ranking bukmacherów
Dodano: 12 września 2017

Liga Mistrzów, Feyenoord – Manchester City


Już w środę w Rotterdamie, wielkie piłkarskie święto. Liga Mistrzów powracam bowiem do tego miasta po kilkunastu latach! Na sam początek arcytrudne wyzwanie, jakim jest stawienie czoła angielski gigant – Manchaster City. Jeśli chodzi o formę ligową to obie drużyny radzą sobie nienajgorzej. Feyenoord jako mistrz kraju pewnie przewodzi stawce z kompletem zwycięstw. The Citizens co prawda zdążyli już co prawda zrobić przysługę internetowym bukmacherom i zgubić punkty to przed kilkoma dniami urządzili sobie prawdziwą kanonadę strzelecką demolując Liverpool aż 5:0! Trzeba uczciwie zaznaczyć, że podopieczni Josepa Guardiola grali naprawdę wyśmienicie i to ich dyspozycja, a nie fatalny dzień The Reds sprawiła, że byliśmy świadkiem prawdziwej deklasacji. Nie trudno zatem się domyśleć kogo w roli faworyta tego meczu widzą polscy bukmacherzy (zresztą zagraniczni również).

Bez dwóch zdań jest to zespół z niebieskiej części Manchasteru. Mimo wszystko, wydawać by się mogło że jest on aż tak wyraźnym faworytem jakby mogło się to na samym początku wydawać. Typy na zakłady sportowe z tym meczem kształtują się na poziomie 7-1! I to na drużynę grającej na wyjeździe i na bardzo trudnym terenie jakim jest De Kuip. To dobitnie świadczy w jakim kryzysie pogrążona jest holenderska piłka – zarówno klubowa jak i reprezentacyjna. Jeszcze kilka lat temu radzilibyśmy szukać jakiś bonusów bukmacherskich i ryzykować z podpórką stawiając na Portowców. Obecnie jednak nie widzimy większych szans dla podopiecznych byłego znakomitego piłkarza Giovanni van Bronckhorsta. Z ciekawostek, należy odnotować fakt że sędzią tego spotkania będzie Szymon Marciniak, który już na dobre zadomowił się w międzynarodowym środowisku sędziowskim. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

[xyz-ihs snippet=”forbet”]


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi