Francja vs Argentyna
Dodano: 28 czerwca 2018

30.06 World Cup – Francja vs Argentyna – Polscy bukmacherzy a MŚ 2018: Argentyna za burtą po 1/8 z Francją?


 

Czy Argentyna wygra MŚ w Rosji? Najlepsze strony bukmacherskie twierdzą, że Francja może być zbyt trudnym przeciwnikiem.

Argentyna może odetchnąć z ulgą. Po nieskutecznej grze z Islandią i fatalnej w starciu z Chorwacją, w końcu podopiecznym Jorge Sampaolego udało się wyrwać trzy punkty. Choć tym razem trener Argentyńczyków jest selekcjonerem tylko na papierze – nieoficjalnie mówi się, że w meczu „o wszystko” Albicelestes prowadził sam Leo Messi, co zresztą znalazło swoje potwierdzenie w kilku nagraniach ze spotkania z Nigerią. Udało się uratować honor aktualnych wicemistrzów świata, tym niemniej w 1/8 finału czeka ich piekielnie trudne spotkanie. Legalni bukmacherzy w Polsce pozbawieni są cienia wątpliwości, że mecz Francja Argentyna to będzie hit mś 2018. A nam pozostaje już tylko odliczać godziny, bo pierwszy mecz fazy pucharowej FIFA World Cup zapowiada się niezwykle ekscytująco.

Strony bukmacherskie w Polsce nie mają litości przed meczem Francja Argentyna

Co niezwykle istotne, można powiedzieć, że Francja osiągnęła swój cel minimalnym nakładem sił. Mecze z Australią i Peru nie były aż tak wymagające dla Trójkolorowych, jak mecze Argentyńczyków, a spotkanie z Danią było już tylko stricte formalnym przeczekaniem 90 minut. Bo podopieczni Didiera Deschampsa nie mieli już o co walczyć, wynik zadowalał obydwie strony, stąd też oszczędność w ruchach (i gwizdy po końcowym gwizdku). W starciu z Argentyną obraz gry będzie zgoła inny – trzeba będzie odciąć Leo Messiego od podań i zmusić argentyńską defensywę do popełnienia błędu. Niemożliwe? Francuzi po meczu Argentyna Chorwacja mogą spać spokojnie – piłkarze z Ameryki Południowej nie grają jak natchnieni, więc o zwycięstwo nie będzie trudno. Widzimy to my, widzą także legalne strony bukmacherskie, które oferują aż 3,40 za zwycięstwo Leo Messiego i spółki i 2,35 za triumf Trójkolorowych. Czy którakolwiek z drużyn zdoła awansować w regulaminowym czasie gry? Jeśli będzie potrzebny dodatkowy czas, wówczas stawki te rosną do odpowiednio: 10,00 i 7,50, z kolei w przypadku rzutów karnych możemy liczyć na 12,50 i 10,00. W każdym z wariantów faworytem są wicemistrzowie Europy. Czy słusznie? Finalne rozstrzygnięcie na dobrze nam znanej Kazań Arenie, już w najbliższą sobotę 30 czerwca o 16:00.

Autor: JB

Francja
x
Argentyna

Mecz na żywo

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi