Dodano: 23 lipca 2018

24.07 Liga Mistrzów – PAOK vs FC Basel – Bukmacherskie przed hitem eliminacji LM. Górą PAOK czy FC Basel?


 

Zakłady online na mecz PAOK FC Basel. Kto odpadnie już w drugiej rundzie?

Wicemistrzowie Grecji i Szwajcarii rozpoczną zmagania w Champions League od drugiej rundy eliminacji. Obydwie drużyny jeszcze nigdy nie rozpoczynały gry o Ligę Mistrzów na tak wczesnym etapie – dotychczas mistrzowie i wicemistrzowie tych dwóch państw ruszały z eliminacjami od trzeciej rundy – jednak zmiana systemu kwalifikacji wymusiła kilka nowości (przez które np. mistrz Polski zaczyna grę od pierwszej rundy). Mecz PAOK – FC Basel zapowiada się niezwykle ciekawie – obydwa zespoły umieją bowiem grać w piłkę, co może być oznaką dobrego widowiska. Mecz w II rundzie eliminacji, który śmiało mógłby zostać rozegrany w fazie pucharowej Champions League? Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce już się cieszą na myśl o takim spektaklu. To będzie hit końcówki lipca!

Sprawdź, co zakłady bukmacherskie online przewidują przed tym hitem eliminacji Champions League!

Aż trudno uwierzyć, że jedna z tych drużyn już teraz zakończy zmagania w Lidze Mistrzów. Dla PAOKu Saloniki i FC Basel występy w fazach grupowych europejskich pucharów to naprawdę chleb powszedni (grecki zespół awansował do fazy grupowej Ligi Europy 6 razy w ciągu ostatnich 9 sezonów, zaś ekipa ze Szwajcarii grała w tym samym przedziale czasowym 8 razy w Lidze Mistrzów i raz w Lidze Europy). Kto będzie faworytem tego dwumeczu? Legalni bukmacherzy online w Polsce skłaniają się raczej w stronę ekipy, która w minionym sezonie odpadła w 1/8 finału z Manchesterem City. Podopieczni Raphaëla Wicky’ego umieją postraszyć najlepszych – a więc nie muszą obawiać się starcia z PAOKiem. Co ciekawe, w pierwszym meczu, rozgrywanym w Salonikach, to gospodarze będą faworytami spotkania. Przewaga nie jest zbyt duża (2,30 na PAOK i 3,00 na Basel), ale być może pierwsze spotkanie będzie tylko preludium do arcyciekawego rewanżu. Czy tak się stanie? Wszyscy w to głęboko wierzymy. A początek meczu na Stadionie Tumba w Salonikach już w najbliższy wtorek 24 lipca o 19:30.

Autor: JB

PAOK
x
FC Basel

Mecz na żywo


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi