Golden State Warriors vs Houston Rockets
Dodano: 26 maja 2018

27.05 NBA – Golden State Warriors vs Houston Rockets – Najlepsi bukmacherzy stawiają na Rockets. Pewny finał NBA?


Sprawdźmy, co mówią na ten temat legalne zakłady bukmacherskie

Na taki zwrot akcji czekali kibice Houston Rockets. Dotychczas w parze finału Konferencji Zachodniej schemat był taki: Golden State Warriors wygrywali pierwsze spotkanie, po czym Rockets doprowadzali do remisu. Jednak po skutecznej grze na własnym terenie ekipa z Houston w końcu wyszła na prowadzenie i stoi przed realną szansą na zakończenie losów tej rywalizacji już w szóstym spotkaniu. Zakłady bukmacherskie online nie mają co prawda dobrych wieści dla drużyny gości, natomiast już nieraz okazywało się, że murowani faworyci zawodzili. I choć to Rakiety w tym sezonie radziły sobie lepiej od Wojowników, to jednak ich awans do finału byłby sporą sensacją. A do niej może realnie dojść już w tym spotkaniu.

Sprawdź ranking bukmacherów: kto wygra mistrzostwo NBA 2018?

Rzecz jasna, dla buków Golden State Warriors to absolutny pewniak. Rzeczywiście, koszykarze z Kalifornii dotychczas stwarzali wrażenie, że mają mecz pod kontrolą i trudno uwierzyć, aby doszło do roszady. Przy szansach 1,15 na Wojowników i aż 4,86 na Rockets trudno wierzyć w sensację, ale nie zapominajmy, że Rakiety już raz wygrały przy podobnych typach buków. Warto też zwrócić uwagę, że stawki na Houston Rockets w ciągu ostatnich kilku dni znacząco spadły, co oznacza, że legalni bukmacherzy dają im coraz większe szanse. Tak się stało chociażby w zakładach na zwycięzcę NBA, gdzie z poziomu 8,00 stawki na Houston spadły do 2,50. Nie da się ukryć, że Konferencja Zachodnia w tym sezonie prezentuje się znacznie lepiej od Wschodniej, jednak czy już teraz możemy stawiać takie zakłady? Tym bardziej, że tym razem to Golden State Warriors stoją pod ścianą i muszą wygrać; ich porażka już całkowicie pozbawi szans na kolejny tytuł. I to właśnie ta presja może sprawić, że Wojownicy po raz pierwszy od czterech lat nie zagrają o tytuł Mistrza NBA. Ruch jest po stronie Rockets. Czy potwierdzą swoją dominację na parkiecie przeciwnika? A może poczekają na rozstrzygający, siódmy mecz, który będzie grą o wszystko? Wielkie emocje – to na pewno. Już w tę noc z soboty na niedzielę 27 maja o 3.00.

Autor: JB

Golden State Warriors
x
Houston Rockets

Mecz na żywo

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi