Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
etoto-oferta
Dodano: 26 sierpnia 2018

Oferta freebetów w Etoto recenzja i nasza opinia


E toto zakłady bukmacherskie oferta freebet

Dziś przyjrzymy się regulaminowym zapisom freebetów w Etoto. Szczególnie przyjrzymy się tym zapisom, które bukmacherzy lubią czasem zapisywać małą czcionką w swoich regulaminach. Standardową praktyką jest, że bukmacherzy starając się zachęcić graczy do gry mocno akcentują plusy swoich ofert. To naturalne podejście sprzedażowe. My jako, że nie jesteśmy pracownikami zakładów bukmacherskich możemy sobie pozwolić na obiektywne spojrzenie. Dołożymy wszelkich starań, aby dokładnie ocenić i zrecenzować ofertę E toto w zakresie freebetów.

E toto oferta powitalna o nazwie Gra Defensywna

Zaczynamy od promocji E toto o nazwie Gra Defensywna. Bukmacher Etoto oferuje graczom możliwość wyboru bonusa powitalnego. Zainteresowany gracz może wybrać ofertę powitalną w zakładach bukmacherskich E toto o nazwie Gra Ofensywna, czyli standardowy bonus od pierwszego depozytu lub właśnie ofertę pod nazwą Gra Defensywna.

etoto oferta
Etoto Freebet o nazwie Gra Defensywna – czyli co bukmacher zapisał w regulaminie o czym warto wiedzieć

Jak widzimy powyżej Etoto zachęca graczy komunikując, że mogą zagrać bez ryzyka o 1419 PLN. Zakłady bukmacherskie Etoto podkreślają, że albo wygrasz albo zwracają kasę.

E toto opinie o bonusie powitalnym w zakładach bukmacherskich

etoto gra defensywna

Etoto oferta wyjaśnienie jak działa

Wyjaśniamy na przykładzie, żeby wygrać obiecywane 1419 złotych, należy obstawić dokładny wynik meczu Bayern – Hoffenheim, jeżeli Hoffenheim wygra 1:0 na wyjeździe wówczas faktycznie wypłata wyniesie 1419 złotych. Naturalnie sport słynie z niespodzianek, ale należy uczciwie powiedzieć, że szanse na taki wynik są bardzo niewielkie. Ewidentnie dużo jest marketingu i zastosowania technik sprzedażowych w takim przedstawieniu oferty. Nie należy mieć o to do Etoto pretensji, należy natomiast czytać regulaminy i dokonywać świadomych wyborów.

Oferta Etoto analiza kluczowych zapisów regulaminowych Kasozwrot:

  1. Upoważnieni są jedynie gracze, których pierwszy postawiony zakład po rejestracji zostanie rozliczony jako przegrany.
  2. Obstawiany zakład musi być postawiony na zdarzenie z co najmniej trzema możliwymi rozstrzygnięciami, czyli przykładowo 1X2 dla meczy piłki nożnej. Obstawianie X2 nie spełnia regulaminu Etoto. Zasada ta nie ma zastosowania w przypadku wnoszenia zakładów akumulowanych, czyli bukmacher faworyzuje graczy obstawiających zakłady kumulowane charakteryzujące się wysoką marżą.
  3. Maksymalny kasozwrot to 50 złotych, czyli jak widzimy bukmacher informuje o możliwości wygrania 1419 PLN, a tak naprawdę mówimy o maksymalnie 50 złotych cashbacku.
  4. Oferta obejmuje zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo, single z co najmniej trzeba możliwymi rozstrzygnięciami oraz każdy wielokrotny. Wyłączone są zakłady systemowe.
  5. Nie ma minimalnego wymogu kursu dla tej oferty.

Należy zwrócić uwagę na jeszcze jeden ważny zapis regulaminowy Etoto. Otóż zwrot nie jest przyznawany automatycznie. Celem skorzystania z oferty powitalnej E toto należy wysłać e-mail pod adres pomoc@etoto.pl wpisując w tytule maila „Kasozwrot 50 złotych”. Gracze mogą także w tej sprawie skontaktować się za pośrednictwem czatu. Zakłady bukmacherskie Etoto obiecują iż zwrot zostanie zaksięgowany w ciągu 24 godzin od momentu przesłania wiadomości. Oferta powitalna Etoto przypada wyłącznie na jednego klienta, jedno gospodarstwo domowe, e-mail, adres IP, urządzenie czyli komórkę lub komputer, jedną kartę płatniczą czy rachunek bankowy. Etoto zastrzega sobie również, że zwrot nie zostanie przyznany czy też może zostać odebrany jeżeli adres IP czy też wykorzystywane urządzenie np. komputer zostało wykorzystane na innym koncie gracza od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków. Nie wiemy na ile Etoto faktycznie korzysta z tego zapisu w regulaminie, ale gracze zainteresowani otrzymaniem freebeta w Etoto powinni poprosić znajomych posiadających konto gracza w Etoto o niekorzystanie z ich komputerów. Bukmacher Etoto zastrzega sobie także prawo do wypłacenia środków otrzymanych z tytułu kasozwrotu w ciągu nawet 72 godzin od zlecenia wypłaty. Mówiąc delikatnie to bardzo długi okres czasu, rozumiemy procedury weryfikacyjne, ale 3 dni to naprawdę długi okres czasu.  Etoto zastrzega sobie także prawo do anulowania sprzedaży premiowej jeżeli klient korzysta z VPN.

Nasza opinia o Etoto oferta powitalna o nazwie Gra Defensywna

Mistrzostwo marketingu. W regulaminie znajduje się wiele restrykcyjnych zapisów. Jest to po prostu 50 złotowy Cashback, który dodatkowo nie działa w sposób automatyczny, a wymaga kontaktu z suportem. Jak zawsze zainteresowani gracze powinni dokładnie przeczytać regulamin, a także upewnić się, że z ich komputera czy komórki nie korzystał kolega, który już posiada konto u bukmachera Etoto. Wypłata Kasozwrotu może potrwać nawet do 72 godzin zatem Etoto daje sobie czas na dogłębną weryfikację. Gracze powinni o tym pamiętać.

Zobacz też: Etoto oferta powitalna 550 złotych recenzja

Typuj naszą oferta Etoto

Teraz czas, aby zrecenzować i dokładnie przyjrzeć się zapisom regulaminowym oferty bonusu retencyjnego w zakładach bukmacherskich Etoto, czyli ofercie Etoto o nazwie „Typuj Naszą”.

etoto typuj naszą
Oferta E toto zakłady bukmacherskie Typuj Naszą

Podobnie jak w poprzedniej ofercie i tutaj nie zabraknie nazwijmy to „kruczków regulaminowych”.

Etoto komunikuje graczom iż obstawiając zakład akumulowany, który zawiera wydarzenia z polskich lig od ekstraklasy do 4.ligi i okaże się nietrafny otrzyma 50 złotowy freebet. Standardowo przyglądamy się kluczowym zapisom regulaminowym dla tej oferty zakładów bukmacherskich Etoto.

  1. Minimalna wysokość zakładu, który kwalifikuje nas do otrzymania 50 złotowego freebetu to 100 złotych.
  2. Wymóg 3 zdarzeń na kuponie.
  3. Minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1.40.
  4. Wszystkie zdarzenia muszą dotyczyć polskich lig piłkarskich (od Ekstraklasy do czwartej ligi piłkarskiej).
  5. Celem skorzystania z tej oferty Etoto gracz po rozliczeniu kuponu mus kliknąć „zatwierdź”. Bonus w tej ofercie zostanie dopisany do konta gracza w ciągu 72 godzin od momentu zgłoszenia.

Na koniec punkt, który bukmacher E toto zapisał pod koniec swojego regulaminu, a który jest jednym z kluczowych zapisów.

Wygrana kuponu postawionego przy pomocy freebetu jest pomniejszona o jego kwotę!

Ponownie bukmacher Etoto wykazuje się mistrzostwem sprzedaży, na szczęście w naszym serwisie gracze mogą liczyć na obiektywną recenzję oferty danego bukmachera, unikając przy tym nieprzyjemnych niespodzianek. Nieodmienne sugerujemy graczom wnikliwe czytanie regulaminów.

Pozostałe Freebety w ofercie E toto

Przyjrzymy się pozostałym freebetom w regularnej ofercie Etoto zakłady bukmacherskie. Jednym z nich jest Git Typ. Dość zaskakująca nazwa.

E toto oferta Git Typ

etoto git typ

Bukmacher Etoto komunikuje, że każdy kto nie trafi pojedynczego zakładu na żywo może odebrać 50 złotowy freebet. I tak każdego tygodnia. Zwyczajowo przyglądamy się zapisom regulaminowym bukmachera, których nie czytają szczególnie początkujący gracze.
Ponownie minimalna wartość przegranego zakładu upoważniającego do otrzymania freebetu wynosi 100 złotych, czyli ewentualnie przyznany freebet wynosi 50% przy założeniu, że gracz obstawił 100 złotych. Minimalny kurs wynosi 1.95 zatem jest to dość wysoki kurs. Zakłady musi zostać postawiony na wskazany mecz. Zakład zostanie rozliczony jako przegrany. Freebet nie jest przyznawany automatycznie, uczestnik oferty po rozliczeniu kuponu musi kliknąć „Zatwierdź”, według regulaminu nagroda zostanie przyznana w ciągu 72 godzin. Ponownie wygrana kuponu obstawionego przy pomocy darmowego zakładu jest pomniejszana o jego kwotę.

Etoto Freebet „Mniej Więcej”

etoto mniej wiecej
Freebet Mniej-Więcej zakłady bukmacherskie E toto

Ponownie minimalna wartość przegranego zakładu to 100 złotych, a maksymalny Freebet to 50 złotych. Minimalny kurs całkowity wynosi 1.95, czyli bukmacher Etoto stawia przed graczami całkiem wysokie wymogi kursowe. Zakład musi zostać obstawiony na jeden z następujących rynków: suma goli mniej czy więcej, suma goli w pierwszej lub drugiej połowie mniej/więcej lub suma goli drużyna mniej/więcej. Wygrana jest pomniejsza o kwotę freebeta. Gracz może odebrać maksymalnie jeden freebet w tygodniu.

Freebet 25 PLN oferta mobile w Etoto

etoto oferta mobile
Analiza, recenzja 25 złotych Etoto oferta mobile

W tym przypadku uśmiechnięty Mateusz Borek jeden z ambasadorów marki E toto informuje o możliwości otrzymania 25 złotych w ofercie dla urządzeń mobilnych. Tym razem Freebet wynosi 25 złotych. Przede wszystkim gracze powinni pamiętać iż oferta ta nie jest skierowana do graczy, którzy w przeszłości skorzystali z oferty „50 zł mobile”. Zwyczajowo w Etoto minimalna wartość zakładu musi być dwukrotnie wyższa niż freebet, czyli dla 25 PLN Freebetu jest to nie mniej niż 50 złotych. Minimalny kurs ustalony został na poziomie 1.95. Zakład jest rozliczony jako przegrany. Wniesiony na urządzeniu mobilnym czyli komórka lub tablet. Freebet w kwocie 25 PLN można wykorzystać tylko na urządzeniu mobilnym. Wygrana jest pomniejszona o kwotę samego freebetu.

Etoto oferta freebetów opinie, recenzja 

Podsumowując ofertę w E toto należy stwierdzić, że dział marketingu u tego bukmachera przyłożył się do swojej pracy. Przede wszystkim dla nowych graczy z pewnością nie jest oczywiste iż kwota freebeta jest odejmowania od wygranej. Dodatkowo wnoszony zakład, musi stanowić dwukrotność ewentualnego freebeta. Jeżeli chodzi o ofertę powitalną w Etoto o nazwie Gra Defensywna to informacja iż gracz gra o 1410 złotych nie jest komunikowaniem nieprawdy, ale aby tak się stało musi paść w obstawianym meczu naprawdę niezwykle mało prawdopodobny wynik. Dodatkowo Etoto zastrzega sobie prawo do bardzo dokładnej weryfikacji. Nawet korzystanie przez kolegą z naszego komputera, który już posiada konto w E toto zakłady bukmacherskie może być podstawą do nieprzyznania/odebrania freebeta. Etoto bukmacher zagwarantował sobie także nawet 72 godziny na zrealizowanie wypłaty środków otrzymanych w ramach oferty powitalnej, czyli 3 dni na dokładną weryfikację. Także korzystanie z komputera do którego jest publiczny dostęp np. w akademiku może być podstawą do przyznania oferty powitalnej. W przeważającej części oferty nie są przyznawane w sposób automatyczny tylko wymagają wysyłania maila bądź inne aktywności ze strony gracza. Czy należy mieć o to pretensje do Etoto? Naturalnie nie po prostu każdy świadomy gracz powinien dokładnie czytać regulaminy. Nie ma nic za darmo, bukmacher nie jest „dobrym wujkiem”, który oferuje coś graczom za darmo. Należy czytać regulaminy i świadomie podejmować decyzje. Powinniśmy pamiętać, że przecież udział w ofertach promocyjnych bukmacherów jest w pełni darmowy. Regulaminy Etoto są dostępne na stronie, niestety praktyka pokazuje, że niewielu graczy się z nimi zapoznaje, właśnie dlatego szczególnie początkującym graczom staramy się zwrócić w naszym serwisie uwagę na punkty regulaminowe na które naprawdę powinny zwrócić szczególną uwagę. Oszczędzi im to wielu nieprzyjemnych niespodzianek.

etoto

UdostępnijKontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi