Japonia vs Senegal
Dodano: 23 czerwca 2018

24.06 World Cup – Japonia vs Senegal – jak widzą ten mecz polscy bukmacherzy?


 

Grupa H spotkanie zespołów Japonii i Senegalu.

Ten mecz to zapewne przysłowiowy „ciężki orzech do zgryzienia” dla firm bukmacherskich i ich ekspertów. Spotykają się, bowiem zespoły, które w tej grupie nie należały do faworytów. A w pierwszej rundzie to one odniosły jednak zwycięstwa i teraz obie mają szanse na pomyślne kontynuowanie przygody mundialowej. Kurs prognozowany jest niezwykle zgodny w większości firm bukmacherskich i wynosi – 3,50 – 3,20 – 2,36. Tak wyrównane spotkanie to idealna okazja do śledzenia i obstawiania go na żywo. Możliwe to jest nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji i aplikacji na smartfony. Trudność we wskazaniu w sposób jednoznaczny faworyta tego spotkania, wynika głównie z tego, że dochodzi do konfrontacji diametralnie różnych stylów gry i nie tylko. Z jednej strony Japonia, która prezentuje mieszankę futbolu azjatyckiego z europejskim, gdyż większość jej piłkarzy, na co dzień gra w klubach europejskich, ale obudowane jest to dodatkowo japońską dokładnością, precyzją i konsekwencją realizacji założeń taktycznych. A jeśli jeszcze to wszystko ma swoich realizatorów w osobach takich piłkarzy jak Osako, Muto, Okazaki, Kagawa, Hasebe  i ich koledzy, to nic dziwnego, że starają się realizować pewne wyznaczone cele. A jednym z nich jest zapewne pokonanie w tym spotkaniu zespołu z Senegalu i zapewnienie sobie awansu do dalszych rozgrywek.

Tym bardziej, że zespół ich rywali w pierwszym swym meczu z Polską, niczym specjalnym się nie wykazał. /może oprócz dużej dozy szczęścia/. Senegalczycy w pewnym stopniu mają podobny styl do tego, jaki zademonstrowali Kolumbijczycy. Mają w swoim składzie kilku naprawdę dobrej klasy piłkarzy występujących, na co dzień w dobrych klubach europejskich jak Niang, Sarr, Diouf, Mane, Sane czy Koulibaly, ale nie zawsze w meczach reprezentacji chcą się oni podporządkować reżymowi taktycznemu. Lubią czasami pójść na żywioł, a to nie zawsze daje dobre efekty. I mimo, że także uważamy, że trochę więcej szans w tym spotkaniu ma zespól afrykański, to nie wykluczamy małej niespodzianki. A to jest woda na młyn dla wszystkich uczestników zakładów bukmacherskich.

Autor: MS

Japonia
x
Senegal

Mecz na żywo

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi