Kolumbia vs Japonia
Dodano: 19 czerwca 2018

19.06 World Cup – Kolumbia vs Japonia – Kolumbia faworytem bukmacherów, czy sięgnie po zwycięstwo?


Czy faworyt firm bukmacherskich w tym spotkaniu sięgnie po zwycięstwo?

Kolejni przeciwnicy naszej reprezentacji w rozgrywkach grupowych spotykają się w bezpośrednim meczu. Każda z nich prezentuje całkowicie inny styl i inne spojrzenie na futbol. Drużyna Kolumbii prezentuje najwyższą jakość. Wydaje się nawet, że ma ona potencjał na zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Ma w swoich szeregach świetnych piłkarzy szczególnie w ofensywie jak: C.Bacca z Villarrealu, R.Falcao z AS Monaco, L. Muriel z Sevilli, czy J. Cuadrado z Juventusu. Ale jako zespół nie jest on do końca zbilansowany. Ich siła ofensywna w znacznym stopniu przewyższa możliwości defensywne drużyny. Wiadomo nie od dziś, że piłka południowoamerykańska to przede wszystkim zawodnicy doskonale wyszkoleni technicznie, błyskotliwi, ale też mający swoje mankamenty. Jednym z nich jest brak konsekwencji w grze i pełnej współpracy. Gdy coś nie wychodzi to może być różnie.

Ale to widocznie nie przeszkadza firmom bukmacherskim w ich przewidywaniach i zestawieniach kursów na to spotkanie. Za faworyta uważają zespół Kolumbii – kursy to od 1,65 – 1,70 poprzez 3,60 – 3,70 do 5,75 – 5,90 na Japonię. Informujemy jednocześnie, że wszyscy grający mogą także skorzystać z niezwykle szerokiej oferty dotyczącej innych zdarzeń związanych z tym spotkaniem. Wystarczy wejść na strony internetowe tych firm bukmacherskich i wszystko staje się jasne.

Trochę inaczej wygląda sytuacja z drużyną Japonii. Prezentuje ona mieszankę futbolu azjatyckiego z europejskim, a to, dlatego, że większość ich zawodników gra w zespołach europejskich, szczególnie w klubach niemieckich i angielskich jak chociażby Y. Osaka – FC Koln, Y.Muto – FSV Mainz, S.Kagawa – Borussia Dortmund czy S.Okazaki – Leicester City.

Po osiąganych wynikach wydaje się jednak, że Japonia jest zespołem, który jest zdecydowanie groźniejszy na własnym terenie, natomiast na neutralnym idzie mu trochę gorzej. Ale to przecież pierwszy mecz tych drużyn na Mundialu i wszystko zdarzyć się może. Dlatego też wszystkich uczestników zakładów bukmacherskich informujemy o możliwości brania udziału w grze online i obstawiania zawodów na żywo. Daje to możliwość śledzenia zawodów i uczestnictwo w zakładach bukmacherskich. Powodzenia.

Autor: MS

Kolumbia
x
Japonia

Mecz na żywo

 


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi