wisła płock - lech poznań
Dodano: 20 lipca 2018

22.07 Ekstraklasa – Wisła Płock vs Lech Poznań – Polski bukmacher przed startem ligi. Nafciarze czy Lechici?


wislaplock
lechpoznan

 

Bukmacherzy internetowi już typują, kto wygra LOTTO Ekstraklasę. Czy Lech będzie mistrzem Polski?

Lechici byli blisko sensacyjnej dogrywki z ormiańskim Gandzasarem Kapan. Jeśli fatalna postawa piłkarzy Kolejorza w eliminacjach Ligi Europy jest miarodajnym wskaźnikiem aktualnej formy, Ivanowi Đurđeviciowi będzie naprawdę trudno myśleć o zdobyciu tytułu mistrza Polski. Tym bardziej, że to wymaga utrzymania wysokiego poziomu na przestrzeni całego sezonu – a poprzedni sezon pokazał, że Lechici miewają problemy zachowaniem koncentracji, zwłaszcza w rundzie finałowej. Czy w tym sezonie Lech Poznań będzie się liczyć w grze o tytuł? Każdy bukmacher internetowy się z tym zgodzi (Lech, z kursem 5,50, jest drugim faworytem bukmacherów na wygranie LOTTO Ekstraklasy). Ale żeby myśleć o triumfie, trzeba przede wszystkim wygrywać. W pierwszej kolejce czas na potyczkę z Wisłą Płock.

Gdzie obstawiać mecze Ekstraklasy? Sprawdź gdzie i jak!

Do meczu na Mazowszu Lechici podejdą oczywiście z pozycji faworyta, natomiast buki nie przewidują jednostronnego spotkania. Choć goście nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem Nafciarzy, to jednak nie będzie to pokaz siły Lecha Poznań w pierwszej kolejce nowego sezonu. Kurs 2,55 na Lecha i 2,90 na Wisłę Płock to taki kurs, który z jednej strony pozwala na względnie duży zarobek (bowiem nikt nie wyobraża sobie, że Wisła sprawi sensację na początek sezonu), a z drugiej – jest obarczony sporym ryzykiem. Bo nie zapominajmy, że Wisła Płock jest piątą najlepszą drużyną w Polsce i wszystko wskazuje na to, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Zakłady bukmacherskie w Polsce często pomijają Nafciarzy – a to duży błąd. Warto obserwować tę ekipę, bo w tym sezonie może ona nieźle namieszać w klasyfikacji końcowej. Czy wedrze się na podium ligi? Już niedługo się tego dowiemy. A na razie czas na mecz Wisła Płock – Lech Poznań, który już w tę niedzielę 22 lipca o 18:00.

Autor: JB

Wisła Płock
x
Lech Poznań

Mecz na żywo


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi