Dodano: 15 kwietnia 2018

16.04 NBA – Play offs 2018 – Houston Rockets – Minnesota Timberwolves


Rockets pokonają Timberwolves? Gdzie obstawiać mecze NBA?

Obstawianie meczy nigdy nie było aż tak emocjonujące. Sensacja w NBA?

Czas na początek wielkich emocji w fazie play-off koszykarskiej ligi NBA. W jednej z ciekawszych par los skojarzył ze sobą Houston Rockets oraz Minnesota Timberwolves. Dla ekipy z Teksasu przebrnięcie przez pierwszą rundę nie powinno stanowić problemu – jako zdecydowani liderzy tak tabeli Konferencji Zachodniej, jak i tabeli łączonej, Rakiety powinny zaprezentować poziom porównywalny do gry Realu Madryt w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Najlepsi bukmacherzy w Polsce interesują się tym spotkaniem, oferując ciekawe stawki. Sprawdź, jak postawić, by wyciągnąć z tego meczu NBA jak najwięcej!

Najlepsze zaklady bukmacherskie typują szanse Rockets na wygraną NBA

Nie powinno być zaskoczeniem, że buki uznają Houston Rockets za jedną z najsilniejszych ekip tego sezonu. Wespół z Golden State Warriors, Rakiety osiągają najniższe stawki na wygranie Konferencji i całej ligi i są to gigantyczne różnice, jeśli porównać z kolejnymi zespołami z listy faworytów. Stawka na wygraną ekipy z Teksasu w Konferencji to ledwie 2,25, a całej NBA – tylko 2,75. Czy w takim razie gospodarze mogą spodziewać się kłopotów z Timberwolves? Pomijając wszelką kurtuazję, typy proponowane przez polskie firmy bukmacherskie są miażdżące – przy stawce 1,10 na awans faworytów do dalszej rundy i aż 6,00 na zespół z Minneapolis trudno o sensację. Co więcej, Houston ma już na koncie sześć kolejnych zwycięstw z Leśnymi Wilkami. To z kolei przekłada się na typy na najbliższe spotkanie w Toyota Center: 1,22 na Rakiety i 3,90 na Minnesotę. Czy Wilki postawią się faworytowi sezonu? Nie należy tego wykluczać. Rakiety nie mogą liczyć na łatwą przeprawę, ale w Houston wierzą, że w tym roku uda się odebrać Golden State Warriors tytuł. Poczatek meczu w Toyota Center w najbliższą noc z niedzieli na poniedziałek 16 kwietnia punktualnie o 3:00 czasu polskiego.


Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi