Jaki bukmacher online w 2019 roku ? | Bukmacherzy Online

W chwili obecnej polski rynek zakładów bukmacherskich jest nieco ograniczony, gdyż funkcjonuje na nim tylko siedem firm, oferujących legalnie swoje. Warto tutaj podkreślić, iż mówimy o „legalnych bukmacherach” wystawiających swoją ofertę na terenie RP, zarówno online jak i w postaci sklepów stacjonarnych, w oparciu o art. 6 ust. 3 ustawy o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009r. Ustawa ta została znowelizowana w roku 2017, wskutek czego wszelkie firmy, nie posiadające odpowiedniego zezwolenia nadawanego przez Ministra Finansów powinny do 1 lipca ub. roku opuścić polski rynek, uniemożliwiając graczom z Polski korzystanie z ich usług. W przeciwnym razie ich witryny zostaną zablokowane przez zobligowanych do tego operatorów internetowych. Jakie są konsekwencje prowadzenia gier online u nielegalnych bukmacherów, którzy oczywiście zasłaniając się prawem europejskim, nadal pozwalają na grę rezydentom Polski? Uczestnik gry hazardowej może spodziewać się grzywny do 120 stawek dziennych, kary pozbawienia wolności do lat 3 albo obu tych kar jednocześnie. Ale czy to wszystkie różnice pomiędzy legalnym, a nielegalnym bukmacherem? Otóż nie, grając u legalnego bukmachera zobowiązany jesteś do opłacenia podatku od każdego obstawionego zakładu, który wynosi 12%. Dodatkowo, jeśli Twoja wygrana wyniesie więcej niż 2280 złotych gracz musi uiścić kolejne 10%.

Jakie firmy działają na Polskim rynku (wyłącznie licencjonowani operatorzy). – strony bukmacherskie

fortuna

Fortuna jest jednym z pierwszych bukmacherów w Polsce, która oferuje swoje usługi w pełni legalnie. Firma ma ogromne doświadczenie z prowadzenia sklepów z zakładami sportowymi, które są rozsiane po całej Polsce, dawniej kojarzone z firmą „Professional”. Fortuna jest oficjalnym sponsorem Legii Warszawa oraz partnerem 1. Ligi polskiej.

Dlaczego warto tutaj grać :

– Fortuna posiada jedne z najwyższych kursów na rynku, a także bardzo szeroką ofertę zakładów (przedmeczowych i na żywo).

Bonus powitalny:

– Zakład bez ryzyka do 125 złotych –  jeżeli pierwszy zakład okaże się trafiony, wówczas można odebrać wygraną, jeżeli nie, wówczas środki wrócą na konto gracza

forbet

Forbet to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma z jednym z najkrótszych stażów na rynku polskim Działalność rozpoczęli od sierpnia 2016 roku. Forbet jest sponsorem nieco zapomnianych ekip ze świetną przeszłością takich jak: ŁKS Łódz, Motor Lublin, Stomil Olsztyn, GKS Tychy, RKS Radomiak Radom czy Odra Opole.

Dlaczego warto tutaj grać :

– Przede wszystkim Forbet bierze na siebie 12% podatku obrotowego.

– Mnogość ofert promocyjnych

Bonus powitalny:

– 100% bonus aż do 1200 złotych + 100 extra. Wymagany promocją obrót to 8x przy kursie minimalnym 3.0.

totolotek

Totolotek to legendarna nazwa kojarząca się z Totalizatorem Sportowym, niemniej w obecnej formie nie ma nic wspólnego z monopolem Państwowym. Totolotek jest oficjalnym sponsorem czterech klubów piłkarskiej Ekstraklasy: Górnika Zabrze, Lechii Gdańsk, Wisły Kraków oraz Jagiellonii Białystok

Dlaczego warto tutaj grać :

– Totolotek posiada bardzo szeroką ofertę zakładów – w tym  mnogością różnych opcji zakładów.

Bonus powitalny:

– 100% bonus od pierwszej wpłaty aż do 1111 złotych + 25 zł freebet. Wymagany obrót to 3x z kursem min 2.00

lvbet

LVbet to dynamicznie rozwijająca się firma z krótkim stażem na polskim rynku. Licencję na oferowanie legalnych zakładów sportowych posiada od z dnia 13 maja 2016r. Po likwidacji, ze względów prawnych, kilkunastu punktów naziemnych, firmie pozostało tylko kilka z nich, zatem LVbet skupia się obecnie na ofercie online.

Dlaczego warto tutaj grać :

– LVbet posiada dodatkowe bonusy dla kibiców drużyn, którzy posiadają karnety sezonowe ekip, którym kibicują.

Bonus powitalny:

– aż do 1500 złotych. Bonus podlega 2-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2.00.

milenium

Millenium to druga co do stażu firma działająca w branży zakładów sportowych na polskim rynku. Firma założona została w roku 2004. Jest trzecim graczem na rynku co do ilości punktów naziemnych w Polsce.

Dlaczego warto tutaj grać :

– Oferta jest na tyle szeroka, że każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie.

Bonus powitalny:

– 100% bonus aż do 760 złotych, który wymaga trzykrotnego obrotu, z kursem +2.00 i minimum trzema zdarzeniami na kuponie.

etoto

Bukmacher Etoto jest obecny na polskim rynku od wielu lat, posiada licencję na organizowanie legalnych zakładów wzajemnych w Polsce już od listopada 2014 roku. Sytuacja Etoto uległa zmianie wraz nadejściem nowego właściciela. Etoto przebudowało swoją stronę internetową ( najlepsza strona bukmacherska  ? ) , w ramach dostarczenia oprogramowania rozpoczęło współpracę z uznaną firmą Sbtech, która aktualnie dostarcza tzw. feed do oferty Etoto.

Bonus powitalny:

– 500 PLN bonus na start, wymóg 4x depozyt+bonus
– 50 PLN zakład bez ryzyka

Jaki bukmacher online w 2018 roku ? | Bukmacherzy Online

W chwili obecnej, czyli z końcem roku 2018, polski rynek zakładów bukmacherskich  wzbogacił się o kilku bukmacherów internetowych, funkcjonuje na nim już piętnaście firm, oferujących legalnie swoje zakłady. Warto tutaj podkreślić, iż mówimy o „legalnych bukmacherach” wystawiających swoją ofertę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, zarówno online jak i w postaci sklepów stacjonarnych, w oparciu o art. 6 ust. 3 ustawy o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009r. Niektóre serwisy posiadają ofertę online oraz punkty naziemne, inne działają jedynie w świecie Internetu. Ustawa hazardowa została znowelizowana w roku 2017, wskutek czego wszelkie firmy, nie posiadające odpowiedniego zezwolenia nadawanego przez Ministra Finansów powinny do 1 lipca ubiegłego roku opuścić polski rynek, uniemożliwiając przy tym graczom z Polski korzystanie z ich usług. W przeciwnym razie ich witryny zostałyby zablokowane przez zobligowanych do tego operatorów internetowych. Jakie są konsekwencje prowadzenia gier online u nielegalnych bukmacherów, którzy oczywiście zasłaniając się prawem europejskim, nadal pozwalają na grę rezydentom Polski? Uczestnik gry hazardowej może spodziewać się grzywny do 120 stawek dziennych, kary pozbawienia wolności do lat 3 albo obydwu tych kar jednocześnie. Jak widać, przez samo to udział w nielegalnych grach hazardowych jest bardzo niebezpieczny. Ale czy to wszystkie różnice pomiędzy legalnym, a nielegalnym bukmacherem internetowym w tej chwili? Otóż nie.

Różnice nielegalnych i legalnych bukmacherów spowodowane ustawą hazardową

Legalny bukmacher zobowiązuje gracza do opłacenia podatku od każdego obstawionego zakładu, który wynosi 12%. Dodatkowo, jeśli Twoja wygrana wyniesie więcej niż 2280 złotych gracz musi uiścić kolejne 10%. Dziwne jest, że nie zapłacimy dodatkowego 10% od nadwyżki wymienionej kwoty, tylko od jej całości. Zatem jeśli wygrana to 2300 nie zapłacisz podatku od 20 tylko od całej kwoty 2300. Nie jest to do końca sprawiedliwe, jednak bukmacherzy internetowi sami tego nie wymyślili. Warto podkreślić iż niektórzy legalni bukmacherzy w pewnym sytuacjach nie przerzucają podatku obrotowego na graczy jednak wiąże się to z reguły z koniecznością wnoszenia akumulowanych, czyli wysokomarżowych kuponów.

Kolejnym z ustawowych wymogów bukmachera internetowego legalnego w Polsce jest przymus wypłaty na rachunek bankowy, w dodatku musi to być polski rachunek. Wiele osób posiada różnego rodzaju portfele internetowe, z których korzystają w celach rozrywkowych. Możesz wpłacić z takiego portfela, jednak bukmacherzy internetowi nie pozwolą Ci wypłacić wygranej na taki portfel. Jest to również wymóg licencyjny. Jest to pewnego rodzaju utrudnienie, przede wszystkim dla obcokrajowca przebywającego w Polsce. Jeśli taka osoba przebywa tutaj czasowo, studiuje lub pracuje i nie wiąże z Polską swojej przyszłości, nie zawsze posiada rachunek w polskim banku. W takim przypadku obcokrajowiec nie może założyć konta gracza u legalnego bukmachera internetowego w Polsce. Pozostaje opcja założenia polskiego rachunku i grania legalnie w polskich serwisach.

Pewna niedogodnością są także nieco zwiększone kursy spotkań. Jest to również związane z opłacaniem podatków. Ministerstwo nie zezwala na stratę poniesioną z faktu postawienia kuponu. Jeśli postawiłbyś kupon z kursem 1,05 za złotówkę, byłbyś stratny już na samym wytypowaniu takiego zakładu. Po odjęciu podatku, Twój kupon to 0,88×1,05 = 0,92PLN. Czyli wygrałbyś mniej niż postawiłeś. Na taki scenariusz licencjodawca się nie zgadza. Zatem kursy poniżej 1,14 możesz użyć jedynie w zakładzie kombinacyjnym dla podbicia kursu całkowitego, w innym przypadku nie jest to opłacalne czy też dozwolone.

Spory minus polskich bukmacherów internetowych (a raczej licencjodawcy) to fakt, iż nie mają obowiązku blokowania konta gracza, jeśli gracz deklaruje uzależnienie. Oczywiście to nasze prawo nie chroni gracza, nie sam bukmacher. W naszej ocenie warto, aby ustawodawca zmienił w tym zakresie regulacje. Bukmacher jednak wychodzi naprzeciw temu problemowi udostępniając graczom możliwość samowykluczenia z gry na czas określony lub permanentnie. Ma to na celu zmniejszenie możliwości uzależnienia. Jeśli zatem kiedykolwiek przewinie się w Twojej głowie myśl o możliwych problemach z hazardem nie zwlekaj, wyklucz się chociaż na pewien czas. Niektórzy bukmacherzy internetowi udostępniają Ci taką opcję na Twoim profilu konta gracza, co jest najlepszym rozwiązaniem. Nie musisz się zwierzać nikomu na czacie i odkrywać swoich słabości, możesz po prostu kliknąć i odpocząć od gry. Niestety niektóre serwisy mogą zablokować Cię jedynie manualnie, co zmusza gracza do pisania z konsultantem lub mailowo. Wiadomo, że nie łatwo jest mówić o swoich problemach, jednak z drugiej strony nie ma się czego wstydzić. To, że nie chcesz dopuścić do kłopotów, jakie może spowodować uzależnienie od hazardu, świadczy o Twojej silnej woli. W razie spostrzeżenia u siebie jakichkolwiek pierwszych objawów faktu, że gra przestaje być tylko przyjemnością, a zamienia się w uzależnienie należy zdecydowanie zawiesić swoje uczestnictwo w zakładach.

Powyższe niedogodności nie powinny przysłonić poniższych punktów.

RODO – to bardzo potrzebna zmiana. Teraz dokumenty oraz dane graczy są bardziej bezpieczne. Ustawa hazardowa wymaga podania większej ilości danych osobowych, niż zadowalały się zagraniczne serwisy bukmacherów internetowych, jednak dane są w inny sposób przetwarzane. Teraz to Ty możesz zdecydować, czy chcesz otrzymywać promocyjne mailingi, czy zgadzasz się na różnego rodzaju przetwarzanie danych przez bukmachera internetowego. Należy jednak pamiętać, że dla uczestnictwa w większości ofert promocyjnych bukmacher internetowy wymaga zaznaczenia wszystkich zgód marketingowych. Troszkę więcej trudności jest przy chęci zamknięcia konta gracza wraz z usunięciem Twoich danych osobowych. Musisz wypełnić odpowiedni formularz i przesłać do go Inspektora Ochrony Danych. Rozpatrzenie takich wniosków może trwać nawet 2 miesiące.

Kolejnym z plusów jest fakt, iż w przeciwieństwo do sytuacji z przed kilku czy kilkunastu lat czyli czasów, kiedy regulacje prawne nie nadążały za zmianami technologicznymi i rozwojem bukmacherki online wszelkie zgromadzone środki na koncie gracza, są legalne, gdyż opodatkowałeś je zgodnie z obowiązującym na polskim rynku prawem. Nie musisz zatem obawiać się kontroli urzędu skarbowego nawet jeśli wypłacisz 100 000PLN od legalnego bukmachera internetowego. Możesz po każdej wysokiej wygranej zażądać od bukmachera internetowego zaświadczenia o swojej wygranej. Wówczas masz pisemną podstawę do swoich wypłaconych środków i już nie będziesz musiał się z nich tłumaczyć jeśli ktokolwiek zapyta. Dowiedz się w serwisie, jak uzyskać takie zaświadczenie. Niektórzy bukmacherzy online posiadają pewne wytyczne. Na przykład, że takie zaświadczenie może zostać wystawione do trzech dni od rozliczenia wygranego kuponu.

Następnym plusem jest przymus przy rejestracji (lub zaraz po jej ukończeniu) ustawienia limitów na grę. Czas spędzony na stronie oraz kwota na postawienie kuponów dziennie oraz miesięcznie. Niestety nie jest to stosowane u wszystkich bukmacherów online. Jednak bukmacherzy internetowi będą musieli się dostosować do konkurencji i obowiązujących regulacji w zakresie Odpowiedzialnej gry. Zatem jeśli serwis takiej opcji nie posiada w tej chwili, będzie zmuszony ją zamieścić w przyszłości.

Wszelkie wprowadzane regulacje mają na celu prawdziwą odpowiedzialną grę. Może gracz nie jest do końca chroniony przez polskie prawo, jednak bukmacherzy chcą, aby gra miała na celu jedynie rozrywkę, nie zaś instytucję zarobkową lub placówkę chorobotwórczą. Odpowiedzialna gra i zabawa w Internecie musi być w pewien sposób ograniczona, aby była bezpieczna dla graczy. Dlatego wprowadzone zostały wszelkie limity na grę oraz możliwości samowykluczenia się z gry.

Należy wyraźnie podkreślić, iż chociaż aktualne regulacje prawne wymagają w naszej ocenie pewnych korekt, aby jeszcze lepiej zadbać o bezpieczeństwo i zapobieganie uzależnieniu graczy, należy docenić wysiłki ustawodawcy, aby gracze nie byli narażani na negatywne skutki gry w podmiotach regulowanych w takich destynacjach jak Curacao, gdzie gracz w praktyce nie może w żaden sposób dochodzić swoich praw.

Jakie firmy działają na Polskim rynku (wyłącznie licencjonowani operatorzy). –  najpopularniejsze strony bukmacherskie

fortuna

Fortuna jest jednym z pierwszych bukmacherów w Polsce, która oferuje swoje usługi w pełni legalnie. Firma ma ogromne doświadczenie z prowadzenia sklepów z zakładami sportowymi, które są rozsiane po całej Polsce, dawniej kojarzone z firmą „Professional”. Fortuna jest oficjalnym sponsorem Legii Warszawa oraz partnerem 1. Ligi polskiej.

Powody dla których możesz przyjrzeć się ofercie tego bukmachera.

– Fortuna posiada jedne z najwyższych kursów na rynku, a także bardzo szeroką ofertę zakładów (przedmeczowych i na żywo).

Bonus powitalny:

– Zakład bez ryzyka do 100 złotych –  jeżeli pierwszy zakład okaże się trafiony, wówczas można odebrać wygraną, jeżeli nie, wówczas środki wrócą na konto gracza.

– Minusem jest średnia obsługa klienta. Rzadko uda Ci się czegokolwiek dowiedzieć na czacie, jesteś odsyłany do kontaktu mailowego. Zawsze jest ten sam operator, co czasem jest męczące dla niezadowolonego gracza. Czat działa jedynie w wyznaczonych godzinach. Zawsze jednak możesz zostawić wiadomość mailową.

LVBET

Lv Bet to dynamicznie rozwijająca się firma z krótkim stażem na polskim rynku. Licencję na oferowanie legalnych zakładów sportowych posiada od z dnia 13 maja 2016r. Po likwidacji, ze względów prawnych, kilkunastu punktów naziemnych, firmie pozostało tylko kilka z nich, zatem LVbet skupia się obecnie na ofercie online. W zastępstwie zamykanych punktów stacjonarnych będą wprowadzane terminale do gry, na których będzie możliwość postawienia kuponu.

– LVbet posiada dodatkowe bonusy bukmacherskie dla kibiców Wisły Kraków, Wisły Płock, Zagłębia Sosnowiec, Piasta Gliwice, Widzewa Łódź oraz Arki Gdynia.

Bonus powitalny:

– aż do 1500 złotych. Bonus od 2 pierwszych depozytów, podlega 3/4-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2.00. Proponują bonus na start, jeśli zarejestrujesz się ze strony partnerskiej. Jest to 20PLN do postawienia na jednym kuponie.

– support tutaj jest o wiele bardziej profesjonalny. 24/7 działający czat, wielu konsultantów. Może nie zawsze sprawa rozwiązana po Twojej myśli, jednak nigdy nie zostawiają Cię bez odpowiedzi.

Totolotek

Totolotek to legendarna nazwa kojarząca się z Totalizatorem Sportowym, niemniej w obecnej formie nie ma nic wspólnego z monopolem Państwowym. Totolotek jest lub był oficjalnym sponsorem czterech klubów piłkarskiej Ekstraklasy: Górnika Zabrze, Lechii Gdańsk, Wisły Kraków oraz Jagiellonii Białystok

– Totolotek posiada bardzo szeroką ofertę zakładów – w tym przeróżne rodzaje zakładów.

Bonus powitalny:

– 100% bonus od pierwszej wpłaty aż do 1000 złotych + 20 zł freebet. Wymagany obrót to 3x z kursem min 2.00

– support na wysokim poziomie. Czat jest dostępny w wyznaczonych godzinach, jednak mailowo odpowiadają bardzo szybko.

Milenium

Millenium to druga pod względem stażu firma działająca w branży zakładów sportowych na polskim rynku. Firma założona została w roku 2004. Jest trzecim graczem na rynku co do ilości punktów naziemnych w Polsce.

– Oferta jest na tyle szeroka, że każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie.

Bonus powitalny:

– 100% bonus aż do 760 złotych, który wymaga trzykrotnego obrotu, z kursem +2.00 i minimum trzema zdarzeniami na kuponie.

Etoto

Bukmacher Etoto jest obecny na polskim rynku od wielu lat, posiada licencję na organizowanie legalnych zakładów wzajemnych w Polsce już od listopada 2014 roku. Sytuacja Etoto uległa zmianie wraz nadejściem nowego właściciela. Etoto przebudowało swoją stronę internetową ( najlepsza strona bukmacherska ?) , w ramach dostarczenia oprogramowania rozpoczęło współpracę z uznaną firmą Sbtech, która aktualnie dostarcza tzw. feed do oferty Etoto.

Bonus powitalny:

– do 1000 PLN bonus na start, wymóg 4x (depozyt + bonus). Bonus od 2 pierwszych wpłat.

Forbet

Forbet to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma z jednym z najkrótszych stażów na rynku polskim Działalność rozpoczęli od sierpnia 2016 roku. Forbet jest sponsorem nieco zapomnianych ekip ze świetną przeszłością takich jak: ŁKS Łódź, Motor Lublin, Stomil Olsztyn, GKS Tychy, RKS Radomiak Radom czy Odra Opole.

– W określonych sytuacjach Forbet bierze na siebie 12% podatku obrotowego. Szczegóły dostępne są na stronie bukmachera

– Mnogość ofert promocyjnych

Bonus powitalny:

– 100% bonus do 1200 złotych + 50 extra. Wymagany promocją obrót to 8x przy kursie minimalnym 3.0.

Inni bukmacherzy internetowi również posiadają bonusy powitalne oraz dogodne oferty. Z pewnością niebawem skupimy się na mniejszych serwisach, aby przybliżyć Wam ich wady i zalety. Na tą chwilę niektórzy bukmacherzy internetowi nie posiadają nadal działającej strony. Nowy podmiot posiadający licencję ma kilka miesięcy na uruchomienie serwisu od momentu przyznania stosownego zezwolenia.

Którego bukmachera internetowego wybierzesz?

Z pewnością często pada zapytanie, którego wybrać bukmachera internetowego. Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta i bardzo indywidualna. Każdy gracz ma inne preferencje oraz inne potrzeby. Oczekiwania, jakie stawiasz bukmacherom internetowym nie zawsze zostają spełniane mimo pozytywnych opinii w Internecie. Niejednego skusił kod promocyjny czy bonus bez depozytu, a dopiero później wyszło na jaw, że nie ma niczego za darmo i takimi pieniędzmi trzeba wielokrotnie obrócić. Warto najpierw dowiedzieć się, jak obstawiać mecze piłki nożnej, a potem skupić się na  bonusach.

Bukmacherzy internetowi zazwyczaj proponują graczom darmowy zakład na start. Jest to dogodna opcja do sprawdzenia serwisu. 20-30 PLN bez depozytu to wystarczająca kwota do postawienia 1 -2 kuponów, co pozwoli Ci wyrobić sobie wstępne wrażenie. Jeśli oferta będzie dla Ciebie wystarczająca i będziesz uważał, że to jest właśnie ten bukmacher internetowy, możesz dokonać wpłaty i dalej cieszyć się grą. Jeśli jednak cokolwiek Cię zaniepokoi w bukmacherze internetowym, wyjaśnij sporne kwestie na czacie lub mailowo. Czasami niewielki, chwilowy błąd, może Cię zniechęcić i odejdziesz od solidnego buka.

W pierwszej kolejności zastanów się, czego tak naprawdę oczekujesz. Czy wystarczy bogata oferta zakładów specjalnych przy każdym spotkaniu? Czy piłka nożna jest jedynym sportem, jaki będziesz obstawiać, czy wybrany bukmacher internetowy musi mieć dostępnych wiele dyscyplin sportowych? Wolisz stawiać zakłady na żywo, czy raczej przedmeczowo? Odpowiadając sobie na te pytania i czytając opinie innych graczy o bukmacherach internetowych będziesz mógł wstępnie wybrać serwis, który przynajmniej w teorii spełnia Twoje kryteria.

Zakłady Live nie wszyscy oferują w takiej samej ilości, zatem jeśli takie kryterium jest dla Ciebie ważne, możesz to sprawdzić wchodząc na strony i sprawdzając w danej chwili ile spotkań na żywo posiadają bukmacherzy internetowi w jednym czasie.

Zachęcamy również, żeby czytać i analizować regulaminy bukmacherów internetowych. Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne zawsze możesz dopytać, jednak jeśli popełnisz błąd podczas gry nie zawsze bukmacher umożliwi Ci naprawienie go po Twojej myśli.

Wybór zatem nie należy do prostych, jednak ostateczna decyzja należy do Ciebie. Czas przestać zadawać sobie pytanie jaki bukmacher 2019, tylko spojrzeć na konkrety, wybrać najwygodniejszą opcję i zacząć obstawiać zakłady wzajemne – byle z rozwagą. Legalne zakłady bukmacherskie online oferują bardzo wiele, jeśli tylko wie się, jak obstawiać mecze przez Internet.

Patrz również:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bukmacher

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/warunki-jakie-musza-spelnic-bukmacherzy-,137,0,2411657.html

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

1.   FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

2.   Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze (KRS: 0000182607, NIP: 782-22-80-615, REGON: 634526323) – zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;

3.   Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) – zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

4.   TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) – zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;

5.   E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) – zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

6.   forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000263257, NIP: 5482487290, REGON: 240448217) dawniej Casino Games Sp. z o.o.- zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016;

7.   LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) – zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;

8. Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000662497, NIP: 1132929621, REGON: 366521110) – zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

9. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) – zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

10. BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

Dowiedź się który bukmacher internetowy jest najlepszy.

Zakłady bukmacherskie gdzie najlepiej ? – Strony Bukmacherskie RANKING

UdostępnijKontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi