Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
roland-gaross
Dodano: 28 maja 2019

Hurkacz trafia na Djokovica w Roland Garros.


Hurkacz trafia na Djokovica w Roland Garros.

Nasz aktualnie zdecydowanie najlepszy tenisista, robiący wielkie postępy Hubert Hurkacz nie miał szczęścia w losowaniu rozpoczynającego się niebawem Roland Garros. W pierwszej rundzie trafił najgorzej  jak mógł. Los przydzielił mu bowiem Novaka Djokovica.

W tym roku Hubert świetnie zagrał w Madrycie turniej ATP 1000, gdzie przecież musiał się przebijać z kwalifikacji. W turnieju głównym pokonał nadzieję australijskiego tenisa De Minaura, a później Lukasa Pouille, odpadł dopiero po morderczej walce 1:2 w setach z Alexandrem Zverevem. Ci z czytenlników, którzy oglądali ten mecz wiedzą jak blisko było do zwycięstwa Huberta. Zabrakło doświadczenia i ogrania. Zabrakło pomysłu na odpowiedź na niedozwolone zresztą w męskim tenisie wskazówki ze strony taty Saszy, którzy zalecił synowi przedłużanie wymian.

Mierzący 196 cm wrocławianin pokonał w tym sezonie także Nishikoriego, Shapovalowa na kortach Indian Wells, a w Miami pokonał samego Dominika Thiema.Zdarzały się także wpadki jak porażka w Budapeszcie z niżej notowanym zawodnikiem gospodarzy Balazsem. Wygląda na to, że Hubert polubił dużej turnieje, ważna jest także pogoda. Dla Huberta lepsze będą słoneczne dni niż deszczowe dni.

W Paryżu, co zrozumiałe szanse Huberta są niewielkie. Za sensacyjną wygraną w Forbecie płacą 13 do 1, Fortuna 12 do 1, a STS 11 do 1. Z ciekawostek, wygrana Huberta w całym RG to wypłata 750 do 1 w STS. W Fortunie jeżeli obstawimy, że Hubert wygra jednego seta i tak się faktycznie stanie, że wrocławianin urwie seta kurs wynosi 2.73.

W Fortunie możemy również obstawić po kursie 4.00, czy popularni Hubi znajdzie się w Top-20 w ciągu roku.

Mecz zaplanowano za poniedziałek 27-go maja na godzinę 11-tą. Wszyscy trzymamy kcuki za udany występ Hurkacza oraz mamy nadzieję, że JJ wygra z kontuzją kolan.


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi