Lechia Gdańsk vs Śląsk Wrocław
Dodano: 23 lipca 2018

27.07 Ekstraklasa – Lechia Gdańsk vs Śląsk Wrocław – Zakłady online: czy Lechia pokona Śląsk w 2. kolejce Ekstraklasy?


lechiagdansk
slaskwroclaw

 

Promocje bukmacherskie na mecz Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław

W drugiej kolejce LOTTO Ekstraklasy czas na starcie dwóch zespołów kojarzących się przede wszystkim z zielonym odcieniem koszulek. Lechia Gdańsk podejmie na swoim terenie Śląsk Wrocław i już teraz widać, że będzie to jedno z ciekawszych widowisk drugiej serii spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej. Choć początek sezonu jeszcze trwa, już teraz można powiedzieć, że Lechia i Śląsk zanotowały fenomenalny start. Biało-Zieloni pokonali na wyjeździe wicemistrza Polski z Białegostoku, zaś zespół z Dolnego Śląska zanotował 3:1 z Cracovią. Jeżeli zastanawiasz się, jakie typy na to spotkanie proponuje bukmacher legalny w Polsce, koniecznie przeczytaj, kto będzie faworytem tego spotkania!

Sprawdź, czy legalne zakłady bukmacherskie online słusznie obstawiają zwycięzcę meczu Lechia Śląsk

Jedno jest pewne – na Stadionie Energi w Gdańsku wielkich emocji nie zabraknie. Gospodarze postarają się o kolejny komplet punktów tak, aby już na początku sezonu skierować się na autostradę do grupy mistrzowskiej. Czy Lechia wygra ze Śląskiem? Po solidnej grze z Jagiellonią można stwierdzić, że wygrana jest jak najbardziej w zasięgu ręki. Bo tak naprawdę po pierwszym meczu Piotr Stokowiec mógł mieć tylko jedno zastrzeżenie: co do obrzydliwego, zupełnie zbędnego faulu Sławomira Peszki. Gdyby nie brutalne zachowanie reprezentanta Polski, Lechiści mogliby w całkowicie szampańskich nastrojach szykować się do drugiego starcia. Peszko prawdopodobnie odpocznie chwilę od piłki, a Lechia będzie grać dalej. Strony bukmacherskie w Polsce przewidują, że Flávio Paixão poprowadzi gospodarzy do drugiego zwycięstwa. Lechia będzie zdecydowanym faworytem (kurs 2,10) i trudno będzie o to, by Śląsk sprawił niespodziankę (kurs 3,45). Ale czy faktycznie możemy skreślać podopiecznych Tadeusza Pawłowskiego? Z pewnością nie. Walka na Stadionie Energi będzie toczyć się do ostatniego gwizdka. A pierwszy już w najbliższy piątek 27 lipca o 18:00.

Autor: JB

Lechia Gdańsk
x
Śląsk Wrocław

Mecz na żywo


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi