Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
Dodano: 06 września 2017

LVBET Zakłady Bukmacherskie – Recenzja, Opinie i Oferta


Oferta  LVBetlvbet

To jeden z nowych graczy na naszym rynku, licencję Ministerstwa Finansów otrzymał w maju 2016 roku, a klientom oferuje usługi od jesieni roku 2016. LVBet skupia swój biznes głównie na części online niemniej posiada także 29 punktów naziemnych (stan na czerwiec 2017). Aktualną listę punktów naziemnych znajdziecie pod tym linkiem:  https://lvbet.pl/lvlokale/

W przeciwieństwie do STS czy Fortuny główny akcent skupiony jednak jest na odnodze internetowej.
LVBet jest częścią większej grupy, większości z Was powinien być znany Las Vegas Energy Drink także mający siedzibę w Katowicach pod tym samym adresem. Kapitał zakładowy LVbetu wynosi nieco ponad 2 mln polskich złotych.
Na podkreślenie zasługuje ciekawa współpraca między LVBet, a sponsorowanymi klubami, mianowicie kibice (posiadacze karnetów): Arki Gdynia, krakowskiej Wisły, Wisły Płock, mogą liczyć na specjalny, dodatkowy 50 złotowy bonus, który można łączyć z bonusem powitalnym. Sponsoringowo LVBet zaistniał po raz pierwszy podczas mistrzostw świata footvolleya rozgrywanych w Starych Jabłonkach.
Ciekawostką jest fakt, że LVBet jest twórcą strony internetowej https://laczynaspasja.pl/ na której aktywnymi blogerami są popularny „Juras” czyli Łukasz Jurkowski oraz Krzysztof Ignaczak.

lvbet2

LvBet – Bonus Powitalny i kody promocyjne dla nowych graczy

totolotek thanks
Bonus: 1111 PLN + 25 PLN freebet
fb ikonaFacebook – 5900 polubień
twitter ikonaTwitter – 2700 obserwujących
instagram ikona Instagram – 750 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź
fortuna thanks
Bonus: 125 PLN + 1000 PLN bonus
fb ikonaFacebook – 54000 polubień
twitter ikonaTwitter – 4400 obserwujących
instagram ikona Instagram – 850 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent125
Sprawdź
forbet thanks
Bonus: 2100 PLN (2000 zł + 100 zł extra)
fb ikonaFacebook – 1800 polubień
twitter ikonaTwitter – 650 obserwujących
instagram ikona Instagram – brak
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź

LVbet zdecydował się na dość nietypowe rozwiązanie w temacie oferowanego bonusa powitalnego, który działa w następujący sposób (za stroną LVbet).

 1. Zarejestruj się.
 2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN wybierając bonus z mnożnikiem w LVBet .
 3. Otrzymasz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100”.
 4. Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x100”.
 5. Przygotuj swój kupon kombi w  LVBet (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.5) za środki bonusowe.
 6. Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym w LVBet .
 7. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN!

Inne ważne zapisy z regulaminu dotyczącego bonusu powitalnego to kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 2-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz – Remis – Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „double chance”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Środki własne podlegają wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego ich obrotu. Przy wpłacie powyżej 1000 PLN (na przykład 2000 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 PLN. Wyłącznie kwota wygranej z bonusu jest możliwa do wypłaty, niezależnie od obrotu środków własnych.Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.Brzmi to dość skomplikowanie, ale w praktyce działa dość sprawnie. Niemniej celem uniknięcia nieporozumień czy nieprzyjemnych niespodzianek zawsze warto dokładnie wczytać się w aktualnie obowiązujące zasady bonusu powitalnego. Regulamin jest dostępny pod tym linkiem: https://lvbet.pl/bonus-powitalny/LVBet

Lv bet oferuje także bonus lojalnościowy obstawienie 25 złotych owocuje przyznaniem 1 punktu. 100 LV punktów daje 5 złotych bonusu. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej przygotowano specjalny bonus dla posiadaczy karnetów klubów z którymi na płaszczyźnie sponsoringowej współpracuje LVbet. Wymagane jest wysłanie zdjęcia karnetu. Przyznany bonus należy obrócić czterokrotnie po minimalnym kursie 1.75. LVBet oferuje także bonus dla depozytariusza Skrilla, pula nagród to 10 000 PLN rozdzielana między 25 użytkowników, którzy zgromadzą największą liczbę punktów.

Ostatnia promocja retencyjna to coś dla fanów AKO, zwrot dla kuponów kombi z liczbą zdarzeń 5+, kiedy jedno z nich „nie wejdzie”. Zwrot do 50 PLN wypłacany jest na konto gracza jako bonus w poniedziałki.

Zobacz również: LVBET kod promocyjny

Oferta zakładów LvBet


lvbet1

Nieco brakuje do Stsu, ale naprawdę wygląda to solidnie pod względem oferty. Sporo dyscyplin w ofercie LVBet , bukmacher rozumie rosnące zainteresowanie e-sportem, nie zapomina także o specjałach związanych z wydarzeniami politycznymi, a nawet o fanach rozgrywek szachowych czy badmintona. Sporo do poprawy w temacie zakładów live, jednak tutaj punktem odniesienia dla większości doświadczonych graczy jest bet365, który na ten moment (maj 2017) nie posiada licencji w Polsce na oferowanie zakładów bukmacherskich i zawiesił świadczenie swoich usług graczom z Polski. LVBet posiada w ofercie handicapy azjatyckie. Plusem jest fakt, iż zakłady pre rozliczane są na podstawie wyników inplay. Wpłaty i wypłaty co już jest praktycznie standardem są bezprowizyjne.

Bukmacher Lv Bet wprowadza opcję Cash-out

Strona www LvBet

Przejrzysta, przyjemna strona. Intuicyjny rozkład. Podczas stawiania zakładu w LVBet gracz widzi maksymalną dopuszczalną stawkę (postaw max). Przyjazne minima wpłat 10 złotych dla przelewów bankowych oraz 40 PLN dla przelewów realizowanych za pośrednictwem Skrilla. Minimalna wypłata w LVBet  to 25 złotych. Minimalna stawka zakładu wynosi 1 złoty. Weryfikacja konta nie odbywa się automatycznie, należy czekać na „ręczną weryfikację” dokonywaną przez support. Brak w ofercie LVBet streamingu. Uśredniając marża oscyluje koło 8,5%. Limity stawek wydają się być czasem zbyt niskie, ale ponownie punktem odniesienia dla większości doświadczonych graczy są zagraniczni bukmacherzy, którzy na ten moment (maj 2017) nie posiadają licencji ministerstwa finansów i gra u nich jest niedozwolona.

LvBet Mobilnie

Brak aplikacji mobilnej w LVBet na Androida bądź urządzeń działających w oparciu o system ios. Responsywność strony mobilnej do potrzeb telefonów komórkowych pozostawia wiele do życzenia, warto, aby LVBet nad tym popracował gdyż z każdym rokiem rośnie znaczenie urządzeń mobilnych co dokładnie zrozumieli choćby zarządzający STSem.


lvbet3

Wnioski o LvBet

LVbet to ciekawa pozycja na polskim rynku, posiada licencję Ministerstwa Finansów co gwarantuje pełną wiarygodność i bezpieczeństo. Niestety każdy kij ma dwa końce i LVBet przerzuca 12% podatek obrotowy na gracza. Dla graczy poważniej traktujących zakłady bukmacherskie i nie będących fanami AKO to duży problem. Przejrzysty interfejs strony LVBet , ciekawa współpraca z klubami piłkarskimi, program lojalnościowy, promocje retencyjne, handicapy azjatyckie to spore plusy tej firmy. Warto podkreślić prostotę w obsłudze strony i długie godziny pracy live chatu. Minus to jakość wersji mobilnej strony. Minimalna stawka 1 PLN powinna wyjść naprzeciw oczekiwaniom początkujących graczy. Sporo do poprawy w temacie livebettingu. Ciekawe działania marketingowe, bliska współpraca z popularnym „Jurasem”, czy „Igłą”, oby z kolejnymi miesiącami LVBet poprawiał wersję mobilną strony oraz livebetting.

lvbet

Powstanie bukmachera oraz jego profil

LVBET to relatywnie nowy twór na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Spółka widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym od grudnia 2014 roku, oficjalne zezwolenie Ministra Finansów otrzymali 13 maja roku 2016. Od tejże daty liczy się więc umownie oficjalny start bukmachera w Polsce.  Zwrot „Las Vegas” obecny  w pierwszym członie nazwy firmy pochodzi od znanego w branży spożywczej napoju energetycznego. Las Vegas Energy Drink bo o nim mowa, ma swoją siedzibę dokładnie w tym samym miejscu co omawiany podmiot.

Na oficjalnej stronie internetowej firmy możemy przeczytać, iż założyciele lvbet zakłady bukmacherskie są podobnie jak my miłośnikami zakładów sportowych. Oferując nam swoje usługi pamiętają o zasadach odpowiedzialnej gry.

Czy warto grać u bukmachera LVBET?

Mowa tu na przykład o wymogu pełnoletniości dla każdego zainteresowanego zakładami gracza oraz działalnością zgodną z polskim oraz unijnym prawem. Reklamują także swoją firmę jako dostarczyciela niezapomnianych wrażeń i rozrywki. Czy jest tak na prawdę? O tym przekonamy się w dalszej części naszego artykuły rozbierającego LVBET bukmacher na części pierwsze.

Oferta bukmachera

Zainteresowany usługami bukmachera mają możliwość obstawiać zakłady między innymi z piłki nożnej, koszykówki, piłki ręcznej, badmintona oraz siatkówki. Także hokej, tenis czy też niezwykle popularne w naszym kraju skoki narciarskie znalazły się w ofercie LVBET zakłady bukmacherskie.

Piłka nożna, a więc najbardziej popularna na polskim rynku zakładów dyscyplina,  zwykle oferuje wiele opcji zakładów wzajemnych. Od wygranych, bądź przegranych danych drużyn, aż po dokładny wynik czy ilość zdobytych kartek lub wykonanych rzutów rożnych. Dostępne są na przykład angielska Premier League, włoska Serie A, hiszpańska La Liga Santander oraz troszkę bardziej egzotyczne najwyższe klasy rozgrywkowe Malty czy też Paragwaju. Zakłady specjalne związane z wyborami najpiękniejszej kobiety na świecie, a także zahaczające tematykę Brexitu również znalazły swoje miejsce na stronie bukmachera.

Korzystniej grać z bonusem

Informacja o ofercie promocyjnej ma charakter informacyjny, dokładamy wszelkich starań, aby przedstawić ofertę bukmachera w sposób bezstronny zwracając uwagę także na ewentualne minusy celem tego, aby nasza recenzja była jak najbardziej wiarygodna. Nie jesteśmy pracownikami żadnego z bukmacherów dlatego możemy sobie pozwolić na bezstronne sądy.

Bonus na dzień dobry

Jak każda z firm, również zakłady bukmacherskie LVBET oferuje nam liczne bonusy powitalne. Pierwszy bonus na start polega na dokonaniu depozytu w kwocie minimum 50zł  oraz wybrania opcji „bonus z mnożnikiem”. Gracz otrzyma wtedy na swoim koncie gratis w postaci 1% swojego depozytu, z jednoczesnym stukrotnym mnożnikiem kursu całkowitego. Kolejnym krokiem jest stworzenie kuponu zawierającego minimum trzy zdarzenia. Kursy łączne oraz na pojedyncze zdarzenie muszą wynosić odpowiednio 2.50 oraz 1.25. Powstały w ten sposób kupon (konkretniej jego kurs) mnożony jest podaną wcześniej ilość razy. Gracz może odebrać tym sposobem równowartość 1000zł.

A może coś specjalnego przy wpłacie?

Drugą częścią tej promocji jest także gratis do drugiego ze składanych przez nas depozytów. Zmianie ulega tylko mnożnik oraz kwota jaką maksymalnie może otrzymać użytkownik. Mnożnik wynosi w tym przypadku pięćdziesięciokrotność całkowitego kursu, natomiast górna granica otrzymanego bonusu 500zł.

Firma oferuje także profit od pierwszego depozytu niższego aniżeli 50zł. Może być to kwota od 10 do 49zł. Wystarczy napisać wiadomość e-mail na adres promocje@lvbet.pl tytułując ją „Bonus powitalny”. Na nasze konto gracza w okresie do dwóch dni od momentu wysłania zgłoszenia wpłynąć powinien odpowiednik 10% depozytu, wraz z dziesięciokrotnym mnożnikiem.

Dalsza procedura tworzenia kuponu i minimalnych kursów jest tożsama, jak w przypadku dwóch uprzednio opisanych. Również sporty wirtualne mają swoje miejsce w ofercie bonusowej. LVBET zakłady bukmacherskie wypłaca nam gratyfikację w wysokości 20zł, jeśli w poprzedzającym tygodniu postawiliśmy zakłady online na sporty wirtualne w kwocie 100zł. Kurs zdarzenia nie może być niższy od 1.50.

Bonusy na najpopularniejsze wydarzenia sportowe

Największe klubowe rozgrywki na świecie, a więc Liga Mistrzów oraz Liga Europy również objęte są pewnymi ciekawymi promocjami. Bukmacher stworzył coś w rodzaju turnieju dla graczy, polegającego na typowaniu wyników spotkań w każdej z kolejek europejskich pucharów. Użytkownik zdobywa punkty do ogólnej klasyfikacji, stawiając zakłady za kwotę co najmniej 10zł.

Każdy z dobrze wytypowanych kuponów premiowany jest punktami składającymi się z iloczynu kursu, stawki oraz ilości zdarzeń. Natomiast w zakładzie źle wytypowanym nasze punkty są składową stawki oraz ilości zdarzeń. Kurs pojedynczego zakładu to co najmniej 1.50. Nagrody najlepiej obstawiającym przyznawane są po każdej serii spotkań.

Według wielu szacunków bukmacherzy w Polsce największe zyski odnoszą na stawianych przez graczy zakładach bukmacherskich akumulowanych.

Gracz bezpiecznie? Znajdzie się dla Ciebie wyjątkowy bonus

Również LVBET zakłady bukmacherskie preferuje takie zawieranie zakładów. Poprzez akcję „Bezpieczny kupon 5+” stara się zachęcić użytkowników do tworzenia kuponów składających się z co najmniej pięciu zdarzeń. Jeśli jedno z nich będzie nietrafione, nastąpi zwrot zainwestowanych środków do kwoty 50 zł. Co ważne, trafi on na konto bonusowe.

Minimalna stawka za jaką stawiamy to 20 zł, a kurs ogólny nie może być niższy niż 3.0. W akcji bierze udział tylko pierwszy puszczony w danym tygodniu kupon.

Coś dla fanów „taśm”

Promocja „Multikozak” również skierowana jest do graczy lubiących popularne „taśmy”. Kupon kombi z 4 zdarzeniami bukmacher nagradza wzrostem wygranej o 7,5%. Każde kolejne zdarzenie zwiększa nasz ewentualny zysk. Procent ten rośnie aż do 25%, jeśli zdecydujemy się na swojej tasiemce zawrzeć 8 typów. Progi minimalne stawki oraz kursu ogólnego to 10zł oraz 3.0.

Górny próg otrzymanej tym sposobem wygranej to 1000zł. Przyznany w ten sposób bonus podlega trzykrotnemu obrotowi, po kursie wynoszącym co najmniej 1.75. Warto jednak pamiętać, kupony akumulowane to główne źródło zysków bukmachera, gdyż z natury charakteryzują się wysoką marżą bukmacherską.

Bonusy okresowe urozmaicają kalendarz gracza

LVBET zakłady bukmacherskie rozszerza swoją ofertę także o promocje dostępne okresowo. W chwili tworzenia tego artykułu podmiot proponuje nam między innymi wzorowany na konkurencji „Kalendarz adwentowy” oraz „Mikołajki w LVBET” .

Jeśli chodzi o pierwszą z akcji sam pomysł i chęć dogodzenia swoim klientom, uznać możemy za dobry ruch ze strony bukmachera. Jednak oferowane przez firmę promocje oraz ich warunki już nie. Na forach tematycznych akcja ta odbiła się dość szerokim echem i sądząc po reakcjach śmiemy twierdzić, iż nie sprowadzi w ich progi nowych klientów.

Oferta mikołajkowa skierowana jest natomiast do użytkowników grających „wirtuale”. Daje nam bonus w wysokości 50% wpłaconej sumy. Maksymalna kwota przyznanego bonusu nie może być większa od 100zł.

Kupujesz bilet – zgarniasz bonus

Profit może osiągnąć także kibic kupujący bilet na mecz swojej ukochanej drużyny. LVBET zakłady bukmacherskie we współpracy z klubami sportowymi  które sponsoruje, nagradza bonusem 50zł każdego, kto zgłosi się do nich i okaże karnet uprawniający do wejścia spotkania danego zespołu.

Tak przyznany dodatek przed wypłaceniem podlega czterokrotnemu obrotowi z kursem nie mniejszym od 1.75. Dotyczy to zarówno pojedynczych zdarzeń, jak i zakładów combi.

Omawiany podmiot,  tak jak każdy inny legalny bukmacher, posiada programy lojalnościowe. Gracz poprzez zawierane zakłady sportowe zdobywa punkty, które to wymienić może później na gotówkę. Za każde wydane 25 zł otrzymamy 1 LV punkt. W ofercie bukmachera nie widniej w tej chwili żaden freebet(innymi słowy darmowy zakład) oraz kod bonusowy (dzięki czemu bonusy bukmacherskie będą jeszcze bardziej atrakcyjne).

Sposoby płatności

W LVBET oferta płatności obejmuje różne metody płatności, dzięki którym możemy łatwo wpłacać pieniądze na nasze konto, między innymi platformy DotPay,Tpay, a także niezwykle popularne wśród Polaków Przelewy24. Istnieje również możliwość obsługi konta poprzez portfele internetowe typu Skrill, bądź Paymenticon oraz z wykorzystaniem kart kredytowych Visa oraz Mastercard. Firma zrobiła również ukłon w stronę użytkowników idących za postępem technologicznym. Użycie polskiego systemu płatności mobilnych BLIK na naszym koncie nie będzie więc problemem.

Sponsoring oraz ambasadorzy marki

Firma LVBET zakłady bukmacherskie jako główny sponsor widnieje między innymi na trykotach dwóch krakowskich drużyn, a więc Wisły i Garbarni. To także oficjalny sponsor takich zespołów, jak Wisła Płock, Miedź Legnica, Arka Gdynia oraz Widzew Łódź. Opisywany podmiot jest również oficjalnym sponsorem drużyny polskich emigrantów na Wyspach Brytyjskich- PFC Victorii Londyn.

Polskie sławy gwarantem rozgłosu

Jednym z większych przedsięwzięć, gdzie logo firmy mogło wpaść tym bardziej spostrzegawczym w oko, były siatkarskie Mistrzostwa Europy odbywające się w naszym kraju na przełomie sierpnia i wrześnie roku 2017. Polski bukmacher na potrzeby tejże imprezy zatrudnił także ambasadora marki w osobie byłego reprezentanta Polski Krzysztofa Ignaczaka. Znakomity niegdyś libero przeprowadzał na przykład wywiady z gwiazdami w specjalnie przygotowanym studio. Jeśli chodzi o wybór osób reklamujących niejako swoją twarzą firmę, poczynania bukmachera LVBET są nieco dziwne, rzec można byłoby nawet kontrowersyjne.

O ile wybór do tej roli zawodnika MMA Łukasza Jurkowskiego był swojego czasu strzałem w dziesiątkę, o tyle niedawne zatrudnienie ekscentrycznego Zdzisława Kręciny  może odbić się czkawką. Kojarzony z niezbyt dobrymi dla Polskiego Związku Piłki Nożnej czasami działacz nie wydaje się osobą, która wzbudza wśród graczy zaufanie. Zdaje się jednak, że LVBET zakłady bukmacherskie wychodzą z założenia zawartego w pewnym powiedzeniu, iż „nieważne jak o tobie mówią, ważne by mówili”.

Aplikacja mobilna

Standardowo dostępna dla telefonów obsługujących Android oraz iOS. Aby znalazła się na naszym smartfonie, musimy udać się na stronę internetową LVBET zakłady bukmacherskie i odnaleźć odpowiednią zakładkę. W niektórych telefonach koniecznie będzie poszperanie w ustawieniach, a dokładniej w zabezpieczeniach i zezwolenie na instalację oprogramowania z innych źródeł aniżeli Sklep Play.

Taka aplikacja to dziś obowiązkowa usługa oferowana przez każdego bukmachera, zwiększając wygodę obstawiania zakładów wzajemnych. Możliwość śledzenia najświeższych kursów, wyników czy swoich postawionych już typów w każdym miejscu i dowolnej chwili ma ogromne znaczenie dla graczy. Przejrzysta i intuicyjna aplikacja na szczęście zdaje egzamin i osoby, które zdecydują się na bukmachera LVBET mogą być spokojni o jej jakość.

Kontakt

Wśród opcji dostępnych na LVBET zakłady bukmacherskie znaleźliśmy między innymi: czat, formularz kontaktowy oraz e-mail. Zgodnie z opisem tam widniejącym, kontakt mailowy z firmą możliwy jest 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Co oczywiste, odpowiedzi na nurtujące nas pytanie nie dostaniemy w błyskawicznym tempie, lecz ogólne tempo reakcji obsługi możemy uznać za zadowalające. Podobnie ma się sytuacja w przypadku skorzystania z formularza kontaktowego. Próbę zasięgnięcia pomocy na czacie również możemy ocenić jako pozytywną.

Opinie o LVBet

W środowisku graczy, jako zalety bukmachera wymienia się między innymi:

 • dostępność w języku polskim
 • potwierdzoną legalność- licencja Ministerstwa Finansów
 • wiele dostępnych do obstawienia wydarzeń sportowych oraz politycznych
 • niską stawkę minimalnego zakładu oraz wpłaty( odpowiednio 0,50zł oraz 10zł)
 • jedną z najniższych stawek wypłaty na rynku-25zł
 • błyskawiczne wypłaty
 • dostępność opcji cash-out (choć dość ubogiej, ale jednak)

Do wad zaliczają natomiast:

 • słabą ofertę dodatkowych zakładów poza podstawowymi 1 X 2
 • małą atrakcyjność kursów w porównaniu do konkurencji
 • szybkie limitowanie bardziej doświadczonych graczy
 • zakłady na żywo z ubogą ofertą
 • dodatkowo brak w nich transmisji obstawianych spotkań

 

Podsumowanie

Czy LVBET zakłady bukmacherskie to firma, która jest w stanie zatrzymać u siebie gracza na dłużej? Mamy ku temu pewne wątpliwości. Mimo iż pakiet powitalny oraz cała oferta bonusowa należą do najbogatszych na rynku, wbrew pozorom osiągnięcie z nich profitu nie należy do najłatwiejszych.

Wysokie kursy ogólne kuponów oraz warunki obrotów przyprawiają o zawrót głowy. Z doświadczenia wiemy, że tylko zaprawionym w bojach graczom udaje się wyciągnąć maksymalny zysk z przyznawanych bonusów. Sprawa tyczy się także ofert innych bukmacherów w tej materii. Zakłady przedmeczowe oraz live, mimo iż obejmują w niektórych przypadkach dość egzotyczne rynki, ustępuje nieco konkurencji.

Jaka przyszłość szykuje się dla buka LVBET?

Chcąc podjąć rywalizację z innymi podmiotami, LVBET bukmacher musi na pewno troszkę bardziej się postarać. Miejmy nadzieję, że pojawiające się co rusz nowe firmy sprawią, że to gracz będzie w tym pojedynku dyktował warunki, a nie bukmacher, jak ma to miejsce w tej chwili.

UdostępnijKontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi