informacje-bukmacherskie
Dodano: 23 października 2020

Gdzie szukać informacji ze świata bukmacherki?


Zarówno początkujący gracze, jak i doświadczeni typerzy często poszukują informacji na temat zakładów bukmacherskich. Od typów na nadchodzące spotkania, po poradniki dotyczące tego jak grać u bukmachera. Stron i grup jest w internecie mnóstwo, więc łatwo się pogubić zwłaszcza tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z obstawianiem. Dzięki temu wpisowi będziecie mieli zebrane wszystkie miejsca, którym warto poświęcić uwagę i które mogą okazać się przydatne.

Profile bukmacherów

W dzisiejszych czasach jeśli nie korzystasz z social mediów, nie istniejesz. Życie wielu osób przeniosło się do internetu, więc trzeba być tam obecnym, jeśli nie chce się wypaść z obiegu. Bukmacherzy dobrze o tym wiedzą i prowadzą również swoje profile na Facebooku, Twitterze czy Instagramie.

Profile na Facebooku najlepiej prowadzą BETFAN oraz Totalbet, którzy starają się prowadzić luźną komunikację z odbiorcami i często są widoczni dla potencjalnych graczy. Chwytliwe grafiki czy hasła reklamowe, a także bycie na bieżąco z aktualnymi trendami ze świata sportu działają zdecydowanie na korzyść tych bukmacherów.

Jeśli chodzi o Twitter powinniśmy tu wyróżnić Totolotka, który funkcjonuje tam pod nazwą “Twój bukmacher”. W porównaniu z innymi bukmacherami, na tej platformie Totolotek radzi sobie najlepiej i jest najczęściej zauważany, nawet w dyskusjach czysto sportowych, które nie mają związku z zakładami. Wpływa to jednak pozytywnie na wiarygodność marki i pokazuje, że pracują tam osoby, z którymi można się łatwo porozumieć.

Z profili na Instagramie najlepiej wyglądają te należące do Fortuny i Totalbet. Często są aktualizowane i informują o aktualnych, bądź nadchodzących promocjach. Do tego organizują specjalne konkursy dla osób korzystających z tego medium, więc starają się dotrzeć do jak największego grona zainteresowanych.

Bukmacherskie strony internetowe

W internecie można też znaleźć mnóstwo stron, które skupiają się na tematyce stricte bukmacherskiej. Dobrze rozbudowaną witryną są zakłady.pl czyli miejsce poświęcone meczom, typom oraz bukmacherom. Znajdziecie tam zbliżające się spotkania, a także bieżące kursy wraz z porównaniami innych ofert. Dzięki temu zawsze będziecie wiedzieli, u którego bukmachera obstawicie dane spotkanie po najlepszym kursie. Co więcej znajdziecie tam terminarze najważniejszych rozgrywek, a także artykuły sportowe, które mogą pomóc w obstawianiu spotkań.

Innym wartym uwagi portalem z branży hazardowej jest E-play.pl gdzie codziennie pojawia się mnóstwo nowych treści. Wywiady, filmy, ciekawostki, informacje, artykuły i wiele więcej! Teraz możecie być na bieżąco nie tylko z informacjami dotyczącymi hazardu i zakładów bukmacherskich w Polsce, ale również za granicą. Poza tym nie ominą was żadne promocje, bo w E-play znajdują się wszystkie najciekawsze aktualne promocje bukmacherów na rynku. Zdecydowanie godne polecenia.

Grupy dla typerów

Bardziej od oficjalnych profili, popularne są prywatne grupy dla graczy. Poza swoim naturalnym środowiskiem rzadko poruszane są tematy o zakładach czy ogółem bukmacherce. Na grupach dla typerów znajdziecie wielu pomocnych i bardziej doświadczonych graczy, którzy chętnie wdadzą się w dyskusję i rozwiążą wasze problemy. Użytkownicy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami, więc można z takowych grup wynieść bardzo wiele przydatnych informacji. Znajdziecie tam analizy i propozycje zakładów innych graczy, które mogą okazać się pomocne w grze u bukmachera. Często również gracze chwalą się swoimi wygranymi i mogą też pokazać, jak niewiele im zabrakło do zgarnięcia wielkiej fortuny.

Fora bukmacherskie

Oprócz grup na portalach społecznościowych, na różnych forach również można znaleźć sekcje bukmacherskie. Rzecz jasna stają się one coraz mniej popularne, ale to nie znaczy, że mniej wartościowe. Często udzielają się na nich bardziej doświadczeni gracze, którzy na bukmacherce “zjedli zęby”. Możecie więc dostać parę wskazówek odnośnie samej gry, ale też tego, u którego bukmachera warto mieć konto, jakie bonusy są godne uwagi itd. Tu również znajdą się ciekawe dyskusje na tematy meczów i analiz bukmacherskich. Śledzenie takiego forum bukmacherskiego może przynieść wiele korzyści. Przykładem takiej strony będzie forum.bukmacherskie.com. Warto tam zajrzeć, bo można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. 

Informacje prawne

W kwestiach legalności i podobnych sprawach związanych z prawem, najlepiej szukać u źródła. Warto odwiedzić oficjalną stronę Ministerstwa Finansów, która nadzoruje w naszym kraju branżę hazardową. Znajdziecie tam wszystkie informacje na temat legalności zakładów, licencjach bukmacherów oraz rejestr domen zakazanych, czyli stron na których stawianie zakładów bukmacherskich jest w Polsce zakazane. Można też szczegółowo zaznajomić się z ustawą hazardową, żeby mieć 100% pewność, co do obowiązującego w naszym kraju prawa.


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi