liga-narodow-forbet
Dodano: 26 maja 2019

Liga Narodów na żywo w Forbet


Możesz oglądać na żywo Ligę Narodów z forbetem

Z dniem 21-go maja bukmacher Forbet rozpoczyna już trzecią edycję promocji – nowy ranking jedź na mecz. W poprzednich edycjach wysyłał graczy do Włoch na mecz serie A oraz niebawem do Macedonii na mecz Macedonia – Polska w eliminacjach do Euro 2020. Tym razem zdobywcy nagrody głównej będą mieli okazje obejrzeć dwa mecze siatkarskiej Reprezentacji Polski z Argentyną i Serbią w ramach Ligi Narodów w Mediolanie.

Jeżeli chcesz się wybrać z popularnym forbetem na mecz, to możesz włączyć się do gry. Zasady są proste. W okresie trwania promocji grasz zakłady sportowe. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym więcej punktów zdobędziesz.

Śledź swoje miejsce w rankingu i nie daj się wyprzedzić. Do zgarnięcia czekają aż 4 pakiety wyjazdowe zawierające przeloty, noclegi w hotelu, wyżywienie oraz oczywiście bilety wstępu na mecze. Dodatkowo w puli nagród mamy jeszcze przygotowane bonusy aż dla 100 graczy

Nasz recenzja

Możliwość wyjazdu i oglądania na żywo wydarzenia to świetna sprawa. Niestety bukmacher zachęca do wnoszenia jak największej liczby zdarzeń na kuponie. Z perspektywy szans na wygraną to kiepski pomysł. Szanse, że wielokrotnie akumulowany kupon wejdzie są naprawdę minimalne.


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi