Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
Dodano: 04 maja 2019

Kto pewniakiem w Gra o Tron ?


Teraz można ściskać kciuki za kupon oglądając serialową Grę o Tron.

Specjale z kreatywnym podejściem do serialu Gra o Tron w Fortuna zakłady bukmacherskie. Poniższy przykład to najlepszy dowód, że rodzimym bukmacherom nie brakuje kreatywności.

Gra o Tron to serial, o którym słyszał prawie każdy z nas. Dla mniej zaznajomionych z tym tematem,  jedną z najbardziej charakterystyczną cech tej serialowej serii jest to, że co chwilę ktoś ginie. Okazuje się, że nawet taką zależność można z powodzeniem doskonale wykorzystać w branży bukmacherskiej.

Fortuna, lider polskiego rynku bukmacherskiego w nietypowy sposób rozszerzyła swoją ofertę. Oprócz klasycznych zdarzeń, jak wydarzenia sportowe dotyczące polskie czy europejskie piłki, obstawić również można różne zdarzenia z kategorii „rozrywka”. Jednym z nich jest możliwość założenia się o różne kwestie, związane z serialem Gra o Tron właśnie.

Jeden z zakładów dotyczy tego, kto zginie w trzecim odcinku serialu. Bukmacher podkreśla, że przez śmierć postaci należy rozumieć jej zgon lub unicestwienie (np. Nocny Król lub nieumarły smok). Jeżeli postać zginie i zostanie wskrzeszona, zakład zostanie rozliczony z prawidłowym typem na „tak”.

Zakłady, dotyczące serialu Gra o Tron, nie kończą się na powyższym przykładzie. Obstawić można również, kto umrze wcześniej w trakcie 8 sezonu (wybierając spośród par), kto umrze w ogóle w trakcie 8 sezonu, a także, kto zabije Cersei Lannister.

Biorąc pod uwagę przecieki o wielkiej bitwie w trzecim odcinku nowego sezonu, zdaniem niektórych śmierć Theon po kursie 1.75 to niemalże „pewniaczek.

Zakłady bukmacherskie Fortuna. Kurs na to, że Danerys Argeryen umrze w trakcie 8-go sezonu wynosi 1.4. Jon Snow jest faworytem do przeżycia 8 serii.

Arya Stark (2.15) czy Jaime Lannister (2.2) zabije Cersei Lannister w trakcie 8-go sezonu, a może jednak nikt (5)?

Niczym zakłady kto wygra z pary w skoczkach, tym razem można obstawiać, kto przeżyje dłużej.

Jak widać pomysłowość traderów, czyli osób wystawiających kursy w legalnych zakładach bukmacherskich w Polsce nie zna granic. Po raz pierwszy niektórzy będą ściskać kciuki za kupon oglądają serial telewizyjny.

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi