noblebet logo
Dodano: 01 kwietnia 2021

Noblebet bonus. Odbierz maksymalną promocję 2055 zł!


Noblebet Kod Bonusowy

Noblebet to bukmacher działający w Polsce od niedawna. Mimo to ma ciekawą ofertę i atrakcyjny bonus powitalny, dlatego postanowiliśmy go zrecenzować dla naszych czytelników. Co wchodzi w skład Noblebet bonusu powitalnego? Czy można zwiększyć wartość bonusu za pomocą kodu promocyjnego? Jak przebiega proces rejestracji u bukmachera Noblebet? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziesz w poniższym artykule.

Noblebet bonus powitalny

Noblebet zakłady bukmacherskie oferuje wyjątkowy pakiet powitalny, którego wartość maksymalna to w sumie 2055 zł. Noblebet jest nowym bukmacherem na rynku, dlatego zależy mu na pozyskaniu jak największej liczby nowych klientów. Nowy bukmacher musi więc stawić czoła największym graczom na rynku, którzy mocno rywalizują ze sobą o pozycję najlepszego buka w Polsce. Co wchodzi w skład promocji na start w Noblebet? Dominującym elementem promocji na start od Noblebet jest bonus od pierwszej wpłaty. Ale to nie wszystko, czego możemy się spodziewać po dołączeniu do grona klientów Noblebet. Sprawdź, co otrzymasz w ramach promocji powitalnej u bukmachera.

Aż trzy bonusy od depozytu w Noblebet!

Bonusy od depozytu cieszą się dużą popularnością wśród graczy zakładów bukmacherskich. Noblebet wiedział, że dodanie bonusu od wpłaty będzie dobrym pomysłem. Bukmacher poszedł jednak o krok dalej i zaoferował bonus od pierwszych trzech depozytów, zamiast od pierwszego. W ramach bonusu na start gracz otrzyma:

 • Bonus od I depozytu 100% do 1200 PLN
 • Bonus od II depozytu 50% do 600 PLN
 • Bonus od III depozytu 100% do 200 PLN tylko na sporty wirtualne

Każdy doświadczony gracz zakładów bukmacherskich wie, że w przypadku bonusu od depozytu działa prosta zasada – im więcej wpłacić na konto bukmacherskie, tym więcej zyskasz.

Na czym polega bonus od depozytu?

To od gracza zależy, jaka wysokość bonusu zostanie mu przyznana. W przypadku Noblebet nagradzane są pierwsze trzy wpłaty. Im wyższe będą złożone depozyty, tym atrakcyjniejszy bonus zostanie przypisany do konta gracza. Bonus od depozytu wymiennie nazywany bonusem od wpłaty. Otrzymuje się go jako wynagrodzenie za złożenie depozytu, czyli przelanie pieniędzy na grę na nasze konto bukmacherskie. 

Bonus od pierwszego depozytu w Noblebet

By odebrać pierwszy bonus od depozytu należy założyć konto w Noblebet zakłady bukmacherskie. Następnie należy dokonać pierwszej wpłaty o minimalnej wartości 10 zł i zaznaczyć bonus “BONUS POWITALNY 1200 PLN” – dostępny w zakładce “Wpłata”. Postępując zgodnie z tą instrukcją, gracz otrzyma 5% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego “x20” (równowartość do 1200 PLN). Aby bonus od pierwszej wpłaty został przyznany, należy jeszcze przygotować kupon AKO o kursie łącznym 3.00 lub większym (minimalny kurs 1.30 na każde ze zdarzeń). Bonus zostanie aktywowany po kliknięcie w pole “Wygrane x20”, które znajduje się na kuponie, dokładnie nad przyciskiem “Postaw zakład”. 

Jak wypłacić bonus od pierwszego depozytu w Noblebet?

Pierwszy bonus od depozytu przyznany w przypadku Noblebet bonus powitalny podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.85. W zakładach AKO przynajmniej jedno zdarzenie musi posiadać kurs 1.40 lub większy. Po spełnieniu warunków 4-krotnego obrotu środki mogą zostać wypłacone na konto osobiste gracza. 

Noblebet bonus od drugiego depozytu

Noblebet bonus powitalny ma również promocję od drugiej wpłaty. Bonus od drugiego depozytu w Noblebet odbiera się w podobny sposób jak w przypadku pierwszej promocji. Należy tylko dokonać drugiej wpłaty (minimalna kwota, jaką należy wpłacić to 10 zł), zaznaczając “BONUS 600 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY” – dostępny w zakładce WPŁATA. Następnie bukmacher przyznaje nam 50% naszej wpłaty jako bonus. Maksymalnie może to być 600 zł.

Jak wypłacić drugi bonus od depozytu?

Bonus Noblebet od drugiej wpłaty wymaga natomiast 3-krotnego obrotu środkami bonusowymi po kursie minimalnym 1.85. Tutaj również zakłady na sporty wirtualne oraz systemowe nie kwalifikują się do wykonania obrotu.

Bonus Noblebet na sporty wirtualne

Odbiór trzeciego bonusu wygląda analogicznie. Po dokonaniu trzeciej wpłaty, co najmniej 10 zł, należy zaznaczyć  bonus “BONUS 200 PLN NA SPORTY WIRTUALNE” – dostępny w zakładce WPŁATA. Otrzyma się wówczas bonus na start 100% do 200 PLN, który wykorzystamy tylko na zakłady na sporty wirtualne.

Jak obrócić bonus od trzeciego depozytu?

Bonus Noblebet do 200 zł do wykorzystania na zakłady na sporty wirtualne trzeba obrócić pięciokrotnie po kursie minimalnym 1.85.  Podkreślamy, że Noblebet bonus za trzecią wpłatę można wykorzystać tylko na platformie sportów wirtualnych.

Obstawianie bez podatku tylko u bukmachera Noblebet

Noblebet jako jeden z legalnych bukmacherów w Polsce zobowiązany jest do uiszczania podatku od stawki hazardu, wynosi on 12%. Bukmacher Noblebet wprowadził możliwość gry bez podatku przez okres 30 dni od rejestracji konta gracza w serwisie. Jeśli chcesz skorzystać z owej promocji, nie możesz zapominać o jednej kwestii. Do promocji zaliczają się zakłady AKO z co najmniej 3 zdarzeniami i minimalnym kursem łącznym 2.20. Po spełnieniu warunków promocji, Noblebet doda do wygranej 14 %. Promocja dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. 

Odbierz Noblebet bonus powitalny!

Aby zyskać dostęp do promocji powitalnej, należy zarejestrować się w serwisie bukmachera Noblebet. Chcąc odebrać najlepszą możliwą ofertę na star, zarejestruj się w Noblebet przez TEN LINK. Możesz zastanawiać się, czy warto odebrać bonus Noblebet na start, jednak pamiętaj, że dzięki bonusom wzrasta Twoja szansa na wysokie wygrane. Chyba nie pozwolisz, aby taka okazja nie została przez Ciebie wykorzystana?  

Noblebet kod promocyjny

Zarejestruj się z naszym linkiem, by zgarnąć Noblebet bonus na start! Wielu bukmacherów udostępnia dedykowany kod bonusowy, dzięki któremu zyskuje się dostęp do oferty powitalnej dla graczy VIP. Czy Noblebet kod bonusowy istnieje? Na tę chwilę Noblebet go nie udostępnił. Jeśli jednak Noblebet kod bonusowy się pojawi, na pewno tym poinformujemy. Aby móc obstawiać zakłady w serwisis Noblebet, przede wszystkim należy mieć tam zarejestrowane konto. Jeżeli chcesz założyć konto u tego bukmachera, kliknij w LINK, który przeniesie Cię od razu do formularza rejestracyjnego. Rejestrując się z naszego linka otrzymasz najlepszą ofertę promocyjną na start, bez wymaganego Noblebet kod bonusowy. Rejestracja z naszym linkiem daje więc niepowtarzalną okazję na zgarnięcie maksymalnego bonusu bez kodu bonusowego.

Szybka rejestracja bez weryfikacji

Noblebet zakłady bukmacherskie to nowoczesna firma, która przede wszystkim dba o zadowolenie swoich klientów. Właśnie dlatego bukmacher wprowadził do swojego serwisu szybką rejestrację bez dowodu. Każdy gracz, który zarejestruje się przez TEN LINK założy konto u bukmachera w trybie przyspieszonym. Noblebet zdawał sobie sprawę z tego, że dla graczy najważniejsze jest, by dopełnić wszystkie formalności w jak najkrótszym czasie i przejść do obstawiania zakładów. Właśnie przez to formularz rejestracyjny jest tak krótki i nieskomplikowany. Kwestionariusz rejestracyjny podzielono na dwie części. Kod promocyjny Noblebet nie jest potrzebny.

Jak założyć konto tymczasowe w Noblebet?

Pierwsza część formularza rejestracyjnego tego bukmachera wymaga podania podstawowych danych osobowych. Gracz musi podać swoje: 

 • imię, 
 • nazwisko, 
 • narodowość, 
 • numer PESEL. 

Po wypełnieniu wymaganych pól kliknij brązowy przycisk “Idź dalej” poniżej. 

Drugi krok rejestracji wymaga od graczy, aby podał swój:

 • adres e-mail,
 • login, nazwę użytkownika, 
 • hasło do konta gracza, 
 • numer telefonu.

Pamiętaj, by wypełnić formularz prawidłowymi danymi. By zakończyć proces rejestracji, gracz musi potwierdzić, że ma ukończone 18 lat, zapoznał się z Regulaminem i Polityką prywatności, a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymuje się konto tymczasowe, które w każdej chwili można zamienić w konto stałe. Jak założyć konto stałe? Wystarczy przejść przez pełen proces weryfikacji danych.

Noblebet konto tymczasowe – ograniczenia

Konto tymczasowe uważa się za najlepszy sposób, by przetestować ofertę bukmachera, zanim powierzy mu się swoje dane. Konto tymczasowe zawsze jednak wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Najpoważniejszym z nich jest brak możliwości zlecenia wypłat.  Bukmacher Noblebet ustanowił limit kwotowy, którego nie można przekroczyć na koncie tymczasowym, suma stawek postawionych zakładów na koncie tymczasowym nie może przekroczyć 5200 PLN.  Zbliżając się do limitu należy zweryfikować swoje dane i utworzyć konto stałe. Aby dokończyć proces rejestracyjny, należy przesłać skan lub wyraźne zdjęcia dowodu potwierdzającego tożsamość gracza. Bukmacher wymaga również podania numeru konta bankowego. 

Czy Noblebet jest legalnym bukmacherem?

Noblebet dołączył do grona legalnych bukmacherów w 2020 r. Dokładnie w styczniu 2020 r. otrzymał specjalną licencję od Ministra Finansów, która upoważnia go do oferowania zakładów wzajemnych online. Noblebet jest więc w pełni legalnym bukmacherem, który prowadzi swoją działalność zgodnie z polskim prawem, a także odprawadza w Polsce podatki. Strona internetowa Noblebet.pl wystartowała w połowie września.


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi