Dodano: 26 czerwca 2018

27.06 World Cup – Serbia vs Brazylia – Serbia nie ma szans w starciu z Brazylią?


 
Trzecia kolejka meczy grupowych i trzy zespoły dalej w grze o awans. Jak szanse poszczególnych zespołów , a szczególnie uczestników tego spotkania tzn. Serbii i Brazylii widzą legalni bukmacherzy? Wysokość kursów – 6,80 – 4,40 – 1,53 wskazuje jednoznacznie na faworyta tego spotkania ze strony tych firm. Wiadomo także, że uczestnicy zakładów bukmacherskich mają dużo szerszą ofertę tych firm, dotyczącą zdarzeń związanych z wydarzeniami zachodzącymi na tych obiektach sportowych. Np. czy Neymar strzeli bramkę w tym spotkaniu i kiedy to nastąpi itp., Jeśli chodzi o drużynę Brazylii, to ma ona kilka problemów przed tym meczem. Jednym z nich są kłopoty zdrowotne kilku piłkarzy. Po tym jak Neymar zgłosił uraz po meczu ze Szwajcarią i kontuzji Danilo, kolejnym zawodnikiem narzekającym na zdrowie jest Douglas Costa. Gracz ten w spotkaniu z Kostaryką doznał kontuzji mięśnia prawego uda i nie zagra z Serbią. W tej sytuacji trener do dyspozycji na prawym skrzydle, będzie miał tylko Fagnera i Williana. Sam Neymar też wydaje się, że nie jest jeszcze w pełnej formie i w swoich poczynaniach na tych mistrzostwach jest dosyć frustrujący.

Zespół Serbii po meczu ze Szwajcarią (przegranym 1:2) miał wiele – trzeba przyznać, że w większości uzasadnionych pretensji – do sędziów niemieckich prowadzących to spotkanie. Zarzucono im stosowanie podwójnych standardów i ignorowanie VAR. Ta porażka na dodatek skutkuje tym, że teraz aby awansować, muszą pokonać zespół Brazylii. To wprawdzie nie jest niemożliwe, bo Serbia ma w swoich szeregach piłkarzy którzy mogą tego dokonać, ale będzie to niezwykle trudne. Wygrana z Brazylią i odesłanie tej drużyny do domu zapewne byłoby dużą niespodzianką. Ale czy do niej dojdzie , my sądzimy, że raczej nie.  Ale tak do końca nie można tego wykluczyć, a to jest dodatkowe pole do popisu dla wszystkich grających w zakładach bukmacherskich i lubiących odrobinę szaleństwa. Odrobina adrenaliny zapewne nikomu nie zaszkodzi.

Autor: MS

Serbia
x
Brazylia

Mecz na żywo

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi