betfair-software
Dodano: 27 lutego 2018

Najlepsze narzędzia na giełdzie zakładów.


Najlepsze narzędzia na giełdzie zakładów. – program bukmacherski

Jeśli jesteś zainteresowany wykorzystaniem narzędzia w giełdzie zakładów, to znak, że osiągnąłeś już poziom, na którym chcesz stworzyć automatyczny system, który będzie zarabiał lub wykorzysta szybkość i analizę narzędzia transakcyjnego, aby zwiększyć Twoje zyski z inwestowania . Istnieje wiele dostępnych narzędzi na rynku ale my przedstawimy tylko 3 z nich:

– Geeks Toy

geek-toys

 

To najbardziej akceptowalne narzędzie dzięki sprawdzonej niezawodności i kompatybilności z 3 z 4 giełdami zakładów. Możesz użyć tego narzędzia do kont Betfair, Betdaq lub Matchbook i jest to główny powód, dla którego jest to nasz wybór numer 1. Narzędzie to jest naprawdę łatwe w użyciu, ma świetne opcje i wbudowane dodatkowe funkcje. Jest to jedno z najlepszych narzędzi, jakie kiedykolwiek zbudowano i jedno z najbardziej niezawodnych, o doskonałej wydajności. Możesz stosować system automatyczny, a także kursy wymiany w czasie rzeczywistym. Wszystko to w rozsądnej cenie z możliwością wykupienia licencji na całe życie. Ma 30-dniowy okres próbny, w którym możesz przetestować wszystkie jego funkcje.

– Gruss Software

gruss-toys

Oprogramowanie Gruss to nasz drugi wybór ze względu na kompatybilność z 2 giełdami zakładów (Betfair i Betdaq), ale także ze względu na łatwość użytkowania i fantastyczną wydajność. Jest to narzędzie o najlepszym czasie potrzebnym do wykonania akcji oraz najlepsze do wyścigów psów i koni. Oprogramowanie Gruss jest również jednym z najbardziej niezawodnych narzędzi zbudowanych w bardzo wczesnym okresie giełd zakładów. Mając 30-dniowy okres próbny, możesz przetestować wszystkie funkcje tego asystenta.

– Bet Angel

bet-fair

Bet Angel przystosowany jest tylko do giełdy zakładów Betfair. Jest najstarszym z 3 wspomnianych narzędzi, wypuszczonym na rynek po raz pierwszy w 2005 roku. Został zbudowany przez słynnego „tradera” z Betfair i dzięki temu jest najlepiej dostosowany do potrzeb tej giełdy zakładów. Jest to narzędzie, które ma 2 wersje. Bet Angel Professional – z ogromną liczbą narzędzi do handlu, w których można wykonywać automatyczne taktyki, a także dobrze obliczyć handel ręczny. Jego wygląd przypomina bardziej platformę giełdową niż pozostałe 2 narzędzia poprzez większą ilość danych analitycznych. Możesz go przetestować z 24-godzinnym dostępem za jedyne 0.99 funta.

Używając każdego z tych narzędzi nie możesz przegrać, zatem wybierz to, które najbardziej Ci odpowiada. Korzystanie z tych narzędzi gwarantuje najlepsze wyniki.

Dowiedz się: Jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrać


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi