Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
Zdjęcie przedstawia dwóch mężczyzn ściskających sobie dłoń, w geście zatwierdzenia wspólnego biznesu.
Dodano: 11 stycznia 2021

Programy lojalnościowe u bukmacherów. Kto dba najlepiej o klientów?


Rynek bukmacherski w Polsce jest coraz bardziej różnorodny. Oprócz pozyskiwania nowych klientów, bukmacherzy muszę dbać o stałych graczy, oferując opłacalne programy lojalnościowe. Jeśli firma proponuje nawet bardzo opłacalny bonus na start, a następnie przestaje dbać o swojego klienta, ten przejdzie z pewnością do konkurencji, która oferuje atrakcyjniejsze rozwiązania. Taka sytuacja nie jest korzystna dla żadnej spółki, więc te prześcigają się w pomysłach na zatrzymanie obecnych graczy. Przy takim obrocie spraw korzystają oczywiście klienci, którzy oprócz standardowych promocji, przy odpowiedniej aktywności ze swojej strony, otrzymują zaproszenie do specjalnego grona klientów – VIP-ów. Programy lojalnościowe legalnych polskich bukmacherów mają swoje wspólne mianowniki, niekiedy jednak użytkownicy mogą zauważyć ekskluzywne możliwości w pakiecie konkretnego bukmachera, które zdecydują o pozostaniu gracza akurat przy tej spółce. Które firmy oferują jednak najlepsze programy lojalnościowe?

Strefa VIP w STS

Specjalny program lojalnościowy dla swoich stałych graczy ma największy polski bukmacher – STS. Trzeba przyznać, że osoby, które trafią do tego zaszczytnego grona, będą mogły spodziewać się arcyciekawych promocji i udogodnień.

Wymagania

Nie zdziwi fakt, że osobą ze statusem VIP w bukmacherze STS, mogą zostać osoby, które posiadają konto u tego legalnego polskiego bukmachera. Kolejnym etapem, który jest głównym i najcięższym do spełniania warunkiem jest ponadprzeciętna aktywności u bukmachera. Oznacza to, że musimy grać często oraz za wysokie stawki – to wyróżni nas na tle standardowych „niedzielnych graczy”. Jeśli STS zauważy, że wyróżniamy się na tle innych, wystosuje specjalne zaproszenie, które ulokuje nas wśród elitarnego grona VIP-ów.

Korzyści

Pierwszą ważną kwestią jest priorytetowa obsługa klientów o statusie VIP. Bukmacher zadbały, by najbardziej oddani gracze mogli rozwiązać każdy swój problem, w ekspresowym tempie i móc cieszyć się w pełni z proponowanych udogodnień. Obsługa klienta działa dla takich osób 24h na dobę. Konsumenci objęci pakietem lojalnościowym mogą być więc pewni, że nie będą oczekiwali na pomoc i rozwiążą wszelkie niejasności w możliwie ekspresowy sposób. Ponadto gracze o statusie VIP dostają zaproszenia na różne eventy sportowe. Na dodatek otrzymują oni spersonalizowane promocje i specjalne bonusy. Co więcej, STS dla wyróżniających się graczy umożliwia szybką autoryzację. Klienci VIP są rzeczywiście traktowani szczególnie i posiadają wysoką tolerancję stawek przez bukmachera, a niektórych przypadkach nawet całkowity brak limitów.

 Fortuna Klub Plus

W zestawieniu nie może oczywiście zabraknąć Fortuny. Bukmacher ten przyznaje pakiet lojalnościowy na zupełnie innych zasadach. Profity może nie są tak ekskluzywne, jak przypadku STS, ale są znacznie bardziej dostępne. Z programu może skorzystać w zasadzie każdy gracz.

Wymagania

Osoby mające chęć skorzystać z programu lojalnościowego powinny po prostu otworzyć konto online lub wypełnić formularz zgłoszeniowy i przekazać go pracownikowi naziemnego punktu. Za każde postawione 2 zł, klient otrzymuje 1 pkt FKP. Gracz może maksymalnie zdobyć w ciągu jednego dnia 300 punktów.

Korzyści

Logiczną kwestią jest, że gracze, którzy robią większy obrót środkami w ciągu dnia, otrzymują większą ilość punktów FPK (limit 300 dziennie). W przypadku zgromadzenia ich odpowiedniej ilości mogą wymieniać punkty na szereg różnych bonusów, jak darmowe zakłady, bonusy kursowe oraz bonusy dostępne w katalogu. Co więcej, nie musimy się martwić, że punkty zostaną odjęte z konta wraz z końcem roku kalendarzowego. Aby wykorzystać punkty w rozgrywce online, należy udać się do zakładki Eshopu i wybrać interesującą nas promocję.

Klub VIP w PZBUK

Bardzo ciekawą opcją, będącą niejako jest połączeniem programu lojalnościowego dwóch poprzednich bukmacherów, jest oferta PZBUK. Ten stosunkowo nowy bukmacher wprowadził możliwość zbierania punktów dla wszystkich konsumentów, jednak wyjątkowi gracze będą mogli otrzymać jeszcze większe i bardziej opłacalne możliwości.

Wymagania

O dołączeniu do specjalnego grona zadecyduje dział VIP. Osoby wchodzące w jego skład dokładnie monitorują konta graczy i wybierają te, które swoją aktywnością zasłużyły na wspomniane wyróżnienie. Gracz taki oczywiście musi cechować się regularnością i obstawiać sporo zakładów. Stawka przeznaczana na zakłady również musi być odpowiednia. Ciężko wyobrazić sobie sytuację, kiedy graczem VIP zostaje gracz inwestujący w kupon 2-5 zł. Jeśli ktoś aspiruje do elity graczy w PZBUK, musi także pamiętać o sprawdzeniu ustawień marketingowych na swoim koncie, które są warunkiem kontaktu.

Korzyści

Gracze wyjątkowego klubu PZBUK mogą liczyć przede wszystkim na indywidualne traktowanie, które przejawia się w opiece specjalnie wydzielonego działu VIP. Tacy klienci mają zagwarantowaną pomoc w ekspresowym tempie i możliwie najszybsze niwelowanie zaistniałych problemów. O ile dostęp do sklepu posiadają wszyscy gracze, to gracze VIP po zgłoszeniu się do obsługi mogą otrzymać ekstra bonus, który jest ekskluzywną ofertą dla konkretnego gracza. Dodatkowo elitarni konsumenci PZBUK są odbiorcami specjalnych bonusów, promocji oraz konkursów, na które zwykły klient nie może liczyć.

Status VIP w LVBET

LV BET to znów mniej osiągalna i bardziej ekskluzywna pozycja, jeśli chodzi o programy lojalnościowe. W tym przypadku również należy oczekiwać na specjalne zaproszenie od bukmachera.

Wymagania

Nie jest tajemnicą, że wytyczne, które pozwolą na dostanie się do elity, są zbliżone do reszty bukmacherów, oferujących taki typ programu lojalnościowego. Aby otrzymać wyjątkowe zaproszenie, trzeba grać z duża częstotliwością, operując odpowiednimi stawkami. Ważny jest również staż gry. Gracze aspirujący do tytułu VIP-a powinni pamiętać o zezwoleniu na opcję „wysyłania wiadomości”. W innym wypadku kontakt z taką osobą będzie niemożliwy, mimo spełnienia innych warunków.

Korzyści

Członkostwo w elicie LV BET to szereg opłacalnych korzyści. Gracze o takim statusie będą mieli dostęp do specjalnych promocji i ofert, które są zarezerwowane tylko dla wybranych graczy. Ponadto osoby o statusie VIP mają szansę otrzymać bilety na największe wydarzenia sportowe. Dla wspomnianego grona organizowane są też specjalne turnieje i konkursy z wyjątkowo wysokimi nagrodami. Uczestnicy programu lojalnościowego LVBET dodatkowo są uprzywilejowani ekspresowymi wypłatami i ich priorytetowymi zgłoszeniami. Obsługa klienta również w pierwszej kolejności zadba o VIP-owskich konsumentów.

forBET VIP CLUB

Bukmacher forBET jest jednym z najchętniej wybieranych bukmacherów. Dla swoich specjalnych klientów przygotował dostęp do ekskluzywnego klubu, który przynosi wiele korzyści jego użytkownikom.

Warunki

Dostęp do VIP Clubu można uzyskać dwoma sposobami. Pierwszy to ekskluzywne zaproszenie bukmachera, który ocenia nas pod względem aktywności w serwisie, obrotu pieniędzy oraz wysokości i częstotliwości wpłat. Jeśli twój miesięczny obrót przekracza 10 tysięcy, a nie dostałeś jeszcze takiego zaproszenia, warto skontaktować się wtedy z obsługą klienta, która zweryfikuje możliwe szybko Twój status.

Korzyści

Prawdziwy komfort VIP-om w forBET dają prywatni opiekunowie, którzy czuwają nad komfortem gracza z elitarnego grona. W każdej chwili może złożyć reklamację, która będzie rozpatrzona w trybie natychmiastowym. Ponadto osoba o takim statusie może negocjować kursy, wystawiane przez bukmachera. Najlepszym graczom przysługują także większe limity na grę i szybsza autoryzacja. Firma dba także o wyjątkowych VIP-ów, organizując wyjazdy na wydarzenia sportowe i kulturalne.

Loża VIP w eWInner

W eWinner to gracz wybiera pakiet lojalnościowy, który otrzyma. Zanim jednak dojdzie do tego przyjemnego wyboru, musi on wyróżnić się spośród innych gracz i otrzymać zaproszenie od samego bukmachera.

Wymagania

Ekskluzywne grono VIP zasilą osoby, które otrzymają dedykowane zaproszenie od bukmachera. Każdy ma szansę do niego dołączyć – musi jednak posiadać miesięczny obrót, przekraczający 20 tysięcy złotych. Wtedy wystarczy kontakt z obsługą drogą mailową.

Korzyści

Jeśli już znajdziemy się w gronie specjalnych klientów eWinera, otrzymujemy opcję wyboru pakietu VIP. Do wyboru są trzy pozycję:

  • I Pakiet VIP – bonus od depozytu oraz cashback
  • II Pakiet VIP – bonus od depozytu oraz freebet
  • III Pakiet VIP – freebet oraz casback

Dodatkowo na VIP-ów bez względu na wybór pakietu, czekają inne udogodnienia. Jednym z nich są oferty specjalne, w których zawarte są liczne promocje. Graczem o wyjątkowym statusie zajmie się także dedykowana obsługa, której zadaniem jest zapewnienie klientom VIP najwyższego komfortu rozgrywki. Takie osoby czekają również organizowane przez bukmachera wyjazdy na wydarzenia sportowe, wydarzenia kulturalne, a nawet weekendy w SPA.

ETOTOMANIA

Bardzo ciekawy program lojalnościowy wprowadziło  ETOTO. Tak jak u kilku innych bukmacherów ta opcja pozwala użytkownikom zbierać punkty, które później wymieniane są na nagrody. W tym wypadku nie trzeba czekać na specjalną nominację, tylko po prostu być aktywnym. Nowym graczom opłaca się także zapoznać z bonusem na start od ETOTO, który pozwoli na uzyskanie dodatkowych profitów.

Wymagania

Podczas obstawiania zakładów na konto gracza trafiają specjalne punkty, które pozwalają na osiągnięcie konkretnego poziomu, kolejno brązowego, srebrnego i złotego. Im wyższy poziom, tym atrakcyjniejsze bonusu możemy otrzymać za uzbierane punkty. Ponadto w przypadku złotego poziomu możemy otrzymywać je codziennie. By zdobywać jak największy poziom, opłaca się obstawiać wyższe kursy. Za każdy poważniejszy mnożnik dostaniemy więcej punktów za tą samą stawkę.

Korzyści

Pod koniec miesiąca zdobyte przez nas punkty są zliczane i przyznawany jest nam konkretny poziom. Od tego czynnika zależy, jakie profity otrzymamy. W puli nagród czeka wiele ciekawych pozycji m.in. wysokie bonusy od depozytu lub freebety. Jeśli mamy status brązowy, widzimy jakie nagrody otrzymalibyśmy w przypadku wyższego poziomu, co pozwala oszacować nam ewentualne korzyści z intensywniejszej gry.

Strefa VIP Betclic

Betclic to uznana europejska marka bukmacherska. Naturalną kwestią jest więc posiadania przez tę firmę specjalnego programu lojalnościowego dla wyjątkowych graczy.

Wymagania

Lubisz grać u bukmachera Betclic, znasz się na obstawianiu i chcesz dołączyć do elitarnego grona? Jeśli firma ta uzna Cię za wystarczająco lojalnego i aktywnego klienta, możesz spodziewać się dedykowanego zaproszenia do elity. Wysokie stawki, intensywna gra i staż w Betclic pozwoli Ci zawitać do strefy VIP.

Korzyści

Jako wyjątkowy klient, potrzebujesz ponadprzeciętnej i błyskawicznej obsługi. Swoim VIP-om taką właśnie oferuje Betclic. Bukmacher zadbał, by jego najlepsi konsumenci, mogli skupić się wyłącznie na grze. Elitarne grono w przeciwieństwie do zwykłych graczy ma dostęp do ekskluzywnych promocji i ofert premium. Najbardziej kuszącą pozycją, wydają się chyba jednak nagrody specjalne, w postaci krajowych i zagranicznych wyjazdów na przeróżne wydarzenie sportowe i kulturalne.

Zostań TOTALVIPEM

TOTALBET wyszedł z  dość nieszablonowym rozwiązaniem, oferując najlojalniejszym klientom procentowy zwrot postawionej stawki. By korzystać z wyjątkowych udogodnień, musisz spełnić określony obrót środków w tygodniu. Z kolei, by znaleźć się w TOP100 graczy tego bukmachera powinieneś  gromadzić punkty szybciej od swoich konkurentów.

Warunki

Za każdą postawioną złotówkę gracz otrzymuje od 0.5 do 1.2 punktu. Przedział warunkuje ilość zdarzeń na kuponie. Każdy, kto w ciągu tygodnia uzyska co najmniej 3500 punktów, zostaje objęty programem. Ma dzięki temu wgląd do rankingu oraz otrzymuje darmowy zakład w wysokości 10 zł. Dodatkowe udogodnienie przeznaczone jest dla 100 najlepszych osób, które uzyskują status GOLD.

Aby uzyskać status TOTALVIP GOLD, należy zawitać w szeregu 100 najlepszych graczy. Ich status warunkowany jest przez uzbierane punkty. Na wejście do elitarnego grona trzeba uzbierać co najmniej 3500 punktów.

Korzyści

Osoba o statusie VIP ma wgląd do rankingu oraz otrzymuje darmowy zakład w wysokości 10 zł. Dodatkowe udogodnienie przeznaczone jest dla 100 najlepszych osób, które uzyskują status GOLD. Najściślejsze grono pierwszych stu osób zostaje objęte cashbackiem, którego wysokość uwarunkowana jest ilością czasu spędzonego, posiadając status VIP. Maksymalnie zwrot stawki wynosi 2%.

Gentlemen’s Club w Noblebet

Trzeba przyznać, że dla całej otoczki „VIP-ów” Gentleman’s Club to dość ciekawa odmiana. Cała witryna zrobiona jest w eleganckim i minimalistycznym stylu. Informację o Klubie Dżentelmenów możemy przeczytać z wiadomości imitującej list – klimat kampanii zdecydowanie na plus. Poza programem lojalnościowym Noblebet posiada bardzo dobry bonus na start.

Warunki

Jak na gentlemanów przystało, do klubu mogą dołączyć wyłącznie wyselekcjonowane osoby. Szczegółowe warunki nie są podane – klub sam decyduje, czy jesteś dobrym kandydatem, by do niego dołączyć, a następnie wystosowuje odpowiednie zaproszenie. Z przymrużeniem oka możemy jednak zakładać, że cały proces warunkuje aktywność gracza i jego wpłaty.

Korzyści

Gracz, będąc członkiem klubu, może liczyć na indywidualne konsultację u swojego opiekuna, który zadba o najwyższy poziom świadczonych usług. U gentlemanów pieniądze zawsze muszą być na czas. Noblebet również wychodzi z takiego założenia, gdyż członkowie klubu mają dostęp do priorytetowych wypłat i ich zgłoszeń. Dedykowane promocje to wręcz obowiązkowa promocja u specjalnych graczy –  tutaj także ich nie zabraknie. Grono Klubu Dżentelmenów może się ponadto spodziewać zaproszeń na najważniejsze wydarzenia sportowe, które podkreślą specjalne podejście bukmachera do swoich stałych graczy.

Totolotek i jego BET CLUB

Program lojalnościowy posiada także najstarszy bukmacher na polskim rynku, chodzi oczywiście o Totolotka. W BET CLUB im wyższy osiągniesz status, tym większe otrzymujesz profity.

Wymagania

W celu dołączenia do BET CLUB należy przede wszystkim założyć konto gracza. Jeśli ktoś posiada już kartę BET CLUB w formie fizycznej, może przypisać ją bez problemu do swojego konta. Następnymi krokami warunkującymi status gracza jest jego aktywność. Więcej środków przeznaczonych na zakłady przez klienta, to wyższa ilość punktów, która trafi na jego konto.

Korzyści

Zdobyte punkty można wymieniać na atrakcyjne bonusy, które stanowić będą dodatkowe środki na grę. W zależności od częstotliwości zawierania zakładów  osiągnąć można trzy statusy:

·         Srebrny – od 0 do 4 999 punktów

·         Złoty od – 5 000 do 19 999 punktów punktów (20% dodatkowych punktów)

·         Platynowy – od 20 000 punktów (50% dodatkowych punktów)

Przy platynowym statusie uzyskujemy, aż o 50% więcej punktów niż standardowo. Oznacza to oczywiście liczniejsze i bardziej opłacalne nagrody, które możemy odebrać, wymieniając nazbierane oczka.

Który bukmacher oferuje najlepszy program lojalnościowy?

Program lojalnościowy to nie tylko domena najlepszych bukmacherów w Polsce. Praktycznie każda firma wprowadza do swojej oferty specjalne pakiety dla najbardziej wytrawnych graczy. Wiele udogodnień proponowanych przez spółki się pokrywa, jednak niektóre znajdują sposób, by wyróżnić się z tłumu. Jeśli chodzi o unikalność, trzeba oddać pokłon nowemu bukmacherowi na rynku, jakim jest Noblebet. Otoczka Klubu Dżentelmenów jest intrygująca i może sprawić, że użytkownik tego bukmachera poczuje się niezwykle elegancko i komfortowo. Poza tym sam program lojalnościowy jest całkiem dobry, więc zasługuje na pewne wyróżnienie. Bardzo przystępną opcję możemy uzyskać w Fortunie, która postanowiła nie tworzyć podziałów między graczami i nagradzać wszystkich za odpowiednią aktywność. Punkty FPK zamienić można na ciekawe nagrody, a  najważniejszym jest fakt, że zdobywać mogą je wszyscy – nawet Ci mniej zaangażowani konsumenci. Wyjazdy na sportowe wydarzenia, turnieje, promocje – w STS masz gwarancję, że poczujesz się jak prawdziwy VIP. Choć do tego grona dołączyć nie łatwo, to zdecydowanie każdy, kto tam zagości, odczuwa ogromną satysfakcję.

Który bukmacher oferuje program lojalnościowy, bez wymogu dużego obrotu?

Bardzo ciekawy program przeznaczony dla wszystkich otrzymają gracze Fortuny, ETOTO, Totolotka oraz PZBUK.

 Jak wziąć udział w programie lojalnościowym?

Udział w programie lojalnościowym, jest zależny od oferty konkretnego bukmachera. Każda firma posiada odmienne wytyczne, które predysponują konkretnego gracza do zostania np.: VIP-em.

Lepszy program lojalnościowy, czy większy bonus na start?

Jeśli jesteś graczem, który nie zamierza przeznaczyć na miesięczną grę sumy posiadającej co najmniej cztery zera, to warto wybrać bukmachera pod kątem atrakcyjnego bonusu na start.

Czy warto zostać VIP-em?

Oczywiście programy lojalnościowe są bardzo atrakcyjne, musimy jednak przekalkulować czy ewentualna strata bardzo dużych środków, jest warta tego statusu. Celem większości graczy jest jednak wygrana, więc jeśli wiązałoby się to z dodatkowymi profitami, to jak najbardziej warto. 

Podobne wpisy

Promocja Puchar Typera od bukmachera PZBuk! Polskie zakłady Bukmacherskie zapraszają swoich graczy do udziału w nowej promocji, w której na najlepszych graczy czekają między innymi bonusy bez d...
Legalni bukmacherzy osiągają w Polsce coraz większe zyski Ustawa hazardowa, która to miała zabić branżę bukmacherską w naszym kraju, a na pewno poważnie ją osłabić, wpłynęła bardzo dobrze na jej rozwój. Rezu...
Sporty wirtualne od Leap Gaming u bukmachera LVbet Zakłady bukmacherskie na rozgrywki wirtualne są oferowane w Polsce od niedawna. Mimo sporego opóźnienia w stosunku do rynków zagranicznych ich popula...
Opublikowano wyniki legalnych firm bukmacherskich I oto opublikowane zostały obroty legalnie działającej branży bukmacherskiej w 2018 roku w Polsce. Okazuje się, że wyniosły one 5,1 mld złotych i były...
Nowy-stary Betclic znowu w Polsce! Od pewnego czasu istnieje nowa domena, która po długiej nieobecności powróciła na rynek usług bukmacherskich. Jest nią Betclic.pl Wszyscy pamiętamy...
Strony bukmacherskie Strony bukmacherskie Rok 2017 stał pod znakiem zmian w zakresie regulacji i nadzoru nad zakładami bukmacherskimi. Dobiegający końca rok 2018 jest rok...

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi