Freebet 35 zł na Największe Mistrzowskie Emocje od STS
Dodano: 11 kwietnia 2019

Promocja STS Największe Mistrzowskie Emocje


Bukmacher STS nagradza freebetami nowych graczy, którzy założą konta w jego serwisie i podczas rejestracji wpiszą kod: freebet35.
Po pozytywnej weryfikacji nowego konta, gracz otrzyma bonus 35 zł. Co ważne oprócz tego bonusu, gracze mogą skorzystać ze standardowej oferty powitalnej STS, w ramach, której otrzymają bonus powitalny do 1000 zł.

Promocja z freebetem 35 zł obowiązuje tylko do dzisiaj do godziny 23:59, masz więc jeszcze czas aby zniej skorzystać i obstawić Ligę Europy!

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 35 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 105 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż je korzystając z poniższego linku i w polu „Kod promocyjny” wpisz freebet35, a będziesz mógł skorzystać z nowej, lecz obowiązującej tylko czasowo, oferty promocyjnej tego bukmachera.


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi