Dodano: 26 kwietnia 2018

28.04 Bundesliga – Bayer Leverkusen – VFB Stuttgart


Legalne buki typują mecz Aptekarzy. Wskoczą na podium Bundesligi?

Gdzie obstawiać mecze Bundesligi? Pytanie nie GDZIE, ale JAK!

Ostatnią porażką 0:4 z Borussią Dortmund piłkarze Bayeru Leverkusen strasznie utrudnili sobie końcówkę sezonu. Choć boisko bezpardonowo zweryfikowało możliwości Aptekarzy, to jednak wszyscy mieli nadzieję, że starcie trzeciej i czwartej ekipy Bundesligi będzie świętem futbolu Fenomenalna postawa BVB sprawiła, że już prawie na pewno Bayer nie przeskoczy dortmundczyków w ligowej tabeli. Do końca sezonu pozostały trzy spotkania, a harmonogram jest korzystny dla trzeciej aktualnie ekipy Bundesligi. Czy mimo to piłkarze Heiko Herrlicha wskoczą na ligowe podium? Sprawdzamy, co mają do powiedzenia legalni bukmacherzy w Polsce.


fortuna-bundesliga

Strony bukmacherskie skreślają VFB Stuttgart. Słusznie?

Przed spotkaniem na własnym terenie z VFB Stuttgart nastroje są bojowe. Bo nawet, jeśli Aptekarze nie dogonią Borussi Dortmund, i tak muszą walczyć o swoje. Szczególnie, że za ich plecami, z ledwie dwupunktową stratą, czai się Hoffenheim. Stąd gigantyczna motywacja piłkarzy Bayeru Leverkusen, aby uporać się z klasyfikowanym na dziesiątym miejscu VFB Stuttgart. I rzeczywiście, nie jest to marzenie ściętej głowy. Nawet najlepsi bukmacherzy stawiają w tym miejscu krzyżyk na Czerwonych. Pryz stawkach odpowiednio 1,45 na gospodarzy i 6,65 na gości trudno oczekiwać sensacji. Nawet Bayern Monachium według buków ma mniejszą szansę na wygraną w sowim meczu, aniżeli Leverkusen. Nie ma więc co się zastanawiać, tylko czas postawić na faworyta! Tym bardziej, że 1,45 na Bayer i 1,45 na Bayern tworzy już całkiem wysoki kurs AKO 2,10. Zdarzenia niemal pewne – ale czy na pewno? Początek spotkania na BayArenie już w najbliższe sobotnie (28 kwietnia) popołudnie, punktualnie o 18:30.

Leverkusen
x
VfB Stuttgart

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi