Dodano: 24 czerwca 2019

NBA i sporty wirtualne


Nasi legalni bukmacherzy coraz szerzej wprowadzają do swojej oferty tzw. sporty wirtualne, przykładowo w Forbet dostępne są już sporty wirtualne I i sporty wirtualne II. Poniżej informoacja o sportach wirtualnych w kontekście rozgrywek największej koszykarskiej ligi świata czyli NBA. Nam sporty wirtualne niezmiennie kojarzą się jednak raczej z grami kasynowi, niż tradycyjną bukmacherką.

Liga ogłosiła, że stworzy wirtualny zakład sportowy o nazwie NBA Last 90, który połączy losowe wydarzenia z prawdziwych gier NBA, a gracze będą mogli postawić na wynik.

Stworzony we współpracy ze związkiem zawodników NBA i Highlight Games Ltd. z siedzibą w Anglii produkt skorzysta z ogromnego archiwum gier ligi, co pozwoli na wygenerowanie nieograniczonej liczby możliwości hazardowych. Zakład będzie dostępny od przyszłego sezonu, na legalnych rynkach amerykańskich i europejskich.

Wirtualne zakłady sportowe są niezwykle popularne w wielu regionach na całym świecie i nie możemy się doczekać, aby dać fanom kolejny innowacyjny sposób na zaangażowanie się w NBA” – powiedział Scott Kaufman-Ross, szef NBA ds. Gier fantasy.

Gracze będą mogli obserwować ostatnie 90 sekund wirtualnego pojedynku między dwoma zespołami NBA, powiedzmy, Brooklyn Nets i Los Angeles Lakers. Gra następnie połączy losowe sytuacje z różnych spotkań Nets-Lakers w ostatnich latach. Gracze będą mogli postawić na takie rzeczy jak kto wygra „grę”, łączną liczbę rzutów w ostatnich 90 sekundach oraz łączną liczbę punktów.

NBA jest prekursorem w przyjmowaniu zalegalizowanych zakładów sportowych. Komisarz Adam Silver był pierwszym szefem dużej ligi, która poparła zmianę federalnego zakazu gier hazardowych, a NBA aktywnie lobbowała zmianę ustawy w państwowych biurach w całym kraju.
Kiedy Sąd Najwyższy uchylił federalny zakaz w zeszłym roku, NBA była pierwszą ligą USA, która podpisała umowę marketingową z bukmacherem i pierwszą, która podpisała ogólnokrajową umowę dotyczącą dystrybucji danych związanych z hazardem.


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi