Dodano: 02 kwietnia 2021

Fuksiarz – nowy legalny bukmacher


Fuksiarz wszedł na rynek dość niedawno. Nic więc dziwnego, że w Internecie krążą pytania – czy bukmacher Fuksiarz to legalny bukmacher? Odpowiadamy – tak, bukmacher Fuksiarz jest nowym legalnym bukmacherem w Polsce. 

Fuksiarz – legalne zakłady online 

Już na samym początku chcielibyśmy rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości. Zakłady Bukmacherskie Fuksiarz.pl działa w oparciu o przyznaną licencję od Ministerstwa Finansów. Zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych otrzymał dokładnie w grudniu 2020 r. Przypominamy, że każdy bukmacher w Polsce musi posiadać taką licencję, by w pełni legalnie prowadzić swoją działalność.  Niedługo później Fuksiarz uruchomił swoją stronę internetową www.fuksiarz.pl, na której możecie zawierać zakłady bukmacherskie.

Rejestracja w Fuksiarz

Jeśli chcesz rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich w serwisie Fuksiarz, musisz się zarejestrować. Fuksiarz jest nowoczesnym bukmacherem, który rozumie potrzeby typerów, dlatego od początku wprowadził możliwość szybkiej rejestracji. Dzięki temu cały proces trwa nie więcej niż 2-3 minuty, a gracz może zacząć obstawianie od razu. Kwestionariusz rejestracyjny w Fuksiarz podzielony jest na 2 części. Bukmacher wymaga podania o sobie podstawowych informacji, tj. imię, nazwisko, numer telefonu, PESEL. Konto tymczasowe obarczone jest pewnymi ograniczeniami. Przede wszystkim gracz nie jest upoważniony do wypłaty swoich wygranych dopóki nie przejdzie pełnej weryfikacji. Ponadto, konto tymczasowe, jak sama nazwa wskazuje, działać będzie przez 30 dni. Potem gracz będzie musiał przejść przez pełny proces weryfikacji danych. 

fuksiarz-rejestracja

Dlaczego Fuksiarz wymaga przesłania dowodu tożsamości? 

Jeśli pierwszy raz rejestrujesz konto bukmacherskie, może Cię zdziwić fakt, że bukmacher poprosi o przesłanie skanu lub wyraźnego zdjęcia dowodu tożsamości. Tłumaczymy, dlaczego bukmacher Fuksiarz musi zweryfikować Twoją tożsamość. Fuksiarz należy do grona legalnych bukmacherów, działa w oparciu o zezwolenie wydane przez Ministerstwo Finansów. Zobowiązany jest więc do przestrzegania prawa polskiego. Uchwalona i obowiązująca w Polsce ustawa hazardowa wymaga od wszystkich firm prowadzących zakłady wzajemne, by weryfikowali wiek gracza. Jest to konieczne, ponieważ z usług zakładów bukmacherskich mogą korzystać tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie, czyli po ukończeniu 18. roku życia. 

Oferta bukmacherska Fuksiarz.pl

Jako nowy bukmacher trzeba się mocno napracować, żeby zaistnieć w świadomości graczy i trafić do nich z czymś oryginalnym. Osoby odpowiedzialne za powstanie Fuksiarza dobrze o tym wiedzą. Postawiono na innowacyjne rozwiązania, poparte pomysłami, które już sprawdziły się w branży bukmacherskiej. Bonus powitalny Fuksiarz.pl w postaci zakładu bez ryzyka. Ponadto nowinka jaką jest early payout, a także boosty kursów i zakłady na gry karciane. Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo ofercie Fuksiarza.

fuksiarz oferta

Early payout

Oferta Early payout to coś, czego jeszcze nie było na polskim rynku bukmacherskim. Zagraniczni operatorzy niekiedy stosują tego rodzaju ofertę, a Fuksiarz postanowił wprowadzić ją w Polsce. Co ona oznacza? Dotyczy zakładów na zwycięstwo w piłce nożnej. Kiedy stawiasz na jedną drużynę i okazuje się, że obejmuje ona dwubramkowe prowadzenie (np. 2:0), Fuksiarz może rozliczyć Twój zakład jako wygrany od razu! Nawet jeśli jest dopiero dajmy na to 30. minuta meczu, masz szansę na zgarnięcie pełnej wygranej i obejrzenie reszty spotkania w spokoju. To zdecydowanie oferta, której warto się przyjrzeć i ją wypróbować.

Boosty kursów

Bukmacherzy często proponują ulepszone oferty na konkretne wydarzenia. Wiążą się one ze zwiększonymi kursami, a co za tym idzie – wyższymi proponowanymi wygranymi dla graczy. Fuksiarz swoją ofertę nazwał Mega Kursy BOOST i jest ona naprawdę interesująca. Każdego dnia możemy znaleźć tam po kilka spotkań, które można obstawić po zauważalnie wyższym kursie. To ciekawa strategia i korzystna z punktu widzenia graczy. Nie muszą ryzykować dodawaniem kolejnych spotkań do swoich kuponów, a wystarczy że postawią te same z oferty Mega Kursów.

Zakłady na gry karciane

Hit zakładów bukmacherskich, czyli zakłady na gry karciane. Poczuj się jak w prawdziwym kasynie i obserwuj rozgrywkę w pokera oraz blackjacka. Wysokie kursy, szybka rozgrywka i błyskawiczne rozliczenia zakładów. W Fuksiarzu zakłady na karcianki możemy obstawiać przez 24 godziny na dobę. Gracze bardzo polubili tego rodzaju zakłady, więc bukmacher Fuksiarz postanowił wprowadzić je również u siebie. To dobry ruch pozwalający graczom na obstawianie niezależnie od dnia i godziny.

gry karciane fuksiarz

Czy Fuksiarz to legalny bukmacher? 

Mamy nadzieję, że rozwialiśmy wszystkie wątpliwości tych, którzy zastawiali się, czy Fuksiarz jest legalnym bukmacherem. Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają w pełni legalnie, dlatego zachęcamy do rejestracji. Oferta bukmachera Fuksiarz jest bardzo szeroka i wciąż się rozwija. Osoby pracujące dla Fuksiarza podkreślają, że ich celem jest, by każdy gracz znalazł zakłady dla siebie. Podczas rejestracji konta, typerzy mają niepowtarzalną możliwość odbioru atrakcyjnego bonusu powitalnego.

Fuksiarz Nowy Legalny Bukmacher Online – FAQ

Jak odebrać bonus powitalny Fuksiarz?

Aby odebrać bonus powitalny dla nowych graczy w Fuksiarz, wystarczy zarejestrować konto w serwisie bukmachera.

Czy Fuksiarz kod promocyjny jest dostępny?

Dzięki zautomatyzowanemu procesowi, kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz jest przyznawany każdemu nowemu graczowi, który dokona rejestracji.

Czy każdy może odebrać bonus na start od Fuksiarza?

Tak, wszyscy gracze, którzy zarejestrują konto w Fuksiarz.pl są uprawnieni do odbioru bonusu powitalnego Fuksiarz. Bonus powitalny przysługuje wszystkim osobom, które nie posiadały do tej pory konta u tego bukmachera.


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi