aplikacja-mobilna-totolotek
Dodano: 25 czerwca 2018

Aplikacja mobilna Totolotektotolotek
Totolotek to najdłużej działający bukmacher w Polsce, posiada 20 letnią tradycję i ponad 350 punktów przyjmowania zakładów w największych miastach. W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Pewnie nie pamiętacie, jak wyglądała strona Totolotka w 2013, o tak:

totolotek1

Technologicznie Totolotek stara się doganiać najlepszych i od tamtego czasu naprawdę zrobił duże postępy. Po ostatniej zmianie wyglądu strony nie wygląda już tak topornie i nie przypomina programów na Windows 95. Odświeżony, z przyjazną mobilną stroną internetową zaczyna nie odstawać i na pewno jest liczącym się graczem na Polskim rynku zakładów bukmacherskich. Ale co jeszcze świadczy o podążaniu za trendami? Oczywiście aplikacja mobilna. Gracze spędzają tyle czasu na swoich telefonach, że grzechem jest nie mieć szybkiej, ładnej i funkcjonalnej aplikacji na Androida i iOS. Czy aplikacja mobilna Totolotek taka jest? Sprawdzimy

Jak pobrać aplikację mobilną Totolotek

Jeżeli znudzi nam się korzystanie ze strony m.totolotek.pl, która swoją drogą jest bardzo przyjazna użytkownikowi powinniśmy pobrać aplikację by móc jeszcze szybciej obstawiać mecze. Jak to zrobić? Akurat w przypadku Totolotek jest to bardzo proste, po wejściu na stronę mobilną pojawia nam się górny pasek z informacją, że możemy pobrać aplikację klikając w button. Nawet zamykając pasek, możemy nadal ją pobrać z wysuwanego menu po lewej strony. Widać, że Totolotek chcę aby jego użytkownicy korzystali z aplikacji zamiast strony. To oczywiste.

Chcąc pobrać plik totolotek.apk przechodzimy jeszcze przez podstronę gdzie jest wyjaśnione jest, że należy pozwolić na instalację z nieznanych źródeł. Sama instalacja trwa szybko i już możemy cieszyć się nową aplikacją bukmacherską.

Funkcjonalność aplikacji mobilnej Totolotek

Aplikacja jest naprawdę dopracowana. Działa szybko i jest porównując aplikacje konkurentów bardzo rozbudowana. Dwie rzeczy których brakowało w Milenium działa bez zarzutu, zaznaczamy wybrany kurs i odznaczamy jednym kliknięciem. Działa cofanie tak samo jak przy przeglądaniu stron internetowych więc nawigacja między poszczególnymi ekranami jest szybka i intuicyjna. Ilość wyborów pojawia się w prawym górnym rogu na ikonie kuponu. Obok kuponu są jeszcze ikony wpłaty, konta oraz wylogowania. Metody wpłat jakie są dostępne są jednak dosyć ubogi. W aplikacji jest możliwy depozyt tylko poprzez dotPay. Przy wpłacie możemy wpisać kwotę ręcznie lub wybrać zaproponowaną kwotę. Depozyt przez dotPay pozwala na szybką wpłatę poprzez karty płatnicze, poprzez szybki przelew ze wszystkich banków dostępnych w Polsce, poprzez Paysafecard lub nawet zwykły przelewem pocztowych.

 

Po wejściu na swoje konto mamy kilka dodatkowych opcji, takich jak historia wpłat i wypłat lub historia zakładów. Oczywiście możemy także ustawić swoje limity na grę, zmienić hasło lub sprawdzić jaki aktualnie bonus nam przysługuje.

aplikacja-totolotek7

Ciekawą opcją jest tzw. QuickBet. Jeśli nie masz pomysłu co obstawiać możesz skorzystać z podpowiedzi. Wybieramy kwotę jaką chcesz obstawić, ile chcesz ewentualnie wygrać i ile zakładów chcesz obstawić. System wygeneruje kupon sam a graczowi tylko pozostanie jego akceptacja. Czy warto z tego korzystać, to już zostawiamy samym graczom/

Podsumowując aplikacja Totolotka jest naprawdę przyjazna i dopracowana. Nie znaleźliśmy większych błędów czy nieudogodnień.

 

Nasza ocena 4.5/5


totolotek


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi