Atalanta - Juventus
Dodano: 21 stycznia 2019

21.01 Serie A – Legalni bukmacherzy zarejestrowani w Polsce typują mecz Juventus vs Chievo


Pędzący po kolejne scudetto Juventus zmierzy się na własnym stadionie z Chievo Verona – typy piłka nożna

Już tylko Napoli Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika może powstrzymać Juventus w zdobyciu mistrzowskiego tytułu. Choć i to wydaje się coraz mniej prawdopodobne bowiem „Stara Dama” ma 9 punktów przewagi nad ekipą z Neapolu. Nie jest to dystans nie do odrobienia aczkolwiek biorąc pod uwagę że „Juve” nie przegrało ani razu i tylko dwa razy zremisowało, to bardzo mało prawdopodobne żeby Napoli było w stanie dogonić obecnego Mistrza Włoch. Tym bardziej, że terminarz jest dla nich dość łaskawy. W kolejny meczu zmierzą się oni na własnym stadionie z Chievo Verona. Piłkarze z miasta Romeo i Julii to czerwona latarnia ligi, która będzie miała ogromne problemy z oszukaniem swojego przeznaczenia i utrzymaniem się w Serie A. Mecz ten to bez wątpienia jeden z piłkarskich pewniaków na weekend.

Totolotek zakłady bukmacherskie – Juventus – Chievo Verona I Totolotek zakłady bukmacherskie

Totolotek zakłady bukmacherskie – to nasza dzisiejsza propozycja na mecz Juventus – Chievo. Totolotek to według naszych obserwacji jedna z najlepszych opcji do obstawienia spotkania Juventus – Chievo. Generalnie wszystkie spotkania „Starej Damy” są przez tego bukmachera dobrze opłacane, dlatego warto zarejestrować się właśnie u Totolotka. Każda postawiona złotówka to szansa zgarnięcia bukmacherskich bonusów na start. 

Juventus
x
Chievo Verona
1.12
10.00
21.20

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi