Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics
Dodano: 25 maja 2018

26.05 NBA – Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics – Zakłady online na NBA. Celtics z awansem do finału NBA?


Internetowe zakłady bukmacherskie wiedzą że ten mecz może być rozstrzygający

Ekipa Cleveland Cavaliers stoi pod ścianą. Jeżeli obrońcy tytułu Mistrza Konferencji Wschodniej chcą jeszcze zachować szansę na kolejny sukces, wygrana w szóstym meczu jest po prostu obowiązkiem. Po kolejnej porażce w Bostonie Cavs przegrywają 2:3 i każda kolejna porażka oznaczać będzie odpadnięcie z turnieju. Dodatkowo, na niekorzyść Kawalerzystów przemawia fakt, że to już ostatnie spotkanie rozgrywane na ich obiekcie. Jeżeli obrońcom tytułu uda się wygrać i tym razem, w meczu o wszystko zagrają w hali, w której przegrali już trzy mecze z rzędu. Ale czy do tego w ogóle dojdzie? Sprawdzamy przewidywania, jakie publikują strony bukmacherskie w Polsce.


fortuna-premierleague

Wielkie emocje – co obstawiają zakłady bukmacherskie w Polsce?

Przed meczem nastroje są bojowe i – co nie powinno w jakikolwiek sposób szokować – wszystkie polskie bukmacherzy są zachowawczy. Idąc tropem, że gospodarz wygrywa u siebie, także i tym razem kursy wskazują na porażkę ekipy przyjezdnej. Dodajmy, że są to mocne typy, niepozostawiające niedomówień. Szanse Kawalerzystów wyceniane są bowiem na ledwie 1,30, zaś za wygraną Celtics otrzymamy aż 3,27. Warto też zwrócić uwagę na inne kursy, jak chociażby wyścig do 50 punktów. W tej kategorii znowu możemy się spodziewać wygranej Cavs (kurs 1,35, 2,70 na Boston), co nie pozostawia wątpliwości, że to gospodarze będą kontrolować mecz. Ale pozostaje jeszcze jedno pytanie: czy presja nie zabije nastroju koszykarzy z Cleveland? Bądź co bądź, jest to mecz o wszystko, a do takiej sytuacji Cavaliers nie są zbyt przyzwyczajeni. Jak poradzą sobie z nożem na gardle? Początek spotkania w Quicken Loans Arena w Ohio w tę sobotę o 2:30 w nocy czasu polskiego.

Autor: JB

Cleveland Cavaliers
x
Boston Celtics

Mecz na żywo

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi