Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
Przychody Bet365 za 2018 rok
Dodano: 31 stycznia 2019

Rekordowe zyski Bet365 w 2018 roku


Jeden z największych bukmacherów na świecie, Bet365 osiąga coraz większe zyski ze swojej działalności bukmacherskiej. Na podstawie opublikowanych przez bukmachera danych wynika, że w 2018 roku jego dochody wyniosły 2,712 mld funtów i zwiększyły się aż o 26% w stosunku do roku poprzedniego.

Jak wiemy, główną sferą działalności tego bukmachera sa zakłady sportowe i to dzięki nim wyniki wciąż szybują. Bet365 mimo tak silnej pozycji międzynarodowej w oferowaniu zakładów bukmacherskich, wciąż stara się ulepszać swoją ofertę. Dyrektor główny Denise Coates poinformowała, że na tak dobry wynik firmy miało wpływ wprowadzenie lepszych wersji produktów, takich jak nowe opcje budowania zakładów oraz opcję wczesnej wypłaty dla zakładów na ważne wydarzenia sportowe.

Ponadto, bukmacher bet365 powiększył swoją ofertę wydarzeń do typowania na żywo, oferując zawrotną ilość 160 000 zdarzeń live. Na stronie bukmachera można teraz typować także wydarzenia eSportowe, dzięki czemu stawki sportowe wzrosły w porównaniu z rokiem poprzednim o 12%, a liczba aktywnych graczy o 4%.

Najwięcej przychodów bukmachera, bo aż 77%, pochodziło z zakładów sportowych stawianych na żywo. Bet365 jest dobrze znany z doskonałej jakości aplikacji mobilnej, nie dziwi więc fakt, że jego przychody z zakładów mobile wzrosły az o 29%.

Przypomnijmy, że Bet365 wycofał się z Polski 30 marca 2017 roku, po wprowadzeniu przez rząd nowej wersji ustawy hazardowej. Na razie wie wiadomo, czy ten gigant światowego rynku bukmacherskiego zaaplikuje o polską licencję i będzie przez to starał się zdobyc swoją część naszego rynku.


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi