Argentyna vs Chorwacja
Dodano: 21 czerwca 2018

21.06 World Cup – Argentyna vs Chorwacja – mecz w grupie D, jak wyglądają wskazania ekspertów?


Jak wyglądają wskazania ekspertów i prognozy firm bukmacherskich na to spotkanie? Czy zespół Argentyny może mieć kłopoty, i to nie tylko w tym meczu?

Nie bardzo rozumiemy, dlaczego to zespół Argentyny jest uważany za faworyta nie tylko tego meczu, ale całego Mundialu. Fakt posiadania w swoim składzie niewątpliwie uznanej gwiazdy, jaką jest Lionel Messi  samo w sobie nie czyni jeszcze z tego zespołu faworyta imprezy rzędu Mistrzostwa Świata. Dobitnie pokazał to pierwszy mecz w tej grupie rozgrywkowej, kiedy to ten zespół na czele z Messim/ nie strzelony rzut karny/ nie zdołał uporać się z dość schematycznie, tyle, że dosyć twardo grającym zespołem Islandii. Nie najlepiej to świadczy o skuteczności takich zawodników jak Dybala, Higuain, Aguero i sam Messi. Może się okazać, że mamy i w tym przypadku do czynienia z tzw. ”papierowym tygrysem „. Wszystko pięknie wygląda w statystykach, zapowiedziach, przewidywaniach, oczekiwaniach, a wychodzi się na boisko i przeciwnik nie zamierza się „położyć” ani nawet ułatwić gry. Po prostu stawia twarde warunki i trzeba się z tym zmierzyć. I wtedy okazuje się, że nie takie to proste , łatwe i przyjemne. I to spotkało właśnie zespół Argentyny właśnie w meczu z Islandią. I nie ma żadnej pewności, że to się nie powtórzy w meczu z Chorwacją. To nic, że firmy bukmacherskie prognozują w swoich kursach 2,05 – 2,08  Argentyna, 3,30 – 3,40 remis czy 3,95 – 4,00 Chorwacja, to właśnie ta druga drużyna już w swoim pierwszym meczu zaprezentowała się jako zespół solidny, konsekwentny i o dużych umiejętnościach piłkarskich. Ich wygrany 2:0 pojedynek z Nigerią pokazał jak należy grać z zespołami tego rodzaju, czemu służy konsekwencja założeń taktycznych, i uwidocznił wszystko to, czego zabrakło zespołowi polskiemu w meczu z Senegalem. Zawodnicy tacy jak Luka Modric czy Ivan Rakitic potrafią nie tylko pokierować grą swojej drużyny, ale także uczynić przewagę i zadecydować o wygranej. Mają także kim postraszyć w swojej pierwszej linii. Piłkarze tacy jak M.Mandzukic, I.Perisic, A.Kramaric czy N.Kalinic są w stanie zaskoczyć każdego przeciwnika. Tak, więc, sądzimy, że sprawa wyniku końcowego tego pojedynku jest otwarta, a to umożliwia też dokonywanie samodzielnego decydowania przez grających w zakładach bukmacherskich.

Autor: MS

Argentyna
x
Chorwacja

Mecz na żywo

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi