Bonusy bukmacherskie 2020

bonus powitalny bukmacher 1

Bonus powitalny w zakładach bukmacherskich

Sięgając po bonus potwierdzasz, że będziesz przestrzegał zasad regulaminu bonusu

Wymóg co do obrotu4x pierwszej wpłaty
Minimalny akceptowalny kurs1.90
Minimalna liczba zdarzeń3
Maksymalna kwota bonusa bukmacherskiego1000 złotych
Liczba dni na wykonanie obrotu60
Maksymalny dzienny limit kwoty zaliczanej do wymaganego obrotu10%
InnePo wykonaniu 20% gracz otrzymuję pierwszą ratę bonusu
Wymóg co do obrotu3 x (depozyt plus bonus)
Minimalny akceptowalny kurs2.00
Minimalna liczba zdarzeń-
Maksymalna kwota bonusa bukmacherskiego1111 złotych
Liczba dni na wykonanie obrotu-
Maksymalny dzienny limit kwoty zaliczanej do wymaganego obrotu-
Inne-
Wymóg co do obrotu3 x bonus
Minimalny akceptowalny kurs1.91
Minimalna liczba zdarzeń-
Maksymalna kwota bonusa bukmacherskiego500 złotych
Liczba dni na wykonanie obrotu120
Maksymalny dzienny limit kwoty zaliczanej do wymaganego obrotu10%
InneMaxikombi, Zakład Bezpieczny, Hit Dnia, Cash-out nie zaliczane
Wymóg co do obrotu4 x pierwszy depozyt
Minimalny akceptowalny kurs2.0
Minimalna liczba zdarzeń-
Maksymalna kwota bonusa bukmacherskiego760 złotych
Liczba dni na wykonanie obrotu60
Maksymalny dzienny limit kwoty zaliczanej do wymaganego obrotu10%
InneW ratach 20% i 80%, systemowy, Totalizator i Typ dnia nie są zaliczane
Wymóg co do obrotu1x depozytem, aby odblokować bonus, 4x aby wypłacic bonus
Minimalny akceptowalny kurs2.0 dla 1x depozytem, 1.3 dla każdego 3 zdarzeń dla 4x bonusem
Minimalna liczba zdarzeń3
Maksymalna kwota bonusa bukmacherskiego400 złotych, bonus także za drugi i trzeci depozyt, ale na gorszych warunkach
Liczba dni na wykonanie obrotu30
Maksymalny dzienny limit kwoty zaliczanej do wymaganego obrotu-
Inne100% bonus od pierwszej wpłaty, ale tylko 75% od drugiej i 50% od trzeciej
Wymóg co do obrotu4x depozyt
Minimalny akceptowalny kurs2.5 dla bonusa, 2.00 dla depozytu
Minimalna liczba zdarzeń3 dla bonusa
Maksymalna kwota bonusa bukmacherskiego1000 złotych, drugi depozyt także upoważnia do otrzymania bonusu
Liczba dni na wykonanie obrotu30
Maksymalny dzienny limit kwoty zaliczanej do wymaganego obrotu-
InneGracz otrzymuje bonus w wysokości stanowiącej 1% swojej wpłaty maksymalnie 10 PLN przy wpłacie 1000 PLN
Wymóg co do obrotu4 x (depozyt plus bonus)
Minimalny akceptowalny kurs2.20, dla zakładów wielokrotnych 1.2 dla pojedyńczego zdarzenia
Minimalna liczba zdarzeń-
Maksymalna kwota bonusa bukmacherskiego500 złotych
Liczba dni na wykonanie obrotu60
Maksymalny dzienny limit kwoty zaliczanej do wymaganego obrotu-
Inne-
Wymóg co do obrotudwa odmienne kupony, obrót depozytem, kurs 2.00 lub wyższy
Minimalny akceptowalny kurs6x bonus, minimalny kurs 2.00, 1.2 dla pojedyńczego zdarzenia
Minimalna liczba zdarzeń3
Maksymalna kwota bonusa bukmacherskiego500 złotych
Liczba dni na wykonanie obrotu60
Maksymalny dzienny limit kwoty zaliczanej do wymaganego obrotu-
InneCash-out nie zaliczany do wymogów obrotu

Zakładami bukmacherskimi interesuje się coraz więcej osób. Obstawiać można dosłownie wszystko, chociaż sport i tak cieszy się największą popularnością – skoki narciarskie czy mecze piłki nożnej to zdecydowanie najczęściej wybierane dyscypliny w naszym kraju. Są różne rodzaje zakładów i metody typowania faworytów. Niektórzy chcąc uzyskać jak najlepszy wynik, korzystają z pomocy typerów. Ale czy jest inny sposób na zwiększenie swoich wygranych? Na przykład jakiś najlepiej darmowy bonus? Możliwy jest do uzyskania pieniężny bonus na start. O taki darmowy bonus może ubiegać się nowy członek danego zakładu bukmacherskiego. Jednym z najpopularniejszych bonusów na start dla nowych graczy jest cashback czyli darmowy zakład. Najlepszy cashback wśród bukmacherow oferuje nowy, legalny bukmacher Fuksiarz.

Aktualna lista gdzie znajdziesz najwyższe bonusy bukmacherskie dostępna jest na bukmacher-legalny.pl Chociaż dla większości graczy z reguły najważniejsze są kwoty i wysokości rabatów bukmacherskich, które bukmacherzy tak chętnie podkreślają, dzisiaj skupimy się niekoniecznie na samych kwotach. Raczej przyjrzymy się dokładnie bonusom powitalnym i temu, na co zwracać uwagę decydując się na skorzystanie z bonusu bukmacherskiego na start. Każdy z graczy musi pamiętać, iż korzystając z oferty bonusowej danego bukmachera potwierdza, że zapoznał się z zasadami promocji określonymi przez zakłady bukmacherskie w regulaminie i je w pełni akceptuje. Co więcej, bukmacherzy w regulaminach bonusowych zawierają punkt informujący o tym, że każdy uczestnik korzystający z oferty bonusowej ma obowiązek zapoznania się z postanowieniami regulaminu i warunkami danej oferty bonusowej. Gracz sięgając po taki darmowy bonus, potwierdza nie tylko, że zapoznał się z regulaminem, ale także iż będzie go przestrzegał.

Zanim przejdziemy do kwestii, która wszystkich najbardziej interesuje, czyli do tego jakie bonusy powitalne (i nie tylko) oferują zakłady wzajemne, musimy powiedzieć kilka słów o tym, jak grać legalnie. Możliwość obstawiania zgodnie z prawem dają te zakłady, które posiadają odpowiednie zezwolenie Ministerstwa Finansów. Tylko takie firmy mogą nazywać się legalnymi zakładami bukmacherskimi.

Legalne zakłady muszą zapłacić podatek w wysokości 12%. W praktyce wygląda to tak, że jeśli gracz wpłaci na swoje konto 100 PLN, do dyspozycji zostaje mu 88. To prawie 20 PLN mniej, dlatego darmowy bonus jest tak pożądany. Bukmacher bonus na start organizuje po to, aby przyciągnąć nowych klientów – nie ma w tym nic dziwnego.

Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów bonusów oferowanych przez zakłady bukmacherskie, dziś przyjrzymy się najpopularniejszej formie oferowanego bonusu bukmacherskiego, czyli bonusu powitalnego, zwanego popularnie bonusem na start uzależnionego od depozytu. Tego typu bonus oferuje zdecydowana większość polskich, legalnych bukmacherów. Z dużą dozą prawdopodobieństwa nowy gracz spotka się właśnie z taką formą bonusu. Niekiedy przewiduje się bonusy bez depozytu lub darmowy zakład w ramach powitania. Czasem kursy na wybrane spotkania sportowe są korzystniejsze. Dzięki bonusom u niektórych bukmacherów można wygrać dodatkowo nawet 1500 PLN! Rynek bukmacherski obfituje w darmowe bonusy, dlatego warto wiedzieć jak najwięcej o bukmacherce.

totolotek thanks
Bonus: 1111 PLN + 25 PLN freebet
fb ikonaFacebook – 5900 polubień
twitter ikonaTwitter – 2700 obserwujących
instagram ikona Instagram – 750 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź
fortuna thanks
Bonus: 125 PLN + 1000 PLN bonus
fb ikonaFacebook – 54000 polubień
twitter ikonaTwitter – 4400 obserwujących
instagram ikona Instagram – 850 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent125
Sprawdź
forbet thanks
Bonus: 2100 PLN (2000 zł + 100 zł extra)
fb ikonaFacebook – 1800 polubień
twitter ikonaTwitter – 650 obserwujących
instagram ikona Instagram – brak
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź

Bonusy bukmacherskie od depozytu

W tym przypadku złożenie depozytu upoważnia nas do otrzymania określonej kwoty bonusu. Na ogół bonus wyrażony jest procentowo względem kwoty depozytu. Przykładowo po złożeniu depozytu gracz otrzymuje 100% lub 50% bonus w relacji do złożonego depozytu. Przykładowo jeżeli depozyt wynosi 250 złotych, bonus 100% do 200 PLN, oznacza iż gracz otrzymuje 200 złotych bonusa. Warto zwrócić uwagę, czy bonus jest 100% równowartością depozytu, czy też jest to 50% czy 75%. Z taką sytuacja mamy do czynienia w Forbet bonus. Bukmacher zachwala swój bonus podkreślając kwotę czyli 1200 złotych, ale tylko do 400 PLN jest to 100%. Drugi depozyt to 75% wpłaty do 400 PLN, a trzeci już tylko 50%.

W praktyce, aby otrzymać 400 złotych bonusa w kontekście trzeciego depozytu należy zdeponować 800, a nie 400 złotych. Dlaczego to tak ważne? Ponieważ celem skorzystania z bonusa na start w iForbet należy jeden raz obrócić depozytem, po kursie nie niższym niż 2.00. Oznacza to po prostu, że trzeba zaryzykować własne środki depozytowe. Z oczywistych powodów korzystniejszym dla gracze jest rozwiązanie, gdzie ryzykuje się mniejszą kwotą własnych środków niż wyższą. Co ciekawe w związku z konkurencją na polskim rynku bukmacherskim zdarzają się już sytuacje, na razie są to wyjątki iż bonus nas start 2018 wynosi więcej niż 100%, Etoto bukmacher za pierwszy depozyt do kwoty 50 PLN, oferuje 200% bonus do 100 złotych. Naturalnie bukmacher podkreśla 200% i kwotę 1000 PLN i dopiero w regulaminie okazuje się, że 200% dotyczy tylko i wyłącznie depozytu do kwoty 50 złotych, ale właśnie po to są takie serwisy jak nasz, gdzie dokładnie analizujemy zapisy regulaminowe.

Może się wydawać iż wszystko jest oczywiste warto zapoznać się z regulaminem, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Z reguły gracze patrzą tylko na kwotę oferowanego. Jak to na ogół bywa w życiu nie ma nic za darmo. Nie warto myśleć, „O 500 PLN bonusa, o łatwa kasa”. Przyjrzymy się dokładniej ofercie bonusowej legalnych bukmacherów w Polsce.

Bonusy bukmacherskie czyli na co zwracać uwagę poza kwotą

Dla użytkowników naszego serwisu przygotowaliśmy tabelę, w której zawarliśmy punkty na które szczególnie warto zwrócić uwagę czytając regulamin oferty powitalnej.  Warto się przyjrzeć, czy bukmacher wymaga od nas obrotu jedynie środkami bonusowymi, tak czyni przykładowo STS, czy też należy obrócić także bonusem. Bukmacher Etoto chwali się 1000 złotowym bonusem, ale warto pamiętać o konieczności obrócenia 4-krotnie nie tylko bonusem, ale także depozytem. W naszym odczuciu bardziej fair byłoby napisać iż wymagany obrót wynosi 8x depozytem, a nie 4 x (depozyt + bonus), ale ponownie z powodów marketingowych i celów sprzedażowych komunikuje się 4, a nie 8.

Żyjemy w takich czasach, że każdy z nas musi się pogodzić z faktem, że jest bombardowany przekazem sprzedażowym. Czasem wymagany jest obrót depozytem, aby aktywować bonus, tak czyni choćby najmłodszy bukmacher Totalbet, który wymaga obrócenia depozytem dwoma odmiennymi kuponami po kursie nie niższym niż 2.00. Kolejny niezwykle istotny element to minimalny akceptowalny kurs po jakim gracze mogą dokonywać obrotu. W Fortunie jest to 1.90, ale w Etoto aż 2.20. W Totolotku jest to kurs 2.00 przy konieczności 3-krotnego obrotu środkami bonusowymi jak i własnymi. Idźmy dalej, legalni bukmacherzy w Polsce często zaliczają do obrotu bonusem bukmacherskim jedynie kupony z liczbą zdarzeń nie mniejszą niż 3.

Elementem na który niewielu, szczególnie początkujących graczy zwraca uwagę jest liczba dni, którą bukmacher przyznaje na spełnienie wymogów co do obrotu. W Fortunie jest to 30 dni, w STS bez ograniczeń, ale u bukmachera Forbet czy Lvbet zaledwie 30. Widoczna jest tendencja skracania okresu, który przysługuje graczom do wykonania minimalnego obrotu. Bardzo fair postawą wyróżnia się STS bukmacher, który jako jedyny nie limituje czasu na wykonanie obrotu, także 180 dni w bukmacher Totolotek to sensowny okres czasu, przy 30-tu warto się zastanowić czy starczy czasu. Presja czasu nie działa korzystnie, może wymuszać konieczność zmiany strategii gry, a to z kolei prosta droga do popełnienia błędów. Kolejna swoista pułapka o której wiedzą tylko doświadczeni gracze to maksymalny dzienny limit kwoty zaliczanej do wymaganego obrotu.

Przykładowo Milenium bukmacher ustalono go na 10%, po przekroczeniu tego poziomu obrót nie będzie po prostu zaliczany, nieświadomych tego faktu graczy czeka bardzo nieprzyjemna niespodzianka. Opisując bukmachera Milenium zilustrowaliśmy ten 10% wymóg przykładami, aby gracze korzystający z naszego serwisu mieli pełny przegląd sytuacji i mogli decydować się na skorzystanie z ofert bonusowych w pełni świadomy sposób. Kolejne elementy o których na ogół nie wiedzą wszyscy gracze to fakt iż decydujące znaczenie ma data rozliczenia kuponu, należy także zwrócić uwagę, że niektóre rodzaje wnoszonych zakładów nie są zaliczane do obrotu, na ogół są to zakłady z oferty Hit Dnia, Totalizatory, Zakład Systemowy, który część graczy można znać pod nazwą zakładu rozpisowego czy wszystkie wypłaty zrealizowane korzystając z funkcji Cash Out. Poniżej weźmiemy pod lupę każdy z bonusów powitalnych dostępnych u legalnych, polskich bukmacherów. Naprawdę warto czytać regulaminy dedykowane do ofert bonusowych, aby uniknąć później bardzo nieprzyjemnych niespodzianek.

Analiza przypadku bonusa powitalnego od depozytu bukmacher Fortuna 100% do 1000 złotych


fortuna
Jako, że Fortuna jest pierwszym bukmacherem, którego bonus powitalny opisujemy, jej najwyższy kod promocyjny znajdziecie na https://www.bukmacher-legalny.pl/kod-promocyjny-fortuna-bonus-na-start/. Warto sprawdzić i zgarnąć bonus wyższy niż w standardzie. Tymczasem wprowadzimy kilka definicji podstawowych pojęć związanych z ofertami bonusowymi w zakładach bukmacherskich. Omawiając kolejnych bukmacherów skupimy się już tylko na kluczowych zapisach regulaminowych. W Fortunie przewiduje się bonusy bez depozytu, ale o nich powiemy więcej nieco dalej.

Czas na aktywację

Jest to okres w którym należy zakończyć proces rejestracji konta w Fortunie celem aktywacji bonusu. Jeżeli w podanym okresie uczestnik nie ukończy rejestracji konta wówczas traci prawo do otrzymania środków bonusowych

W przypadku 100% bonusa w Fortunie do 1000 złotych, czas na dokończenie procesu rejestracji wynosi 10 dni.

Czas na przelew

Jest to okres w którym należy wykonać przelew. W sytuacji gdy przelew nie zostanie wykonany w wymaganym okresie wówczas gracz w Fortunie utraci prawo do otrzymania bonusu.

Maksymalny Bonus

Oznacza kwotę maksymalnego dopuszczalnego bonusa.

Procent od Wkładu

Oznacza procentową wartość bonusu w stosunku do kwoty wkładu objętego bonusem

W Fortunie procent od wkładu wynosi 100%, czyli wysokość bonusu wynosi 100% pierwszej wpłaty na konto w Fortunie. Jeżeli gracz wykona przelew na kwotę 200 złotych może otrzymać 200 złotych bonusu. Należy zwrócić uwagę, że niezależnie od wysokości pierwszego depozytu, maksymalna kwota bonusu to 1000 złotych. Jeżeli zatem gracz zdeponuje 750 złotych i tak maksymalna kwota wynosi 1000 złotych.

Czas na grę

Jest to okres, w którym gracz musi wykonać pierwszy zakład na wymagany obrót. Jeśli w danym okresie czasu uczestnik oferty promocyjnej w Fortunie nie wykona wymaganego obrotu, wówczas traci prawo do otrzymania środków bonusów lub ich części.

Obrót

Oznacza wymagany obrót z wyłączeniem obrotu wykonanego w ramach Sportów Wirtualnych. Po wykonaniu obrotu, użytkownik konta w Fortunie nabywa prawo do otrzymania pieniędzy w ramach bonusu lub jego części.

W Fortunie w opisywanym przypadku bonusu 100% do 1000 złotych celem otrzymania bonusu gracz musi w okresie 60 dni obstawić czterokrotność pierwszego depozytu, czyli jeżeli nasz pierwszy depozyt wynosił 200 złotych, należy wykonać obrót równy 800 złotych. Dodatkowym wymogiem i ograniczeniem narzuconym przez Fortunę jest to iż do obrotu naliczane są jedynie kupony wniesione z minimum trzema zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1.90. Do obrotu nie są naliczane Sporty Wirtualne. To bardzo ważne, aby zwracać uwagę nie tylko na samą kwotę, ale także jaki jest wymagany minimalny kurs czy minimalna liczba zdarzeń na kuponie.

Obrót Pierwsza Rata

Wyraża procentową wartość obrotu po wykonaniu którego gracz nabywa prawo do uzyskania raty bonusu.

Minimalne AKO (Akumulator)

Wyraża minimalną liczbę meczy, które należy zawrzeć na wnoszonym kuponie tak, aby stawka za obstawiony kupon zaliczona została do wyliczenia obrotu.

Minimalny Kurs

Jest to minimalny kurs całkowity kupony, który musi charakteryzować się wnoszony kupon aby stawka kuponu zaliczona została do obliczenia obrotu.

W legalnych zakładach bukmacherskich Fortuna (najwyższy kod na  w przypadku 100% bonusu do 1000 PLN, po wykonaniu 20% wymaganego obrotu gracza otrzymuje pierwszą ratę bonusu właśnie w wysokości 20% maksymalnej kwoty bonusu. Po spełnieniu wymogu 100% wymaganego obrotu gracze otrzymują drugą ratę środków bonusów w wysokości 80% maksymalnego bonusu w Fortunie.

Dzienny Limit

Wyraża procentową wartość obrotu, która będzie zaliczana do wyliczeń obrotu.

W Fortunie dla bonusu powitalnego od depozytu maksymalny dzienny limit kwoty wliczanej do wymaganego obrotu wynosi 10%. Dla zobrazowania przykładem, jeżeli gracz zdeponował 100 złotych, a wykonany obrót wynosi 1000 złotych, to maksymalna dzienna kwota wliczona na poczet obrotu w zakładach bukmacherskich Fortuna wynosi 40 złotych. Gracze powinni pamiętać, iż kolejne zakłady wnoszone tego dnia nie będą już brane pod uwagę.

W przypadku oferty powitalnej Fortuny należy jeszcze napisać iż do wymaganego obrotu nie będą zaliczane zakłady, które zostały wcześniej wypłacone za pośrednictwem opcji Early Cashout oraz naturalnie zakłady, które zostały anulowane lub unieważnione.

Bonus bukmacherski od depozytu Totolotek


totolotek

Po dokładnym wyjaśnieniu na które zapisy z regulaminu zwracać uwagę w przypadku bonusa powitalnego w Fortuna, przyjrzymy się kluczowym zapisom bonusom powitalnym od depozytu u innych bukmacherów. Teraz pod lupę weźmiemy trzeciego pod względem udziału rynkowego bukmachera na polskim rynku czyli Totolotka.

Totolotek oferuje 1000 PLN bonusa na start, wpisanie uzgodnionego z pracownika Totolotka kodu PREZENT upoważnia do możliwości otrzymania lepszej niż standardowa oferty bonusowej dziś jednak przyglądamy się głównie zapisom regulaminowym.

Totolotek Bonus 100% od pierwszej wpłaty

Gracz otrzymuje bonus 100% od pierwszego depozytu do maksimum 1000 złotych. Bonus przyznawany jest graczom automatycznie, ale udział w promocji rozpoczynany jest z chwilą zawarcia zakładu z salda bonusowego. Środki wygrane z bonusa są automatycznie dodawane do salda głównego i gracze mogą je wypłacić po spełnieniu wymogów obrotu.

Totolotek bukmacher wymagany obrót bonusa powitalnego od depozytu = 3 x (bonus + depozyt). Należy zwrócić szczególną uwagę iż wymogiem obrotu obłożny jest nie tylko otrzymany bonus, ale także depozyt. Celem wypłaty środków zgromadzonych na koncie po aktywacji bonusu, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej 3 x otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty czyli depozytu. Wymagany obrót zaliczany jest od chwili pierwszego zagrania za środki bonusowe. Zakłady wniesione za środki bonusowe muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem nie niższym niż 2.00. Podobnie zakłady obstawione z salda głównego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00. Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa) lub zakłady w których nastąpiło unieważnienie kursu w zakładzie (zmiana kursu na 1,00) nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu. Okres czasu w jakim należy wykorzystać środki bonusowe wynosi 180 dni. Po tym terminie niewykorzystane środki bonusowe są wyzerowane czyli przepadają.

Bonus bukmacherski startowy STS od depozytu

Przyglądamy się zapisom regulaminowym bonusu powitalnego u lidera polskiego rynku bukmacherskiego czyli zakładów bukmacherskich STS.

Celem przeniesienia salda konta bonusowego na konto podstawowe, gracz jest zobowiązany w terminie 120 dni (update kilka tygodni temu bukmacher STS zdecydował się nie limitować liczby dni potrzebnych na wykonanie obrotu), od chwili zasilenia konta z bonusem dokonać w koncie bonusowym za łączną stawkę 3x bonus, z kursem całkowitym nie niższym niż 1.91. Warto także zwrócić uwagę, iż ewentualnej wypłaty pierwszego depozytu do kwoty 1000 złotych polskich można wykonać dopiero po wniesieniu dowolnych zakładów za łączną stawkę, która odpowiada 1x kwoty depozytu przy minimalnym kursie łącznym wynoszącym 1.5. Kwota pierwszego depozytu powyżej kwoty 1000 PLN może być wypłacona w każdym momencie. Gracze powinni także pamiętać iż otrzymane środki bonusowe nie mogą zostać wykorzystane na zakłady „Hit Dnia” i „Maxikombi”.

Dla przypomnienia „Maxikombi” to zakład systemowy, jest to typ zakładu, który stanowi zbiorcze zestawienie zakładów cząstkowych typu AKO i/lub SOLO wniesionych na jednym kuponie. Każdy z tych zakładów cząstkowych lub ich kombinacji, choć znajduje się na jednym wspólnym kuponie, traktowany jest jako oddzielny dowód obstawienia zakładu.  Ponieważ zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych zwolnione od podatku są świadczenia, gdzie jednorazowa wartość nie jest wyższa niż 200 złotych w sytuacjach, kiedy bonus będzie wyższy niż 200 złotych gracz otrzymuje bonus wraz z kwotą stanowiącą 10% wartości środków bonusowych, która jest pobierana przez STS celem pokrycia zobowiązań podatkowych. Także w regulaminie STS znajdziemy zapis iż uczestnictwo w ofercie bonusowej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, gracze zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Bonus bukmacherski Milenium punkty na które należy zwrócić uwagę


milenium

Uczestnik oferty bonusowej jest upoważniony do otrzymania bonusa równego kwocie pierwszego wpłaconego depozytu na konto gracza. Kwota bonusa jest ograniczona dla jednego klienta do kwoty 760 złotych bez względu na wysokość wpłaconej przez klienta kwoty pierwszego depozytu.

Kwota obrotu jest określona w następujący sposób, 4x kwoty pierwszego wpłaconego depozytu lub 3040 złotych w sytuacjach gdy kwota pierwszego wpłaconego depozytu przekracza 760 polskich złotych. Celem otrzymania bonusa bukmacherskiego gracz musi w terminie 60 dni od dnia pozytywnej weryfikacji konta gracza wnieść, jednokrotnie lub wielokrotnie zakłady bukmacherskie online za łączną kwotę równą lub większą kwocie obrotu z kursem ogólnym każdego zakładu nie

mniejszym niż  2.00. Po wniesieniu w terminie sześćdziesięciu dni od dnia pozytywnej weryfikacji konta gracza zakładów bukmacherskich przez Internet za łączną kwotę równą 20% kwoty obrotu z kursem ogólnym każdego zakładu nie mniejszym niż  2,00, do konta gracza zostanie dopisana

kwota stanowiąca 20% bonusu. Pozostałe 80% bonusu zostanie dopisane do konta gracza po spełnieniu wszystkich pozostałych określonych warunków. Do obrotu nie są wliczane zakłady rozpisowe, Totalizator, ze zdarzeniem należącym do grup „Typ dnia” lub gy kurs łączny jest niższy niż 2.00.

Rekomendujemy zwrócić szczególną uwagę na poniższy punkt z regulaminu bonusa powitalnego w Milenium.

W jednym dniu kalendarzowym może być zaliczone maksymalnie 10% kwoty obrotu liczone jako suma stawek ze wszystkich kuponów rozliczonych w tym dniu spełniających warunki promocji. Każdy wniesiony kupon, którego stawka spowodowałaby przekroczenie tego limitu nie będzie brany pod uwagę pomimo spełniana pozostałych warunków promocji.

Jak dokładnie działa limit 10% kwoty obrotu naliczanego do bonusa?

Limit 10% funkcjonuje w taki sposób, że w jednym, danym dniu kalendarzowym nie można mieć zaliczone więcej, niż  10% kwoty obrotu. Przykładowo, jeżeli pierwsza wpłata wynosi 200 polskich złotych, to wymagana kwota obrotu wynosi 800 zł, co stanowi 4x pierwszy depozyt. Znaczy to, iż w danym, jednym dniu kalendarzowym do promocji bonus powitalny zaliczane zostanę tylko kupony rozliczone w tym dniu, które były nabyte łącznie za nie więcej niż 80 zł. Jeśli limit wynosi 80 zł, a pierwszego dnia promocji zostaną rozliczone zakłady za 200 zł, to do  promocji zaliczą się kupony za kwotę nie większą niż 80 zł. Pozostałe kupony nie będą brane pod  uwagę pomimo spełniania innych warunków promocji. To bardzo ważny punkt z regulaminu Milenium na który każdy ze świadomych graczy powinien zwrócić uwagę. Należy także podkreślić iż nie ma znaczenia kolejność wnoszenia zakładów, w kontekście wymogów bonusowych znaczenie ma data i godzina rozliczenia kuponu. Pod uwagę brana jest właśnie tylko i wyłącznie data i czas rozliczenia zakładu/kuponu. Należy zatem pamiętać, że wymaganą kwotę bonusu można zrealizować najkrócej w 10 dni, żeby osiągnąć ten cel niezbędne jest codzienne rozliczenie wniesionych kuponów na równowartość 10% kwoty obrotu. Bonus zostanie dopisany do konta gracza w ciągu 3 dni po spełnieniu opisanych wymogów.

Dla pełnej jasności jeszcze na przykładzie zobrazujemy  co dokładnie chodzi z tą kolejnością rozliczenia zakładów w zakładach bukmacherskich Milenium w kontekście bonusa powitalnego? Jaki to ma wpływ na ofertę powitalną? Ze względu na fakt, iż bukmacher Milenium ustalił limit 10% kwoty obrotu, jaki może zostać zrealizowany w jednym dniu, bardzo ważna  jest kolejność rozliczanych zakładów. Niezbędne jest sprawdzenie, czy któryś z zakładów nie przekracza wspomnianego limitu. Poniżej prezentujemy przykład dla gracza zakładów bukmacherskich Milenium, którego limit dzienny kwoty obrotu wynosi 80 polskich złotych. Graczowi temu rozliczone zostały w danym dniu cztery kupony: o godz. 8:50 za 20 zł, o 8:55 za 40 zł, o 9:40 za 10 zł, o 9:59 za 70 zł. Już pierwsze trzy kupony dają kwotę równą 20 zł+ 40 zł + 10 zł = 70 zł i taka właśnie  będzie kwota obrotu zaliczona klientowi w danym dniu. Czwarty kupon nie zostanie wzięty pod  uwagę, bo doszłoby do przekroczenia limitu (20 zł + 40 zł + 10 zł + 70 zł = 140 zł > 80 zł).

Forbet bonus bukmacherski na start 


forbet

Przyjrzymy się teraz punktom, które rozsądny gracz powinien zwrócić uwagę w Forbet. Tak jak wcześniej nieco mniejszą uwagę zwracamy na kwoty bonusów, którymi kuszą nas bukmacherzy raczej na zapisy, które bukmacherzy umieszczają w swych regulaminach „małym druczkiem”.

Jeżeli gracz zarejestruje się, za kolejne trzy depozyty może otrzymać następujące bonusy: pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł, drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł, trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł. Łącznie za trzy depozyty można uzyskać aż 1200 PLN bonusu. Po każdym depozycie bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykorzystania depozytu. Celem odblokowania środków bonusowych należy dokonać 1x depozytem po kursie łącznym nie niższym niż 2.0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie. Kluczowe jest to czy kupon został rozliczony. Do odblokowania środków bonusowych nie zaliczane się kupony systemowe. Celem wypłaty środków bonusowych należy dokonać 4x obrotu wnosząc kupony posiadające minimum 3 zdarzenia, każde z kursem nie niższym niż 1.30. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni od momentu jego aktywacji, warto tutaj jeszcze raz przypomnieć, że w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone.

Bonus bukmacherski w Lvbet


lvbet
Bonus powitalny w LVbet jest dostępny przy pierwszej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu. Minimalny depozyt pozwalający na skorzystanie z bonusa z mnożnikiem x100 to 50 PLN. Maksymalny bonus, czyli równowartość 1000 złotych, będzie przyznawany w następujący sposób – gracz otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1% swojej wpłaty maksymalnie 10 PLN przy wpłacie 1000 PLN, przy wpłacie wyższej niż 1000 złotych, na przykład 1400 PLN. Gracz otrzyma maksymalny bonus w wysokości 10 złotych. Środki bonusowe z mnożnikiem mogą zostać wykorzystane w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem zostanie wyświetlona dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x100, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 100, w efekcie gracz otrzyma ekwiwalent nawet do 1000 PLN. Zilustrujemy to następującym przykładem wpłata wynosi 1000 PLN, Bonus 10 PLN, Stawka: 8,80 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x100, kurs finalny kuponu: 250, wygrana: 2200 PLN. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich. Zakłady wnoszone za środki własne nie mogą być przeciwstawne w stosunku do zakładu bonusowego z mnożnikiem. Przykład: jeśli w zakładzie bonusowym postawiony mecz pomiędzy drużynami X – Y i stawiamy na drużynę X, to nie jest dopuszczalne postawienie przeciwstawnego zakładu na drużynę Y za środki własne. Celem wykorzystania bonusu z mnożnikiem, gracz musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem. Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.

Wykorzystanie bukmacherskiego bonusu powitalnego w LVbet będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu 2.50 lub wyższych oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25. Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem podlega 4x obrotowi bez ograniczeń czasowych po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jeden wybór powinna mieć kurs nie niższy niż 1.50 . Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 4x obrotu depozytem, niezależnie od statusu zakładu. Przy wpłacie powyżej 1000 złotych, przykładowo 1400 złotych wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 PLN. W sytuacji gdy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu wymóg ten jest anulowany.

Bonus bez depozytu

W podanych wyżej przykładach liczy się depozyt. Natomiast wielu graczy zastanawia się pewnie czy możliwe są bonusy bez depozytu, który należy wpłacić na start? Niektóre zakłady przewidują taką promocję, ale chcąc uzyskać bonus bez depozytu należy uważnie przeczytać regulamin. Bukmacherami, którzy oferują bonus bez depozytu są Totolotek, Fortuna, Milenium, LVbet oraz STS. Zatem jest możliwość uzyskania bonusu bez depozytu.

Bonus bez depozytu to świetna opcja, kiedy chcemy spróbować swoich sił w zakładach, ale wolimy operować kwotami bonusowymi.

Jak uzyskać bonusy bukmacherskie bez depozytu? Poniżej przedstawiamy listę sposobów na bonus bez depozytu:

1. Bonusy bez depozytu da się uzyskać dzięki aplikacji mobilnej.
2. Często dzięki kodom promocyjnym można dostać bonus bez depozytu. Trzeba umieć szukać takich ofert.
3. Kod Maxbonus u Totolotka spowoduje aktywowanie opcji bonus bez depozytu.
4. W Fortunie bonus bez depozytu dostępny jest w chwili, gdy gra się za punkty lojalnościowe tego bukmachera.
5. Niekiedy Freebet określa się jako bonus bez depozytu, choć są drobne różnice. Niemniej, jest to również ciekawa opcja.
6. STS oferuje niestety najmniej korzystną opcję na bonus bez depozytu, warunki bonusu trudno jest spełnić.

To większość aktualnych metod na to, jak zdobyć bonusy bez depozytu. Jednakże warto pamiętać, że bukmacher bez depozytu w większości przypadków na grę nie pozwoli.
Można by pomyśleć, że bukmacher bez depozytu może nie być do końca uczciwy, bo w końcu nie ma nic za darmo. Mimo wszystko nie ma się czego obawiać, to kolejna opcja promocyjna.
Taki bonus bez depozytu firma zwróci sobie w inny sposób i jednocześnie zyska klienta. Wytrawni gracze regularnie polują na bonusy bez depozytu, dlatego takie akcje ograniczone są czasowo. Warto więc sprawdzać strony internetowe dotyczące legalnych bukmacherów – zawsze może znowu się pojawić bonus bez depozytu.

Cashback u bukmachera

Bez wątpienia bonusy bez depozytu są najciekawszym elementem tego artykułu, aczkolwiek to nie jedyne opcje, które gracz może otrzymać. Jeśli poruszamy temat bonusów, za chwilę opowiemy o opcjach Cash-Out i Cashback. Cashback u bukmachera to zakład, który się zwróci w przypadku nietrafionego typowania. Nie należy mylić Cashbacku z opcją Cash-Out. Najlepszy Cashback znajdzie się chociażby u bukmachera LVbet. U tego bukmachera Cashback przybiera opcję „Bezpieczny kupon 5+”. Niezależnie od zakładu, Cashback bukmacher wypłaci na konto gracza tak samo, jak każdy inny bonus.

Sporty wirtualne nie są wliczane do obrotu depozytem, ani też nie mogą zostać użyte na kuponie z mnożnikiem. Cash-Out nie może być użyty w zakładzie bonusowym. Zakłady z opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu depozytem.

Etoto i jego bonus bukmacherskie na start

etoto

Czas na przyjrzenie się ofercie bukmacherskiego bonusa powitalnego bukmachera Etoto, który w ostatnich miesiącach przeszedł duże zmiany zarówno jeżeli chodzi o wygląd strony internetowej oraz ambasadorów brandu, którzy rozpoczęli z nim współpracę.

Bonus powitalny w Etoto nosi chwytliwą marketingowa nazwę Gra Ofensywna. Skorzystanie ze oferty bonusowej Gra Ofensywna wyklucza skorzystanie z innej oferty bukmachera Etoto pod nazwą Kasozwrot i odwrotnie.  Każdy uczestnik, który zarejestrował się wybierając ofertę Gra Ofensywna może otrzymać bonus w wysokości 100% wpłaconej kwoty do kwoty maksymalne 1000 złotych (do 50 złotych bonus wynosi 200%). Od momentu zaksięgowania bonusu uczestnik ma 30 dni na obrót kwotą równą 4x (depozyt + bonus). Po rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, uczestnik korzystający z powitalnego bonusa bukmacherskiego w Etoto będzie mógł bonus wypłacić. Jeżeli gracz nie zdąży obrócić sumą bonusu w podanym terminie, bonus przepada. Celem tego, aby obstawiony zakład został zaliczony do obrotu, musi spełniać każdy z następujących warunków. Zakład pojedynczy o kursie minimalnym 2. 20 lub zakład wielokrotny o łącznym kursie nie niższym niż 2.20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1.30. Zarówno zakłady przedmeczowe jak i „na żywo” zaliczane są do obrotu.

Bonus bukmacherski najmłodszego bukmachera na rynku czyli Totalbet

Przegląd powitalnych bonusów bukmacherskich od depozytu kończymy na dokładnym przyjrzeniu się regulaminu bonusa bukmacherskiego w zakładach bukmacherskich Totalbet. Bukmacher ten jest podmiotem o najkrótszym stażu na polskim rynku bukmacherskim, posiada licencje dla usług online od zaledwie kilku miesięcy.

W zakładach bukmacherskich Totalbet bonus powitalny funkcjonuje pod nazwą BONUS 500 i jest przeznaczony wyłącznie dla nowych graczy oraz powiązany jest naturalnie z dokonaniem pierwszego depozytu. Warunkiem uczestnictwa w ofercie BONUS 500 jest zaznaczenie stosownego pola podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Niezaznaczanie wspomnianego pola podczas rejestracji wyklucza  gracza Totalbet z możliwość uczestnictwa w BONUSIE 500. Uczestnictwo w BONUSIE 500 jest dobrowolne. Klienci z tytułu udziału w ofercie powitalnej są uprawnieni do otrzymania nagrody w postaci jednorazowego doładowania salda bonusowego w wysokości pierwszego wpłaconego depozytu. Bez względu na wysokość wpłaconej przez gracza kwoty pierwszego depozytu, maksymalny bonus wynosi 500 złotych polskich. Po złożeniu pierwszego depozytu bonus pozostaje nieaktywna do gry. Celem aktywacji środków bonusowych należy dokonać obrotu depozytem wnosząc minimum dwa odmienne kupony, każdy o kursie łącznym nie niższym niż 2.00. Dopiero po dokonaniu opisanego obrotu bonus zostanie aktywowany do gry. Celem przeniesienia środków z salda bonusowego gracz musi dokonać wymaganego zawarcia dowolnych zakładów AKO za łączną stawkę odpowiadającą 6x kwoty przyznanego bonusa. Należy pamiętać, że każdy z zakładów musi posiadać minimum 3 zdarzenia z minimalnym kursem łącznym 2,00 oraz kursem minimalnym każdego zdarzenia 1,20. Do wymogów obrotu nie są zaliczane zakłady wypłacone za pomocą opcje Cash-Out.

Termin ważności bonusa został określony jako 60 dni i jest liczony od momentu przyznania bonusa bukmacherskiego. Po tym okresie  niewykorzystane środki z salda bonus ulegną wyzerowaniu.

Pzbuk bonus


pzbuk

Jesienią 2018 roku kilka podmiotów otrzymało licencje i pojawiają się kolejne strony bukmacherskie. Jedną z takich stron bukmacherskich jest właśnie Pzbuk nawiązujący do polskie zakłady bukmacherskie. W pzbuku zamiast klasycznego bonusa od depozytu postawiono na cashback, jeżeli gracz jest zainteresowany skorzystaniem z oferty na start w pzbuku najpierw musi zostać zweryfikowany jego numer komórki, a następnie postawić zakład akumulowany o kursie nie niższym niż 2.0. Zakład który kwalifikuje się do skorzystania z tej oferty to 50 złotych. Otrzymany freebet może zostać wykorzystanie tylko i wyłącznie na zakłady akumulowane z kursem nie niższym niż 2.0. Punktem na który niewątpliwie należy zwrócić uwagę jest zapis z bukmacher pzbuk, który stanowi iż wygrane z cashbacka dotyczą, obejmują jedynie kwotę obstawioną ponad stawkę wniesionego kuponu. Korzystnym dla graczy rozwiązaniem w przypadku tej oferty casbhack jest to, iż ewentualne wygrane nie są objęte wymogiem obrotu przed dokonaniem wypłaty. Uczestnik ma dwa miesiące czasu, czyli 60 dni na skorzystanie z tego darmowego zakładu z pzbukiem.

Podsumowując, jak zaprezentowaliśmy powyżej wyróżnić można naprawdę wiele elementów na które uwagę powinien zwrócić świadomy gracz, który rozważa skorzystanie z bukmacherskiej oferty powitalnej bukmachera, kwota jest tym, co bukmacherzy mocno akcentują na swoich banerach, ale to wymogi obrotowe, minimalny akceptowalny kurs, konieczność wnoszenia akumulowanych kuponów i po jakim minimalnym kursie, okres, limit czasu mierzony w dniach przyznawany na wykonanie obrotu czy inne regulaminowe kruczki, które opisaliśmy powyżej jest tym na co gracze powinni przede wszystkim zwracać uwagę, a nie jedynie sama kwota.

Dowiedź się również:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bonus_powitalny

https://pl.wikipedia.org/wiki/Hazard

Najlepsze bonusy bukmacherskie

BukmacherBONUSOferta specjalna
fortuna kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
pzbuk kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 300 zł
Nasz bonus: 300 zł + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
sts kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 29 zł freebet

Wybór graczy

Odbierz
forbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 zł EXTRA)

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
totolotek kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1100 zł
Nasz bonus: 1111 zł + 25 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
lvbet kursy bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Polecamy:
ranking bukmacherów
zakłady bukmacherskie przez internet
fortuna zakłady bukmacherskie
legalni bukmacherzy
typy bukmacherskie
zakłady bukmacherskie forbet
zakłady bukmacherskie totolotek
zakłady bukmacherskie lvbet
zakłady bukmacherskie efortuna
obstawianie meczy
obstawianie meczy
typy bukmacherskie online
legalni bukmacherzy

UdostępnijKontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi