Manchester United vs Tottenham
Dodano: 23 sierpnia 2018

27.08 Premier League – Manchester United vs Tottenham – Bukmacher w Polsce typuje hit PL. Koguty zemszczą się na United?


manutd
tottenham

 

Obstawanie meczy online ligi angielskiej. Jaki wynik meczu Manchester United Tottenham Londyn?

Cztery punkty – dokładnie tyle zabrakło piłkarzom Tottenhamu, aby w minionym sezonie świętować tytuł wicemistrzów Anglii. Bo choć Manchester City już dawno mógł świętować zwycięstwo, to jednak za jego plecami walka o najwyższe cele trwałą do samego końca. Finalnie najkorzystniej z tego finiszu wyszedł Manchester United, którego wicemistrzostwo było najlepszym wynikiem od ponad pięciu lat. Tym razem jednak każdy zespół zaczyna z czystą kartą. A bukmacherzy internetowi już zastanawiają się, czy Tottenham zdoła się zemścić na Czerwonych Diabłach za poprzedni sezon ligi angielskiej.

Legalni bukmacherzy bonusy na Premier League. Mourinho znów przegra z Tottenhamem?

Nie bez powodu to zostanie zostało zaaranżowane na ostatni termin trzeciej kolejki. Takiego hitu po prostu nie można przegapić, dlatego poniedziałkowy wieczór – na zamknięcie weekendu – wydaje się naprawdę sensowną opcją! Szczególnie, że w tym starciu gigantów naprawdę nie ma faworyta. Co prawda strony bukmacherskie wskazują delikatnie na podopiecznych Jose Mourinho, to jednak jest to przewaga naprawdę minimalna (2,60 na Manchester United i 2,68 na Koguty). Niewiele pomoże też analiza ostatnich kilku spotkań. W tej parze brak wyraźnego lidera, o czym niech świadczy fakt, że od 2015 r. (a więc w 7 meczach Premier League oraz jednym meczu FA Cup) wygrywał… gospodarz! Czy w trzeciej kolejce sezonu 2018/19 również ekipa przyjezdna będzie musiała obejść się smakiem? Można byłoby odpowiedzieć twierdząco, gdyby nie zaskakująca porażka Czerwonych Diabłów z Brighton & Hove Albion. Pokaz bezradności w przegranym 2:3 meczu daje do myślenia przed najciekawszym meczem tego miesiąca. A hit Premier League na Old Trafford już w ten poniedziałek 27.08 punktualnie o 21:00.

Autor: JB

Manchester United
x
Tottenham

Mecz na żywo


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi