Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi
Bonus 200 zł na sporty wirtualne od LVbet
Dodano: 18 kwietnia 2019

Bonus 200 zł na sporty wirtualne od LVBet


Jeżeli typujesz sporty wirtualne lub zawsze chciałeś spróbować swoich sił w tego typu zakładach, to teraz masz do tego bardzo dobrą okazję.

Oto bukmacher LVbet przygotował promocję, w której wpłacając środki na swoje konto, otrzymasz bonus od dokonanego depozytu, do kwoty 200 zł. Bonus będziesz mógł wykorzystać właśnie w typowaniu wyników sportów wirtualnych na stronie LVBet.

Co to są sporty wirtualne?
To generowane komputerowo rozgrywki, które trwają z reguły kilka minut. Gracz może śledzić akcję na ekranie z generowaną komputerowo wizualizacją, która przedstawia aktualny przebieg danego zdarzenia. Do wyboru mamy wydarzenia z piłki nożnej, wyścigów samochodowych, wyścigów konnych, wyścigów psów lub zaprzęgów konnych oraz tenisa. Zaletą sportów wirtualnych jest szybkie tempo rozgrywki i rozliczania postawionych na nie zakładów.

Obstaw sporty wirtualne w LVbet z bonusem do 200 zł. Wpłać środki i odbierz bonus już teraz. Wysokość bonusu to 50% od depozytu maksymalnie do 200 zł. Wpłacając 400 zł, otrzymasz bonus 200 zł na grę.

Promocja LVbet na sporty wirtualne potrwa do 21.04.2019.

Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 20 PLN.

Środki bonusowe, podlegają 6-krotnemu obrotowi tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych. Zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo nie wliczają się do obrotu bonusem.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w LVbet, kliknij poniższy link i załóż nowe konto u tego bukmachera wpisując nasz kod PREZENT, a oprócz standardowej oferty powitalnej, bonusu do 1500 zł, otrzymasz specjalny freebet 20 zł.

lvbet baner oferta


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi