Polska w Lidze Narodów
Dodano: 19 czerwca 2018

19.06 World Cup – Polska vs Senegal – Zaczynamy realizację naszych marzeń i oczekiwań


Zaczynamy realizację naszych marzeń i oczekiwań. A jak widzą to pierwsze spotkanie legalnie działające w Polsce firmy bukmacherskie?  Jak wyglądają np. ich zakłady bez ryzyka, które posiadają w swoich ofertach?

Zostało niewiele czasu do pierwszego gwizdka i nie ma, co ukrywać, że jest on niezwykle wyczekiwany przez wszystkich z piłkarzami na czele. Podopieczni Adama Nawałki zagrają bowiem w ostatnim meczu pierwszej rundy fazy grupowej. A wiadomo, że ostatnie dni, a szczególnie godziny poprzedzające spotkanie, są najbardziej nerwowe i stresujące dla wszystkich. Zarówno sympatycy naszego zespołu jak i nasi piłkarze oczekują, więc z utęsknieniem na pierwszy gwizdek. Każdy z nich chciałby już wyjść na boisko i grać – wolą, bowiem konfrontację niż to oczekiwanie. A wszyscy też zdają sobie sprawę z tego, że rywalizacja z Senegalem w tym meczu, ma kluczowe znaczenie dla układu w grupie H, ale również przekłada się na późniejsze rozstrzygnięcia. A jak szanse obu zespołów w tym pojedynku zdają się widzieć firmy bukmacherskie w swoich prognozach i zestawieniach kursowych. Umiarkowanym faworytem według ich ekspertów jawi się drużyna Polski. Np. Fortuna typuje 2,37 – 3,12 – 3,50 a totolotek 2,45 – 3,20 – 3,25. Już po wysokości kursów widać, że większość uważa drużynę Senegalu za trudnego przeciwnika. I nie ma się co temu dziwić. Wszak mają w swoim składzie takich piłkarzy jak Koulibaly, Sane, Mane czy Niang, którzy, na co dzień grają w dobrych klubach europejskich. Dodatkowym utrudnieniem dla naszych piłkarzy może też być to, że Senegalczycy jako reprezentacja prezentują całkowicie inny futbol niż ten, z jakim, na co dzień mają do czynienia nasi piłkarze. Ale przecież i w naszym zespole też mamy gwiazdy, a poziom, jaki reprezentują nasi zawodnicy jest bardziej wyrównany. Dyscyplina w grze daje pewną przewagę zespołowi polskiemu, ale i piłkarze Senegalu poprzez występy w klubach europejskich nauczyli się taktyki, dyscypliny i organizacji gry. Ale czy z tego skorzystają to już inna sprawa. Dlatego tez nie dziwią umiarkowanie większe szanse zespołu polskiego w ofertach kursowych firm bukmacherskich.

Firmy te mają także w swoich ofertach cały szereg innych niezwykle ciekawych propozycji, np. kto strzeli bramkę dla naszego zespołu i czy będzie to R.Lewandowski itp. Dotychczasowy przebieg Mundialu pokazał także, że wszystko może się zdarzyć, że tzw. faworyci mogą tracić punkty. Jest to bowiem turniej, tu każdy mecz się liczy i nikt, w tym i nasza drużyna nie może sobie pozwolić na błąd. Liczymy jednak, że nasza drużyna go nie popełni. Pełni optymizmu oczekujemy na to spotkanie.

Autor: MS

Polska
x
Senegal

Mecz na żywo

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi