Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
zarabianie-na-zakladach
Dodano: 13 listopada 2018

Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich?


Na czym zarabiają, z czego żyją bukmacherzy?

Prawdopodobnie czytasz ten artykuł, ponieważ masz już jakieś doświadczenie w obstawianiu zakładów bukmacherskich. Prawdopodobnie dręczy Cię też pytanie na czym zarabiają, z czego żyją bukmacherzy. Dodatkowo wygrałeś już trochę tu i tam i chcesz dowiedzieć się, jak zarabiać na zakładach bukmacherskich. Przypuszczalnie masz też doświadczenie z kilkoma „typerami” – którzy podają mecze, które powinieneś zagrać, ale rzadko dają ci dowód, że oni również grali te mecze. Oznacza to, że nie są zainteresowani zarabianiem pieniędzy od bukmachera ale tym, że inni ludzie tracą pieniądze na dłuższą metę. Jeśli kiedykolwiek zapłaciłeś w taki sposób za „ustalony” mecz, to przykro nam z powodu Twojej straty.

totolotek

Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich?

Zarabianie na zakładach bukmacherskich nie jest proste. Przede wszystkim musisz ćwiczyć swoją siłę psychiczną, przestrzegając kilku zasad:

  1. Bądź zdyscyplinowany – nie ścigaj przegranych zakładów przez szybkie umieszczanie kolejnych irracjonalnych kuponów.
  2. Bądź odpowiedzialny – nigdy nie stawiaj wszystkich pieniędzy na 1 zakład / mecz, nigdy nie stawiaj więcej niż 50% swojego budżetu w jednym meczu.
  3. Pomyśl dwa razy – kiedy znajdziesz mecz, na który chcesz postawić zakład, zastanów się dwa razy, dlaczego te kursy są wyższe, niż się spodziewasz, przejrzyj internet i znajdź odpowiedź.
  4. Nie bądź naiwny – 99,99999999% wyników, o których twierdzi się, że zostały ustawione przez oszustów, naprawdę nie są ustawione. Ludzie, którzy faktycznie ustalają mecze, NIGDY nie podzielą się z Tobą tymi informacjami, będą raczej milczeć, aby uniknąć złapania i wygrania dla Ciebie pieniędzy.
  5. To tylko gra – choć niektórzy mogą zarabiać na życie dzięki zakładom sportowym, zdają sobie również sprawę, że nie ma możliwości wygrania każdego zakładu i utrzymywania dodatniego salda każdego miesiąca. Nigdy nie stawiaj więcej, niż możesz sobie na to pozwolić i zdaj sobie sprawę, że to tylko Twoje hobby.

Idąc dalej, w każdym zakładzie musisz znaleźć coś, co nazywa się „VALUE”. Kluczem do zostania dobrym graczem jest po prostu posiadanie więcej wygranych niż przegranych. Aby wygrywać, musisz na przykład wygrać 60% meczy przy kursie 2 (co stanowi 50% szansy na wygraną) lub 90% meczów po kursie 1,2 itd. To się nazywa przewaga nad bukmacherami. Oczywiście, bukmacherzy mają przewagę nad graczem, stosując około 8% marży przy każdej ofercie. Zapewnia to bukmacherowi 8% zysku w długim okresie, jeśli wszystkie pieniądze zostałyby umieszczone idealnie po tych kursach. Ale nie zawsze jest tak, że bukmacher ma perfekcyjne kursy na każde wydarzenie, ponieważ każdego miesiąca odbywa się 10 lub 20 tysięcy wydarzeń.

Aby mieć przewagę nad bukmacherem i dowiedzieć się jak zarabiać na zakładach bukmacherskich, musisz znaleźć VALUE we wszystkich swoich zakładach. Posiadanie VALUE oznacza po prostu obiektywne stwierdzenie, że kursy bukmachera są wyższe niż powinny. Znajdź najlepsze kursy na zakłady. I pamiętaj, zastanówmy się dwa razy, dlaczego niektóre kursy są takie, jakie są. Bardzo często bukmacherzy mają informacje, których nie można znaleźć nigdzie w Internecie, lub zanim Ty zdobędziesz te informacje. Ma to zasadnicze znaczenie dla uzyskania zysków – dobra i świeża informacja.

pzbuk

– Znajdź mecze, które Twoim zdaniem WYGRASZ

– Sprawdź statystyki meczów, pauzujących graczy i INNE kluczowe czynniki (np. neutralny grunt, początkowe składy, brak motywacji itp.)

– Oceń wszystkie te czynniki w procentach

– Połącz wszystkie zebrane informacje za pomocą prostej metody i już masz własne kursy. Masz już podstawy jak zarabiać na bukmacherce.

– W przypadku otrzymania 5 LUB WIĘCEJ PROCENT (%) NIŻSZYCH wartości niż u bukmachera, obstawiasz zakład *

– Jeśli nie – zapomnij o tym meczu lub obstaw tylko za niską stawkę.

* Różnica 5% nie jest różnicą w kursach, ale różnicą prawdopodobieństwa wygranej.

Zarabianie na zakładach – co jest jednak najważniejsze?

Najważniejszą rzeczą jest jednak wybór bukmachera. Bardzo często zdarza się, że w niektórych wydarzeniach możesz znaleźć małą (1-5%) VALUE, ale twój bukmacher oferuje kursy o wiele niższe niż u innych bukmacherów. A kursy te skreślają każdą możliwą wartość. Dodaj dodatkowe podatki, które nakłada rząd, a stracisz tę przewagę zanim nawet postawisz zakład. Powtórzmy, zarabianie na zakładach bukmacherskich nie jest prostą sprawą.

Ekspert zawsze będzie mieć otwarte konta u kilku bukmacherów. Aby stworzyć dobre portfolio zakładów, potrzebujesz 3 rzeczy:

  1. Bukmachera zapewniającego duży zasięg wydarzeń i rynków.
  2. Bukmachera mającego wysokie limity zakładów i bardzo wysokie kursy.
  3. Giełdy zakładów – miejsca z najwyższymi kursami i możliwością zabezpieczenia zakładu, a jednocześnie nie odrzuci zakładu, czy zlimituje go.

Powyższa hierarchia ma tutaj kluczowe znaczenie i ma także dodatkowy wpływ na Twoje długoterminowe zarabianie na zakładach.

Zróbmy jednak krok dalej i dowiedzmy się jak zarabiać na bukmacherce.  W jaki sposób podzielić graczy, na czym zarabiają, z czego żyją bukmacherzy?

Istnieje kilka rodzajów graczy, którzy na własną rękę próbują zarobić pieniądze grając u bukmachera. Są i tacy, którzy bazując na Twoim zaufaniu, będą próbować przekazać Tobie „dobrą nowinę”:

„Fixerzy”

Nie będziemy próbowali Cię przekonać, że nie ma w ogóle ustawionych meczów, postaramy się tylko wytłumaczyć, że nie ma nawet możliwości uzyskania dostępu do tego rodzaju informacji i jak to wszystko działa. Ustawiane mecze są bardzo tajnymi informacjami i jeśli będziesz miał szczęście, że znajdziesz prawdziwe informacje z drugiej ręki o naprawdę ustawionym meczu, zapłacisz za nie nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Tak, nie pomyliliśmy się. To koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych. Te dane zaś pochodzą od pośredników, którzy zapłacili za tę informację o wiele więcej pieniędzy i chcą pokryć straty. Ale, niestety, dla tych, którzy mają tego rodzaju pieniądze do zapłaty, na każdego 1 sprzedawcę tej informacji znajdziesz 1000 sprzedawców nieprawdziwych informacji – nieuczciwy , zabierze Twoje pieniądze i prawdopodobnie nawet nie zada sobie trudu, by podać Ci dane, który mecz jest rzekomo ustawiony . Są też tacy ludzie, którzy wysyłają ci informacje o ustawionych meczach za darmo. Brzmi kusząco, ale jest to ogromne oszustwo. Proceder ten staje się powoli oddzielną branżą! Oto, jak działa ten najczęstszy system oszustw:

Załóżmy, że 90 osób jest zainteresowanych jakimś meczem, który ma zostać ustawiony w ten weekend. Najpierw ogłasza, że ma informacje i gromadzi jak najwięcej osób w ciągu tygodnia. Kiedy nadchodzi weekend i musi podać te informacje, wybiera dowolny mecz z niemal równymi szansami i rozpoczyna wysyłanie fałszywych informacji o połowie czasu / pełnym czasie . Ten rynek jest idealny do tego oszustwa, ponieważ ma tylko 9 możliwych wyników i wysokie kursy. Więc oszust dzieli liczbę ludzi według liczby możliwych wyników, w naszym przypadku 90 osób na 9 możliwych wyników. Pierwsze 10 osób otrzyma w swojej skrzynce odbiorczej (e-mail, facebook etc) HT / FT 1/2, kolejne 10 osób otrzyma HT / FT 2/1, kolejne 10 dostanie 1/1 itd.

Z tych początkowych 90 osób będzie 10 osób, które z pewnością wygrają i będą traktować informacje od tego człowieka jako bardzo wiarygodne. W tym momencie tych 10 graczy będzie gotowa zapłacić dowolną kwotę za kolejne informacje o meczu. Pozostałych 80 osób zostaje z niczym, zwyczajnie oszukanych. Ale, prawdziwymi ofiarami tego oszustwa jest te 10 osób, które faktycznie wygrały zakład. Fixer zastosuje u nich tę samą strategię na mecz w następnym tygodniu, a w tym czasie zbierze pieniądze, aby podać te informacje. Rozpocznie też kolejną kampanię, a nawet kilka, by zebrać nowych 90 potencjalnych graczy, którzy z niecierpliwością czekają na poprawne informacje o meczu w swojej skrzynce odbiorczej. Po drugiej rundzie oszustwa, nadal pozostanie jakaś grupa zwycięzców, którzy prześlą oszustowi zdjęcie swojego zwycięskiego kuponu, oni zostaną oszukani jeszcze raz, dopóki nie stracą więcej pieniędzy niż mieli na początku. Zdjęcie, które zostało przesłane do oszusta, zostanie wykorzystane przez niego jako dowód, jego trafnych prognoz i gwarancji wygranych pieniędzy – co zwabi jeszcze bardziej naiwnych graczy. I tutaj kończy się krąg, który funkcjonuje za każdym razem tak samo, do momentu, aż oszust trafi na niewłaściwe osoby, które same wymierzą mu karę za ten proceder.

Płatni typerzy

Smutną prawdą jest, że 90% płatnych typerów uważa, się za mądrzejszych od kilkuset zaufanych, najlepszych firm bukmacherskich na świecie. Wszystkie kursy są zestawiane przez ludzi, którzy wiedzą więcej o jakiejś lidze, niż Internet kiedykolwiek się o tym dowie i jednocześnie uzyskali dyplom z matematyki lub statystyki. Na świecie jest ponad 300 firm, które mają o wiele więcej informacji o każdym meczu niż większość z płatnych typerów. Jedynym powodem, dla którego jest tylu płatnych typerów, jest to, że nie są w stanie zarabiać na bukmacherce wystarczająco dużo pieniędzy dla siebie poprzez obstawianie.

Polecamy również:

Wyobraź sobie teraz, że jesteś w stanie wygrać wystarczającą ilość pieniędzy na obstawianiu, która pozwoli Ci wyżywić siebie i swoją rodzinę. Gotowe? A zatem, czy kiedykolwiek staniesz się płatnym typerem, który będzie się martwił każdego dnia, o to czy przekazując informacje na temat zakładu coś zarobi? Najprawdopodobniej nie.

Najsmutniejsze jest to, że większość z takich ludzi uważa, że ma przewagę nad bukmacherem, stosując jedynie analizę statystyczną meczów. Analiza statystyczna jest tylko jednym z wielu narzędzi używanych przez bukmacherów do porównywania kursów. To jest coś, co możesz zrobić samodzielnie, sprawdzając mecze na dobrych stronach prowadzących statystykę i korzystając ze stron przekazujących informację o kontuzjach i zawieszeniach. Możesz nawet posunąć się o krok dalej niż tak zwany „pro tipster”.

Ah, i na koniec…nie zapomnij jednak, że „to tylko hobby”.

Zapraszamy do lektury kolejnych tekstów dotyczących zakładów sportowych w naszym serwisie.

UdostępnijKontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi