Meksyk vs Szwecja
Dodano: 25 czerwca 2018

27.06 World Cup – Meksyk vs Szwecja – Bukmacherzy szokują: Meksyk lub Szwecja odpadną z MŚ 2018?


 

Nawet najlepsze zakłady bukmacherskie nie spodziewają się, by zespół z 6 punktami jechał do domu!

Jak by wyglądał mundial w Rosji bez mistrzów świata? Na szczęście nie musimy sobie tego wyobrażać. Genialna bramka Toniego Kroosa z rzutu wolnego w piątej minucie doliczonego czasu gry była dla Niemców biletem wstępu do raju – zaś dla Szwecji tragicznym fatum. Zwycięstwo – i w efekcie awans do fazy pucharowej MŚ 2018 – było blisko. Natomiast teraz wszystko się może zdarzyć w grupie F i nie da się ukryć, że tempo wyznaczy spotkanie Meksyku ze Szwecją. Wciąż możliwy jest rezultat, w którym to Niemcy wychodzą z pierwszego miejsca w grupie, zaś Meksyk jedzie do domu. I internetowe zakłady bukmacherskie wcale nie uważają, że jest to tylko głupi, trudny do zrealizowania pomysł.

Zakłady bukmacherskie: Niemcy mogą wygrać grupę F! Ale wiele zależy od rezultatu w meczu Meksyk Szwecja.

Aby Meksyk odpadł z mistrzostw świata mimo dwóch zwycięstw, potrzebne jest, aby w równolegle toczonym spotkaniu Niemcy wygrali wysoko z reprezentacją Korei Południowej (2:0 to absolutne minimum, 3:0 może dać awans z pierwszego miejsca). Z kolei reprezentacja Szwecji powinna pokonać El Tri, dzięki czemu, aż trzy ekipy będą miały na koncie po sześć punktów. Jeżeli Szwedzi wygraliby ze swoim rywalem 1:0, dodatkowo Szwecja i Meksyk miałyby identyczny bilans bramek i liczbę strzelonych goli, a o awansie decydowałaby liczba żółtych i czerwonych kartek! (Na chwilę obecną premiuje to Meksyk). Ale czy faktycznie aż takie emocje i wyższa matematyka czekają nas w tej grupie? Zakłady bukmacherskie online studzą gorące głowy: podopieczni Juana Carlosa Osorio nie powinni mieć problemów w swoim trzecim spotkaniu. Przy stawce 2,40 wobec 3,19 będą faworytami i mogą bez problemu skończyć grę z 9 oczkami na koncie. Taki rezultat oznacza jednak, że Trzy Korony pożegnają się z mundialem już po fazie grupowej. Czy piękna historia walecznego zespołu zakończy się jeszcze w czerwcu? Start spotkań w grupie F punktualnie o 16:00 w środę 27 czerwca. A mecz Meksyk Szwecja rozegrany zostanie na Stadionie Centralnym w Jekaterynburgu.

Autor: JB

Meksyk
x
Szwecja

Mecz na żywo

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi