Houston Rockets vs Golden State Warriors
Dodano: 27 maja 2018

29.05 NBA – Houston Rockets vs Golden State Warriors – Gra o wszystko. Bukmacherzy skreślają Rockets? Sprawdź i obstaw!


Zakłady bukmacherskie online: Rockets czy Warriors? Kto wygra NBA?

W bezpośrednich pojedynkach Houston Rockets z Golden State Warriors bilans wynosi 7:12. Choć drużyna z Kalifornii wygląda przy Rakietach jak weteran, wcale nie czuć przewagi obrońców tytułu. Przed spotkaniem decydującym o mistrzostwie Konferencji Zachodniej każda z ekip ma prawie równą szansę na finalne zwycięstwo. Tym razem nie liczy się cały dotychczasowy dorobek, ani nawet bilans zwycięstw z danym rywalem. W tym meczu znaczenie będzie miał tylko wynik wypracowany na parkiecie. Komu uda się zebrać więcej punktów, ten będzie mógł zostać mistrzem NBA. Polskie firmy bukmacherskie już zacierają ręce, bo to spotkanie może wygrać każdy.


fortuna-premierleague

Obstawianie meczy o takiej wadze jest niezwykle trudne, ale tym razem stawka jest jeszcze większa

Koszykarze z Houston mogliby już teraz świętować mistrzostwo Konferencji Zachodniej, gdyby tylko uniknęli wyjazdowej porażki w ostatnim meczu z Golden State Warriors. Przy stanie rywalizacji 3:2 mogli ją poprowadzić do rychłego zakończenia, jednak Wojownicy w porę zdołali postawić się rywalom. Przy remisie 3:3 już nie sposób mówić o jakiejkolwiek przewadze którejś z ekip – w grę nie wchodzi nawet atut własnego parkietu. Mając w pamięci sukcesy Golden State Warriors, strony do obstawiania meczy wybierają drużynę gości. Stąd właśnie stawki aż 2,77 na gospodarzy i 1,40 na Warriors. Nie da się ukryć, że jest to dość ryzykowne posunięcie ze strony buków. Nie zapominajmy, że to Rakiety wygrały rundę zasadniczą, a w późniejszych spotkaniach przekonujący wygrywały z Wojownikami. Dlatego stawki buków mogą dziwić – każdy, kto choć trochę pasjonuje się sportem wie, że nie należy skreślać ekipy z Houston. Wręcz przeciwnie – warto na nią postawić. Koniec końców, to na Golden State Warriors ciąży większa presja. I to taka, która może sparaliżować całą drużynę. A jak się stanie? Tego dowiemy się w nocy z poniedziałku 28 maja na wtorek 29 maja o 3.00.

Autor: JB

Houston Rockets
x
Golden State Warriors

Mecz na żywo

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi