Dodano: 19 grudnia 2018

Ranking bukmacherów online 2021


Ranking legalnych bukmacherów 2021

Wcześniej przedstawiono ranking, według którego bukmacherzy internetowi plasują na się na konkretnych miejscach ze względu na kryterium wymogu obrotu dla gracza oraz bonusy bukmacherskie. Poniżej prezentujemy ranking, w którym lista bukmacherów internetowych zostanie ukazana z wzięciem pod uwagę wielu czynników, jakie mogą być istotne przy dokonywaniu wyboru. Nie dzielimy także firm bukmacherskich w Polsce na lepsze i gorsze. Poniższa lista legalnych bukmacherów jest rankingiem prezentującym operatorów, którzy naszym zdaniem zasługują na miejsce na podium.
Należy też nadmienić, że zawiera ona wyłącznie podmioty działające za posiadaniem licencji ministerstwa finansów pozwalającej na prowadzenie zakładów za pośrednictwem internetu. Nie znajdziecie u nas nielegalnych bukmacherów, podobnie jak i poleceń czy informacji o nielegalnych grach hazardowych.

BukmacherBONUSOferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 300 zł
Nasz bonus: 300 zł + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 29 zł freebet

Wybór graczy

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 zł EXTRA)

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1100 zł
Nasz bonus: 1111 zł + 25 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

W rankingu skupiono się zarówno na najkorzystniejszych bonusach, na stażu bukmacherów internetowych jak i innych czynnikach, które mogą wydać się ważne z punktu widzenia gracza. Doskonale wiemy ile elementów trzeba przeanalizować by dobrze wybrać bukmachera. Poniższy ranking bukmacherów może stanowić niewielką pomoc. Obstawianie zakładów jest to specyficzna forma rozrywki, która powinna być prowadzona wyłącznie przy współpracy ze skarbem państwa oraz przy utrzymaniu wszystkich przepisów zawartych w ustawie hazardowej.

Jaki jest najlepszy bukmacher w internecie?

Niewielu bukmacherów posiada licencję na prowadzenie zakładów online. Pamiętajmy, że zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w sieci nadane przez Ministra Finansów jest niezbędne by móc uznać, że ów bukmacher działa legalnie. Oto krótka lista, na podstawie której można stwierdzić jakie zakłady bukmacherskie w Polsce działają legalnie w internecie:

Totolotek zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 roku, numer licencji AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;

LV BET zezwolenie z dnia 13 maja 2016 roku, numer licencji PS4.6831.9.2016.EQK;

Fortuna zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 roku, numer licencji SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

Forbet zezwolenie z dnia 4 maja 2016 roku, numer licencji PS4.6831.10.2016

Milenium zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 roku, numer licencji SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;

Etoto zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 roku, numer licencji AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

STS zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 roku, numer licencji SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 roku, numer licencji PS4.6831.12.2017.

Z czyjej oferty warto skorzystać – najbardziej sprawdzony bukmacher

Bukmacher internetowy od jakiego zaczniemy to Totolotek. Zna ich każdy Polak – nawet Ci z nas, którzy nigdy nie mieli do czynienia z grą u bukmacherów. Totolotek zakłady bukmacherskie działa na polskim rynku najdłużej i jest już legendą, jeśli chodzi o polską bukmacherkę.

Rdzeniem ich oferty są słynne zakłady akumulowane, w których można zgarnąć nawet milion. Dlatego też tak wiele osób namiętnie gra w Toto – ligę czy Toto – gol. Godna uwagi w ich przypadku jest wysokie kursów oraz freebet – bonus od aktywacji konta wynoszący dwadzieścia złotych, a także bonus na start, którego wartość równa się stu procentom wartości depozytu, pod warunkiem, że depozyt nie będzie niższy niż dwadzieścia złotych i nie przekroczy tysiąca. Zarejestrowani gracze otrzymują również dostęp do programu lojalnościowego betclub polegającego na możliwości wymiany zebranych punktów na nagrody na przykład w postaci sprzętu RTV.

Bonus: 1111 PLN + 25 PLN freebet
Facebook – 5900 polubień
Twitter – 2700 obserwujących
Instagram – 750 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź
Bonus: 125 PLN + 1000 PLN bonus
Facebook – 54000 polubień
Twitter – 4400 obserwujących
Instagram – 850 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent125
Sprawdź
Bonus: 2100 PLN (2000 zł + 100 zł extra)
Facebook – 1800 polubień
Twitter – 650 obserwujących
Instagram – brak
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź

Co wyjątkowe – Totolotek posiada możliwość gry bez 12% podatku. Jest to opcja zawarta w promocji Gram Grubo. Natomiast w pakiecie tak zwanego króla bonusów codziennie mamy do czynienia z innym bonusem. W ciągu tygodnia najczęściej bywa to gra bez podatku, natomiast w weekend są to promocje na zakłady akumulowane. Za minus korzystania z obstawiania u Totolotka można natomiast uznać nieprzejrzystość strony internetowej i słabą obsługę klienta.

Kolejny w rankingu jest LV BET. Ten legalny bukmacher uważany jest za operatora proponującego jedne z najwyższych jakościowo produktów. Na ich witrynie na bieżąco podawane są wyniki typowania na żywo, natomiast jeśli chodzi o dostęp do statystyk, to u LV BET mamy bloga sportowego prowadzonego przez specjalistów. Ponadto sama strona jest bardzo przejrzysta i skonstruowana w taki sposób, by nie sprawiać graczowi najmniejszego problemu w wyszukiwaniu interesujących go rynków.

Oprócz tego ich oferta bonusów i promocji jest najwyższa na rynku. Po rejestracji konta otrzymujesz 30-złotowy bonus bez depozytu, a także bonusy od wypłaty, których równowartość sięga nawet do tysiąca pięciuset złotych. Natomiast jeżeli gracz kibicuje drużynom piłkarskim sponsorowanym przez LV BET, ma szansę na otrzymanie dodatkowych bonusowch pięćdziesięciu złotych.

fortuna-midbelka

Fortuna zakłady bukmacherskie, zaraz obok Totolotka i STS należy do najbardziej znanych i zarazem największych firm bukmacherskich w kraju. Fortuna zezwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych w internecie posiada od sześciu lat, jest także liderem jeżeli chodzi o ilość posiadanych punktów naziemnych, ponieważ na terenie Polski jest ich aż pięćset.

Na ich oficjalnej stronie https://www.efortuna.pl/ znajdziesz specjalną zakładkę „strefa typerów” dającą dostęp do forum, na którym udostępnione są stawki, najpopularniejsze kursy, podpowiedzi jak typować oraz wszelkie informacje jakie gracz powinien posiadać jeżeli chodzi o typy bukmacherskie.

Dodatkowo jako członek Fortuna Klub Plus możesz wziąć udział w całorocznym konkursie Mistrzostwa Typerów, gdzie do wygrania są na przykład nagrody rzeczowe lub punkty FKP. Jeśli natomiast otworzysz darmowe konto z kodem rejestracyjnym, staniesz się członkiem programu VIP dającego o wiele więcej możliwości niż standardowy.

Efortuna pl cechuje się dużą ilością zakładów – zarówno zakładów na żywo, jak i zakładów sportowych. Oczywiście u nich również można znaleźć wszystkie rynki. Ponadto posiadają oni aplikację na smartfony, a ich stronę charakteryzuje zarówno świetny wygląd, jak i wysoka funkcjonalność.

Legalny bukmacher online Forbet posiada szczegółowo dopracowaną stronę, co sprawia, że poruszanie się po niej jest wyjątkowo proste i przyjemne. Ich oferta zakładów jest też niezwykle korzystna. Sztandarowy bonus to sto procent kwoty nieprzekraczającej czterystu złotych, która jest gwarantowana od razu po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego oraz wpłacie depozytu.

Za dalsze depozyty Forbet zakłady bukmacherskie daje kolejno 75 i 50 procent pod warunkiem, że wciąż nie przekroczą one 400 złotych. Ponadto jeśli gracz posiada kod promocyjny, może otrzymać 100 złotych.
Oferta forbet milenium zawiera bardzo rozbudowaną opcję za zakłady akumulowane. Stworzono ją w taki sposób, aby każdy gracz był w stanie dopasować ją do swoich możliwości bez względu na to czy grywa trzymając się niskich stawek czy lubi podejmować większe ryzyko. Jeśli natomiast skupimy się na prezentach oferowanych przez tego operatora, możemy stwierdzić, że jest to najlepszy bukmacher internetowy na rynku zakładów.

Nasze kryteria wyboru najlepszych bukmacherów

Jeżeli chcemy obstawiać zakłady skutecznie i bez ryzyka narażenia się na konsekwencje prawne należy wziąć pod uwagę przejrzenie oferty legalnego bukmachera Milenium, ponieważ ostatnimi czasy nieco ją ulepszyli.

Po pierwsze – zwiększyli bonus na start, ponieważ sięga on obecnie 1005 od pierwszego depozytu przy czym próg sięga aż 760 złotych. Dodatkowo jeśli gracz poprzez stronę internetową poleci forbet milenium kolejnej osobie, otrzymuje extra bonus w wysokości 30 złotych oraz dodatkowe 10 złotych na zakład bez ryzyka.

Poszerzyli oni także ofertę zakładów live, a także unowocześnili witrynę milenium sts pod względem grafiki. Natomiast wciąż istnieją minusy – niewielka ilość zakładów na mniejsze rynki, brak płatności za pomocą Skrill i Pausafecard oraz wciąż dość słabo rozwinięty support.

Warto też wziąć pod uwagę STS oraz Totalbet. Ci bukmacherzy w Polsce również nie odstają od reszty jeśli chodzi o urządzanie zakładów.

Ekspert na rynku i drobny minus

STS zakłady bukmacherskie jest największym podmiotem działającym na polskim rynku. Należy do nich aż 48% udziałów, natomiast Totalbet cechuje się postępowym podejściem do zakładów zawieranych w internecie. Ich oferta jest mocno rozbudowana w przypadku e-sportów, ponieważ w obecnym czasie rozwijają się one najintensywniej. Zatem jeżeli Liga Mistrzów i jej rozgrywki od zawsze były Twoją pasją – możesz zastanowić się nad obstawieniem meczu online u któregoś z legalnych bukmacherów.

Co do STS, to pomimo wieloletniego doświadczenia w branży, ilości oraz różnorodności zakładów – zarówno sportowych, jak i dotyczących wielu innych dziedzin, szerokiej palety e-sportów oraz sportów wirtualnych oraz możliwości oglądania meczy na żywo w przypadku typowania zakładów live, to niestety wysokość kursów jest tu znacznie niższa w porównaniu do pozostałych legalnych bukmacherów.


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi