Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
bukmacherzy-metody-platnosci
Dodano: 18 sierpnia 2018

Sposoby, metody płatności – legalne zakłady bukmacherskie


Sposoby, metody płatności legalne zakłady bukmacherskie

Dostępne sposoby płatności u legalnych bukmacherów w naszym kraju

fortuna

Płatności sposoby bukmacherzy w Polsce

Przekrojowe zestawienie dostępnych metod płatności oferowanych przez polskich, legalnych bukmacherów w sierpniu 2018 roku.

Sposoby płatnościSTSFortunaLVBetForbetEtotoTotolotekMileniumTotalbet
Bliktaktaktaktaknietaktaktak
Dotpaytaknietaktaknietaknietak
Netellertaknienienienienienietak
Paymenticonnienietaknienienienienie
Paysafecardtaknietaktaknietaknietak
Payutaknienietaknienietaktak
Platnosci plnietaknienienienienienie
Przelewy24.plnienietaknietaknienienie
Skrilltaknietaknienietaknietak
Tpaytaktaktaktaknietaktaknie
Visa/Mastercardtaktaktaktaktaktaktaktak

Sposoby płatności bukmacherzy sierpień 2018

Powyższa tabela prezentuje sposoby płatności dostępne u danego legalnego bukmachera w Polsce.

Legalni bukmacherzy w Polsce zadbali o to, aby wachlarz oferowanych metod płatności był szeroki. Zdecydowana większość z bukmacherów posiadających w Polsce licencję współpracuje z jednym z liderów w pośrednictwie w realizacji przelewów w Polsce czyli firmami Dotpay, Pau, płatności.pl czy Tpay.

bukmacherzy platnosci 1Metody płatności dostępne w Fortuna, relatywnie wysokie minimum wpłaty wynoszące 20 złotych

Paysafe card dostępność płatności tą metodą odbywa się za pośrednictwem Dotpay. Podobnie jest z nową metodą płatności na polskim rynku czyli reklamowanym w reklamach telewizyjnych Blikiem czyli mobilną formą płatności.

STS i bukmacher Totalbet zdecydowali się na współpracę z międzynarodowym e-walletem czyli Neteller.

bukmacherzy platnosci 2Metod wpłat dostępne u bukmachera STS. Dostępny jest Neteller.

Od stawki bukmacherów odstaje jedynie Etoto, co może zastanawiać biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój tego bukmachera po zmiana właścicielskich. Pomimo iż Etoto jest bardzo aktywne w mediach elektronicznych nadal oferuje możliwość wpłat jedynie przez Przelewy24, choć to przyzwoita metoda płatności od wielu lat odstaje od liderów rynkowych w tym segmancie.

etoto

Wpłaty do bukmacherów w Polsce są błyskawiczne, minimalna kwota ustalona jest na niskim poziomie począwszy od 1 złotego do 10 PLN w zależności od preferowanej metody płatności.

bukmacherzy platnosci 3Screen obrazujący dostępne metody wpłat w Totolotku. Dostępny Paysafecard czy Blik. Minimalna wpłata w Totolotku już od 1 PLN.

Sposób wpłaty Etoto dostępne są tylko Przelewy24 i karty Visa oraz Mastercard. Etoto odstaje pod tym względem od innych bukmacherów.

Pierwsza wpłata do zakładów bukmacherskich

W związku z regulacjami prawnymi w Polsce, którym podlegają legalni bukmacherzy w naszym kraju wykonanie pierwszej wpłaty wiąże się z podaniem podczas procesu rejestracji konta gracza numer konta bankowego, którego właścicielem jest gracz, który zarejestrował się w zakładach bukmacherskich. Właśnie na to konto będą dokonywane ewentualne wypłaty. Ten wymóg prawny spowodowany jest między innym względami przeciwdziałającymi nielegalnym praktykom prania brudnych pieniędzy.

W przepisach nic się nie zmieniło, ale ciekawą funkcjonalność wprowadził najnowszy bukmacher na polskim rynku czyli bukmacher Totalbet.

bukmacherzy platnosci 5Totalbet uproszczony formularz rejestracyjny

Konto tymczasowe w Totalbet, możliwość dokonywania wpłat bez konieczności podania numeru konta bankowego

totolotek
Opiszemy po krótce w czym dokładnie rzecz i w jaki sposób jest to powiązane z możliwością składania pierwszego depozytu. Bukmacher Totalbet wprowadził na polski rynek funkcjonalność pod nazwą konto tymczasowe. Celem otwarcia konta tymczasowego należy wypełnić uproszczony formularz rejestracyjny. Podczas procesu rejestracji u bukmachera wystarczy podać: imię i nazwisko, e-mail, preferowana nazwę użytkownika, datę urodzenia, numer pesel oraz pytanie pomocnicze na wypadek gdybyśmy zapomnieli hasła. Na tym etapie nie wymagane jest przesłanie skanów dowodu czy przesłanie numer konta bankowego.

Polecamy również:

bukmacherzy platnosci 6Konto podstawowe pozwala na dokonywanie depozytów, wnoszenie zakładów, a nawet skorzystanie z oferty powitalnej bonus 100%. Po przeslaniu i zweryfikowaniu dowodu tożsamości aktywowana jest możliwość dokonywania wypłat. Gracz ma 90 dni na przekształcenie konta tymczasowego w stałe.

Jeżeli chodzi o wypłaty od bukmacherów liderem jest STS, który w szczególnych okolicznościach realizuje wypłatę w ciągu około 15 minut, podobne rozwiązania wprowadził bukmacher Lvbet pod nazwą Rapidpayments.

Polscy bukmacherzy przykładają bardzo dużą staranność, aby proces wpłaty jak i wypłaty był relatywnie najbardziej przejrzysty.

Polecamy:
ranking bukmacherów
zakłady bukmacherskie przez internet
fortuna zakłady bukmacherskie
legalni bukmacherzy
typy bukmacherskie
zakłady bukmacherskie forbet
zakłady bukmacherskie totolotek
zakłady bukmacherskie lvbet
zakłady bukmacherskie efortuna
obstawianie meczy
obstawianie meczy
typy bukmacherskie online
legalni bukmacherzy

Podobne wpisy

Sposoby, metody płatności – legalne zakłady bukmacherskie Sposoby, metody płatności legalne zakłady bukmacherskie Dostępne sposoby płatności u legalnych bukmacherów w naszym kraju Płatności sposoby bukmac...
Początki z obstawianiem – poradnik Jak zacząć przygodę z obstawianiem, czyli rejestracja W Polsce działa kilka legalnych stron internetowych, powiązanych najczęściej ze stacjonarnymi p...
Legalni Bukmacherzy Internetowi 2018 Liczba bukmacherów, która oferuje obsługę w języku polskim jest całkiem spora. Jednak tylko nieliczni z nich mogą legalnie przeprowadzać zakłady wzaje...
Zakłady bukmacherskie Betclic BetClic legalny w Polsce czy też nie? Dzień 1 kwietnia 2017-go roku wielu graczy na pewno zapamięta na długo. To właśnie od tej pamiętnej daty w nasz...
Jaki bukmacher 2019 JAKI BĘDZIE NAJLEPSZY BUKMACHER ONLINE W 2019 ROKU Wielu Internautów zwraca się do nas z pytaniem, jaki bukmacher jest tą stroną bukmacherską, która j...
Legalni Bukmacherzy Internetowi 2019 Liczba bukmacherów, która oferuje obsługę w języku polskim jest całkiem spora. Jednak tylko nieliczni z nich mogą legalnie przeprowadzać zakłady wzaje...

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi