Legalni bukmacherzy w Polsce
Dodano: 31 stycznia 2018

legalne zakłady bukmacherskie


Wielu z was bardzo często zadaje nam pytanie ”Którzy bukmacherzy są legalni w Polsce?” Pytanie oczywiście bardzo zasadne, tym bardziej że Ustawa Hazardowa narzuca sporo nowych obowiązków na wszystkie firmy które chcą się parać bukmacherką.

Forbet – legalne zakłady bukmacherskie

Jednym z takich legalnych bukmacherów jest Forbet. Rejestracja wymaga od nas skanu dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Już sam ten fakt może świadczyć o tym, że mamy do czynienia z profesjonalistami, którzy dbają o każdy najmniejszy szczegół wśród zawiłych wymogów polskiego prawa. Warto zobaczyć czy dana firma oferuje również jakieś promocje. Wpiszmy na przykład forbet kod promocyjny a naszym oczom ukażą się postacie ze świata sportu, które legitymizują swoim nazwiskiem taką firmę. Ciężko o lepszą rekomendację niż na przykład Mateusza Borka czy Zbigniewa Bońka.

Legalne zakłady bukmacherskie LvBet

Innym wartym uwagi bukmacherem jest LVBet. Bonus jaki oferuje ta firma każdemu graczowi sprawia że naprawdę opłaca się obstawiać mecze! Firmę tą kiedyś reklamował chociażby Tomasz Adamek. Teraz sponsoruje ona min. Arkę Gdynia czy Widzew Łódź.
Legalnych firm bukmacherskich jest na rynku bardzo dużo. Można dostać istnego zawrotu głowy. Jeśli macie wątpliwości, czy firma u której gracie ma stosowne zezwolenia na taką działalność na terenie naszego kraju, najlepiej poproście jej przedstawicieli o udostępnienie stosownych zezwoleń.

Poczytaj także: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zak%C5%82ady_internetowe


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi