Dodano: 29 listopada 2018

30.11 Premier League – Cardiff vs Wolverhampton u Bukmacherów z polską licencją


Kto zwycięży w starciu angielskie Premier League? Cardiff czy Wolverhampton? typy piłka nożna

Wolverhampton to typowy angielski średniak. „Wilki” zajmują jedenaste miejsca w tabeli Premier League. Nastroje więc nie są najgorsze. W zgoła innych są natomiast piłkarze Cardiff. Klub z Walii zajmuje przedostatnie miejsce w stawce. Czeka ich więc ciężka walka o zachowanie ligowego bytu. „Wilki” liczą więc na łatwie trzy punkty, natomiast gospodarze na jakąkolwiek zdobycz, która poprawiłaby (choć trochę) ich sytuację w tabeli. Według popularnego serwisu Sofascore szanse na zwycięstwo przedstawiają się następująco:

Zwycięstwo Cardiff – 20 %
Remis – 21 %
Zwycięstwo Wolverhampton – 59 %

Jak więc widzimy, obstawienie X2 albo nawet 2 jest naturalną opcją, którą powinniśmy wybrać. Zdanie kibiców podzielają również legalni bukmacherzy online oraz eksperci piłkarscy na Wyspach Brytyjskich.

Zakłady sportowe w Polsce zapraszają wszystkie mecze angielskiej Premier League. Który z legalnych bukmacherów jest najlepszy?

Zakłady sportowe w Polsce to nie tylko Lotto Ekstraklasa! Dużym powodzeniem cieszą się również mecze angielskiej Premier League, która jest od lat jedną z najchętniej obstawianych lig na świecie. Poniżej przygotowaliśmy dla was zestawienie kursów u najpopularniejszych legalnych bukmacherów online na przykładzie omawianego powyżej meczu w którym to Cardiff City zmierzy się z Wolverhampton Wanderes.

Cardiff
x
Wolverhampton


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi