Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
etoto-bukmacher-opis
Dodano: 14 sierpnia 2018

eToto Zakłady Bukmacherskie – Opinie, Recenzja i Oferta


Recenzja zakładów bukmacherskich Etoto

Etoto bukmacher podstawowe informacje

Bukmacher Etoto jest obecny na polskim rynku od wielu lat, posiada licencję na organizowanie legalnych zakładów wzajemnych w Polsce już od listopada 2014 roku. Należy uczciwie przyznać, że w przeszłości Etoto znacząco odstawało od liderów polskiego rynku zakładów sportowych, czyli takich bukmacherów jak STS, Efortuna czy Totolotek. Mimo wielu lat obecności na rynku poprzednie kierownictwo Etoto nie potrafiło podjąć skutecznej walki z konkurentami. Szczególnie w oczy rzucała się niska jakość produktu, brak dostępności zakładów live czy wąska oferta. To wszystko sprawiało, że Etoto było zdecydowanym outsiderem polskiego rynku bukmacherskiego. Uważni obserwatorzy polskiej ekstraklasy i polskiego rynku bukmacherskiego mogli co prawda dostrzec logo Etoto na koszulkach piłkarzy Piasta Gliwice, ale był to właściwie jedyny większy sponsoring bukmachera Etoto.

etoto
Sytuacja Etoto uległa zmianie wraz nadejściem nowego właściciela. Etoto przebudowało swoją stronę internetową, w ramach dostarczenia oprogramowania rozpoczęło współpracę z uznaną firmą Sbtech, która aktualnie dostarcza tzw. feed do oferty Etoto. Bukmacher ten jest także aktualnie niezwykle aktywny w mediach oraz rozpoczął współpracę z uznanymi nazwiskami, takimi jak Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto czy ostatnio Michał Pol.

Etoto planuje także zwiększyć siatkę swoich naziemnych punktów bukmacherskich do dobrze ponad 100 punktów bukmacherskich w naszym kraju. Aktualnie sieć naziemnych punktów Etoto składa się z 44 placówek.

Więcej o lokalizacji i godzinach otwarcia punktów naziemnych Etoto przeczytasz tutaj: Etoto dynamiczny rozwój – punkty i godziny otwarcia

Etoto oferta powitalna i bonus na start

Etoto zmieniło swój bonus powitalny teraz jest to 1000 PLN ale rozbite na 2 depozyty.

Bonus w wysokości 200% depozytu do maksymalnej kwoty 100 zł przy pierwszej wpłacie (wpłacając 50 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 100 zł bonusu)
Bonus w wysokości 100% depozytu do maksymalnej kwoty 900 zł
przy drugiej wpłacie (wpłacając 900 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 900 zł bonusu),

etoto

Etoto – oferta i jakość serwisu

Bukmacher Etoto był tym podmiotem na rynku bukmacherskim, który miał jeden z najdłuższych staży, ale bardzo odstawał produktowo od reszt bukmacherów. Nowy właściciel mocno przyłożył się, aby to zmienić. Przede wszystkim zmieniono dostawcę software, aktualnie jest nią uznana firma Sbtech, następstwem tego jest szeroka i głęboka oferta dostępnych zakładów. Praktycznie każdy gracz znajdzie interesującą ofertę dla siebie. Dostępne są także zakłady specjalne, których autorzy wykazali się naprawdę dużą pomysłowością. Zainteresowani gracze mogą pokusić się o obstawienie m.in czy w tym roku zapadnie decyzja o wyburzeniu Pałacu Kultury i Nauki, a nawet czy Beata Szydło poprowadzi główne wydanie Wiadomości. W temacie międzynarodowej polityki można obstawić czy kolejne wybory prezydenckie wygra Donald Trump lub czy w wyborach w Wielkiej Brytanii triumfować będzie Partia Pracy czy też Konserwatyści.

Etoto postawiło na czarny i ciemnogranatowy kolor, to zawsze nieco subiektywna kwestia, ale naszym zdaniem po zmianach serwis prezentuje się o wiele lepiej niż w przeszłości. Wybór poszczególnych opcji jest intuicyjny, a sam serwis sprawuje się w należyty sposób. Czat czynny jest przez siedem dni w tygodniu od godziny 9 d 22.

Słabszą stroną Etoto jest relatywnie uboższy porównując z konkurencją wachlarz dostępnych metod płatności. Są to Przelewy24 oraz wpłaty za pośrednictwem kart Visa i Mastercard. Minimalny depozyt wynosi 1 złoty, ale brak takich metod wpłat jak Tpay, Dotpay, Skrill, Neteller czy Płatności.pl jest obszarem, gdzie Etoto nadal odstaje od konkurencji.

Podobnie jak u innych legalnych bukmacherów w Polsce gracz z poziomu obsługi swojego konta ma możliwość samo wykluczenia czy też czasowego zawieszenia swojej aktywności. Dostępna jest także opcja definiowania długości czasu sesji. Po przekroczeniu zdefiniowanego limitu czasowego wyświetlana jest wiadomość pop-up z przypomnieniem.

etoto

Pomimo faktu iż Etoto od momentu przejęcia przez nowego właściciela mocno pracuje nad systematyczną poprawą jakości swojego produktu na ten moment czyli sierpień 2018 nadal niedostępna. jest aplikacja mobilna na urządzania pracujące w oparciu o system operacyjny Android czy iOS.

etoto1

Etoto podobnie jak inne firmy bukmacherskie wprowadziła dwa konta: bonusowe i gotówkowe

W głównym menu dostępna jest wyszukiwarka po dyscyplinie czy też nazwisku zawodnika. Gracze mogą zdefiniować swoje ulubione dyscypliny czy też szybko wyfiltrować ofertę Etoto dostępną dla danego dnia. Latem 2018 roku w ofercie Etoto nie są dostępne Sporty Wirtualne.

etoto2

Statystyki sportowe, meczowe w ofercie Etoto dostarcza firma Sportradar

Bukmacher Etoto – bonusy i oferty lojalnościowe

Oprócz oferty „Gra ofensywna” i „Gra defensywna” czyli dwóch form bonusa powitalnego Etoto oferuje możliwość skorzystania z kilku ofert bonusowych dostępnych dla regularnych graczy. W większości opierają się one na dość specyficznie skonstruowanym freebecie.

Etoto oferta bonusowa Typuj Naszą

Jak zawsze przed zdecydowaniem się na skorzystanie z oferty warto dokładnie zapoznać się z regulaminem bonusu bukmacherskiego. Celem otrzymania freebetu należy wnieść zakład za stawkę nie niższą niż 100 złotych. Kupon musi zawierać nie mniej niż 3 zdarzenia. Wszystkie zakłady muszą dotyczyć rodzimej piłki czyli rozgrywek czwartek, trzeciej, drugiej, pierwszej ligi bądź polskiej Ekstraklasy. Powyższa oferta Etoto dotyczy zakładów rozliczonych jako przegrane. Gracz otrzymuje freebet o wartości 50 złotych. Celem skorzystania z oferty po rozliczeniu kuponu gracz zobowiązany jest do kliknięcia pola „zatwierdź”. Freebet zostanie przypisany do konta gracza nie później niż w ciągu 72 godzin od momentu zgłoszenia. Teraz bardzo ważny zapis regulaminu na który powinni zwrócić uwagę wszyscy gracze rozważający skorzystanie z Freebetu w zakładach bukmacherskich Etoto. Kwota wygranej postawionej dzięki skorzystaniu z Freebetu w Etoto pomniejszona jest o kwotę samego freebetu. Zainteresowany gracz może skorzystać tylko z jednego freebetu w tygodniu.

etoto3

Typuj naszą ligę jedna z sztandarowych ofert bukmachera Etoto dla regularnych graczy

Innymi ofertami dla regularnych graczy w oparciu o Freebet w Etoto są oferty: Mniej Więcej, 25 złotych na mobile czy oferta o nieco zaskakującej nazwie Git Typ. Gracze powinni starannie przeczytać regulamin i zwrócić szczególną uwagę na minimalny kurs zakładu np. 1.95 oraz minimalną stawkę zakładu upoważniającego do otrzymania Freeebetu przykładowo 100 złotych. Etoto w ramach poszczególnej oferty selekcjonuje mecze na które można obstawiać. Dla oferty Mniej Więcej zaliczane są zakłady obstawione na sumę goli w ciągu całego meczu, pierwszej, bądź drugiej połowy, jak sama nazwa oferty wskazuje dla zakładów mniej/więcej także dla tej oferty minimalna stawka wynosi 100 złotych, a kurs 1.95. W przypadku oferty 25 PLN na Mobile, minimalna stawka to 50 złotych, minimalny kurs ponownie 1.95. Pojedyncze wydarzenia live obstawiona na komórce lub tablecie, zaliczane są zarówno wygrane jak i rozliczone jako przegrane kupony.

etoto4

Etoto oferta mobile, początkującym graczom przypominamy o rekomendacji dokładnego zapoznania się z regulaminem tej oferty. Przykładowo minimalnym kursem upoważniającego zakładu równym 1.95 czy też kwotą zakładu nie niższą niż 50 złotych. Jak zawsze nie należy się jedynie kierować informacją na banerze, ale starannie przeczytać regulamin oferty bonusowej.

Oferta Vip w Etoto

Dla wybranych graczy Etoto oferuje możliwość przynależności do klubu, ligi VIP. Etoto informuje iż członkowie klubu VIP u tego bukmachera mogą liczyć na priorytetowe wypłaty, osobistego asystenta, jednorazowy bonus związany z powitaniem w Lidze VIP Etoto. Niższe wymogi co do obrotu, bonusy urodzinowe czy wyjazdy VIP. Wstęp przyznawany jest na zaproszenie. Etoto informuje iż selekcjonując graczy do klubu VIP w Etoto kieruje się: lojalnością, częstotliwością oraz zaangażowaniem i rodzajem wnoszonych przez gracza zakładów. Mimo iż członkostwo jest na zaproszenie, gracze, którzy uważają iż zasługują na status gracza VIP mogą wysłać wiadomość pod adres [email protected].

Sponsoring sportu eTOTO

Po zmianach właścicielskich bukmacher Etoto jest firmą, która najodważniej poczyna sobie w temacie rozpoczynania współpracy z ambasadorami brandu. Ambasadorami Etoto zostali Mateusz Borek, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń czy Michał Pol. Jest to zdecydowanie czołówka wśród dziennikarzy sportowych w naszym kraju plus były piłkarz, a dziś współkomentator wydarzeń sportowych na antenach Polsatu Tomasz Hajto. W przeszłości Etoto było koszulkowym sponsorem Piasta Gliwice, ale nigdy wcześniej nie zdecydowało się na tak dużą ofensywę medialną. Reklamy Etoto wyświetlane są w ramach takich dużych portali internetowych jak Onet, Wp czy O2.

Ciekawostką jest fakt iż w momencie, kiedy tworzymy recenzję bukmachera Etoto zainteresowane osoby mogą dołączyć do ekipy Etoto.

Oferta pracy w Etoto sierpień 2018

Bukmacher Etoto poszukuje osoby na stanowisko kreatora, prezentera programu internetowego. Bukmacherowi Etoto zależy na jak najlepszym wykorzystaniu współpracy z wspomnianymi ambasadorami brandu w social media. Osoby zainteresowane pracą w Etoto powinny oprócz CV i listu motywacyjnego wysłać krótki film prezentujący zapowiedz dowolnego meczu piłkarskiego w wykonaniu osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Etoto.

etoto

Warto przeczytać: Etoto odpowiedzialna gra

UdostępnijKontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi