Dodano: 05 marca 2018

Dwa typy profesjonalnych graczy w zakładach sportowych online.


Istnieje kilka rodzajów graczy, którzy na własną rękę próbują zarobić pieniądze grając u bukmachera. Są i tacy, którzy bazując na Twoim zaufaniu, będą próbować przekazać Tobie „dobrą nowinę”:

„Fixerzy”

Nie będziemy próbowali Cię przekonać, że nie ma w ogóle ustawionych meczów, postaramy się tylko wytłumaczyć, że nie ma nawet możliwości uzyskania dostępu do tego rodzaju informacji i jak to wszystko działa. Ustawiane mecze są bardzo tajnymi informacjami i jeśli będziesz miał szczęście, że znajdziesz prawdziwe informacje z drugiej ręki o naprawdę ustawionym meczu, zapłacisz za nie nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.  Tak, nie pomyliliśmy się. To koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych. Te dane zaś pochodzą od pośredników,  którzy zapłacili za tę informację o wiele więcej pieniędzy i chcą pokryć straty. Ale, niestety, dla tych, którzy mają tego rodzaju pieniądze do zapłaty, na każdego 1 sprzedawcę tej informacji znajdziesz 1000 sprzedawców nieprawdziwych informacji – nieuczciwy , zabierze Twoje pieniądze i prawdopodobnie nawet nie zada sobie trudu, by podać Ci dane, który mecz jest rzekomo ustawiony . Są też tacy ludzie, którzy wysyłają ci informacje o ustawionych meczach za darmo. Brzmi kusząco, ale jest to ogromne oszustwo. Proceder ten staje się powoli oddzielna branżą! Oto, jak działa ten najczęstszy system oszustw:

Załóżmy, że 90 osób jest zainteresowanych jakimś meczem, który ma zostać ustawiony w ten weekend. Najpierw ogłasza, że ma informacje i gromadzi jak najwięcej osób w ciągu tygodnia. Kiedy nadchodzi weekend i musi podać te informacje, wybiera dowolny mecz z niemal równymi szansami i rozpoczyna wysyłanie fałszywych informacji o połowie czasu / pełnym casie . Ten rynek jest idealny do tego oszustwa, ponieważ ma tylko 9 możliwych wyników i wysokie kursy. Więc oszust dzieli liczbę ludzi według liczby możliwych wyników, w naszym przypadku 90 osób na 9 możliwych wyników. Pierwsze 10 osób otrzyma w swojej skrzynce odbiorczej (e-mail, facebook etc) HT / FT 1/2, kolejne 10 osób otrzyma HT / FT 2/1, kolejne 10 dostanie 1/1 itd.

Z tych początkowych 90 osób będzie 10 osób, które z pewnością wygrają i będą traktować informacje od tego człowieka jako bardzo wiarygodne. W tym momencie tych 10 graczy będzie gotowa zapłacić dowolną kwotę za kolejne informacje o meczu. Pozostałych 80 osób zostaje z niczym, zwyczajnie oszukanych.  Ale, prawdziwymi ofiarami tego oszustwa jest te 10 osób, które faktycznie wygrały zakład. Fixer zastosuje u  nich tę samą strategię na mecz w następnym tygodniu, a w tym czasie zbierze pieniądze, aby podać te informacje. Rozpocznie też kolejną kampanię, a nawet kilka, by zebrać nowych 90 potencjalnych graczy, którzy z niecierpliwością czekają na poprawne informacje o meczu w swojej skrzynce odbiorczej. Po drugiej rundzie oszustwa, nadal pozostanie jakaś grupa  zwycięzców, którzy prześlą oszustowi zdjęcie swojego zwycięskiego kuponu,  oni zostaną oszukani jeszcze raz, dopóki nie stracą więcej pieniędzy niż mieli na początku. Zdjęcie, który zostało przesłane do oszusta, zostanie wykorzystane przez niego jako dowód, jego trafnych prognoz i gwarancji wygranych pieniędzy – co zwabi jeszcze bardziej naiwnych graczy. I tutaj kończy się krąg, który funkcjonuje za każdym razem tak samo, do momentu, aż oszust trafi na niewłaściwe osoby, które same wymierzą mu karę za ten proceder.

Płatni typerzy | Płatne typy a pewne typy

Smutną prawdą jest, że 90% płatnych typerów uważa, się za mądrzejszych od kilkuset zaufanych, najlepszych firm bukmacherskich na świecie. Wszystkie kursy są zestawiane przez ludzi, którzy wiedzą więcej o jakiejś lidze, niż Internet kiedykolwiek się o tym dowie i jednocześnie uzyskali dyplom z matematyki lub statystyki. Na świecie jest ponad 300 firm, które mają o wiele więcej informacji o każdym meczu niż większość z płatnych typerów. Jedynym powodem, dla którego jest tylu płatnych typerów, jest to, że nie mogą wygrać wystarczająco dużo pieniędzy dla siebie poprzez obstawianie.

Polecamy również:

Wyobraź sobie teraz, że jesteś w stanie wygrać wystarczającą ilość pieniędzy na obstawianiu, która pozwoli Ci wyżywić siebie i swoją rodzinę. Gotowe? A zatem, czy kiedykolwiek staniesz się płatnym typerem, który będzie się martwił każdego dnia, o to czy przekazując informacje na temat zakładu coś zarobi? Najprawdopodobniej nie.

Najsmutniejsze jest to, że większość z takich ludzi uważa, że ma przewagę nad bukmacherem, stosując jedynie analizę statystyczną meczów. Analiza statystyczna jest tylko jednym z wielu narzędzi używanych przez bukmacherów do porównywania kursów. To jest coś, co możesz zrobić samodzielnie, sprawdzając mecze na dobrych stronach prowadzących statystykę i korzystając ze stron przekazujących informację o kontuzjach i zawieszeniach. Możesz nawet posunąć się o krok dalej niż tak zwany „pro tipster”.

Autor: PM

Polecamy:
legalny bukmacher online
legalny bukmacher
zakłady bukmacherskie online
bukmacher fortuna
legalni bukmacherzy
typy bukmacherskie
bukmacher forbet
bukmacher totolotek
bukmacher lvbet
bukmacher etoto
bukmacher milenium
bukmacher sts
typy bukmacherskie online


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi