legalnego bukmachera. 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi